Abo Akademi University

فنلاند

Turku Campus, Turku Finland

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آبو آکادمی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آبو آکادمی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه آبو آکادمی

تعداد دانشجویان دانشگاه آبو آکادمی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آبو آکادمی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آبو آکادمی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آبو آکادمی بیشتر بدانیم:

دانشگاه آبو آکادمی: Åbo Akademi دانشگاه یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی با مسئولیت گسترده ای برای ارائه آموزش در سوئدی در فنلاند است. این فعالیت ها شامل تحقیقات و آموزش در بیشتر رشته ها از علوم انسانی، آموزش و پرورش و الهیات گرفته تا علوم اجتماعی، علوم طبیعی و فناوری است. عرضه فراوان نهادهای چند رشته ای را در تحقیقات و آموزش امکان پذیر می کند. Åbo دانشگاه آکادمی در تعامل با جامعه و زندگی تجاری و در تحقیقات بین المللی از موقعیت قوی در بازار آموزشی فنلاند برخوردار است. در مقایسه های مختلف خارجی، دانشگاه آکادمی در بین بهترین دانشگاه های فنلاند قرار گرفته است. دانشگاه آکادمی به طور قطعی نقش خود را به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی توسعه داده و تقویت کرده است. به عنوان مثال، این دانشگاه دارای سه مرکز تعالی است که توسط آکادمی فنلاند منصوب شده است. علاوه بر این، دانشگاه Åbo Akademi دارای چهار مرکز تعالی است که توسط اوقاف دانشگاه Åbo Akademi تأمین می شود. مراکز تعالی همگی ارزیابی کیفیت بین المللی را پشت سر گذاشته اند. علاوه بر این، تحقیقات پویا و بین المللی دانشگاه نتایج بسیار خوبی به همراه داشته است. در سطح ملی، محققان ما تعداد نسبتاً بیشترین انتشارات بین المللی را منتشر می کنند، و آنها جوایز علمی بین المللی کسب کرده اند. دانشگاه آکادمی یک محیط منحصر به فرد برای تحقیق و آموزش در مناطق تاریخی Campus Åbo (Turku در فنلاندی) و VASA (VAASA فراهم می کند. به زبان فنلاندی). این دانشگاه همچنین فعالیتهای فرهنگی بسیاری از جمله گروه های دانشجویی، ارکستر سمفونیک، یک ارکستر برای دانشجویان فناوری و غیره را ارائه می دهد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آبو آکادمی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.