Adam Mickiewicz University, Poznań

لهستان

Kampus Morasko, Poznań Poland

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه آدام میکیویچ

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آدام میکیویچ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آدام میکیویچ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه آدام میکیویچ

تعداد دانشجویان دانشگاه آدام میکیویچ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آدام میکیویچ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آدام میکیویچ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آدام میکیویچ بیشتر بدانیم:

دانشگاه آدام میکیویچ: دانشگاه آدام میکویچ در پوزناچ یکی از سه دانشگاه برتر لهستان است. شهرت آن بر اساس سنت به طول 405 سال تأسیس شده است، دستاوردهای برجسته دانشکده و برنامه درسی جذاب که به دانشجویان ارائه می شود. 16 دانشکده و بخش مستقل AMU فرصت تحصیل در بیش از 55 زمینه اصلی را ارائه می دهند. در سالهای اخیر، پیشنهاد آموزشی به طور فزاینده ای متنوع شده است. دانشگاه نقش خود را به عنوان یک شریک اجتماعی استراتژیک در اروپای مرکزی می شناسد و بنابراین آرزو می کند در رشد اقتصادی منطقه، توسعه اجتماعی و پایداری محیط زیست مشارکت داشته باشد. این دانشگاه به دستاوردهای خود افتخار می کند و اصول خود را با منشور بزرگ دانشگاه های اروپایی هماهنگ می کند. این ایده های طرفدار اروپایی را ترویج می کند و به طور فعال در جامعه بین المللی دانشگاهی شرکت می کند، به دنبال اجرای برنامه های مشترک تحقیقاتی و آموزشی است. این هدف برای تقویت روابط با کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شروع ابتکارات جدید منجر به همکاری با کشورهای اروپا است. از جمله بیش از صد پزشک افتخاری، برنده جایزه نوبل می شوند: ماریا کوری-اسکلوسکا، ویسواوا سزیمبورسکا، خاویر سولانا. AMU در تعداد: بیش از 3،000 عضو هیئت علمی از جمله بیش از 750 استاد و اساتید، بیش از 150 مدرس بازدید کننده، بیش از 43000 دانشجو از جمله بیش از 800 دانشجوی ورودی از خارج، 60 برنامه تحصیلی پس از فارغ التحصیلی، نزدیک به 300 دوره منظم در موضوعات مختلفی که به زبان انگلیسی تدریس می شود، و برخی به زبان فرانسه و اسپانیایی (در میان دیگران). بیش از 550 پروژه تحقیقاتی تأمین شده توسط وزارت علوم لهستان و آموزش عالی و سایر آژانس های علمی و شرکت در 40 پروژه تحقیقاتی بین المللی. علاوه بر این، این دانشگاه حدود 250 توافق نامه مشارکت با موسسات دانشگاهی در سراسر جهان وارد شده است و عضو بسیاری از گروه های بین المللی تحقیقاتی و شبکه های همکاری و تحرک (Santander Group یا Compostela) است. مأموریت و چشم انداز مأموریت دانشگاه، پیشرفت دانش از طریق تحقیقات و تدریس با کیفیت بالا با همکاری با تجارت، حرفه ها، خدمات عمومی و سایر ارائه دهندگان تحقیقات و یادگیری است. دانشگاه مرکز تعالی دانشگاهی است، جایی که تحقیقات و تدریس متقابل است و در جایی که زمینه ای که در آن تحقیق انجام می شود و دانش جستجو و استفاده می شود، به اندازه منطقه ای و ملی بین المللی است. این دانشگاه به طور مداوم برنامه های تحقیقاتی و مطالب برنامه های درسی مطالعه را گسترش داده و به روز می کند، با تأکید ویژه بر ماهیت بین رشته ای و بین المللی آنها. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما، لطفاً به http://international.amu.edu.pl مراجعه کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آدام میکیویچ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.