موسسه مهاجرتی قایق: تجربه تخصص صداقت

گروهی از متخصصین مهاجرتی با سالها تجربه و تخصص به روز در خدمت رساندن شما به رویاهایتان. دقیق ترین مشاوره مهاجرتی را از ما دریافت کنید.

برنامه مناسب خود را پیدا کنید.
لوگوی قایق
درباره ما موسسه مهاجرتی قایق

در یک شرکت مهاجرتی به دنبال چه چیز هایی باشیم؟

خدمات مهاجرتی صنعتی قدیمی با ارائه دهنده های زیاد در ایران است. ولی تفاوت های زیادی در کیفیت و کمیت خدمات موسسه های مختلف وجود دارد.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.

خدماتی که شایسته آن هستید را دریافت کنید.

به بیش از دو هزار مشتری راضی قایق بپیوندید.

این شما هستید که انتخاب می کنید.

مهاجرت قدم کوچکی نیست و هر فرد یا خانواده ای یکی از بزرگترین قدم های زندگی خود را بر می دارد. وظیفه ما ارائه بهترین مشاوره با دقیق ترین اطلاعات است. در نهایت این شما هستید که مقصد خود را انتخاب می کنید و به ما افتخار می دهید در راه رسیدن به این مقصد کنار شما باشیم.

مدیریت پروسه پذیرش و مهاجرت، مهم تر از سابقه شما

داشته های شما حداکثر قابل حصول برای مقصد بعدی شما را مشخص می کند. در ادامه ما در کنار شما هستیم تا به این حداکثر ممکن برسید. یک مشاور خوب می تواند یک رزومه ضعیف را به نتیجه برساند و یک مشاور ضعیف رزومه خوب را از حداکثر پتانسیلش محروم می کند.