AGH University of Science and Technology

لهستان

Cracow, PL, Krakow Poland

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه علم و تکنولوژی AGH در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه علم و تکنولوژی AGH را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه علم و تکنولوژی AGH

تعداد دانشجویان دانشگاه علم و تکنولوژی AGH

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه علم و تکنولوژی AGH

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه علم و تکنولوژی AGH

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه علم و تکنولوژی AGH بیشتر بدانیم:

دانشگاه علم و تکنولوژی AGH: برای اطلاعات COVID-19، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.agh.edu.pl/en/covid-19-rules-of-behaviourche دانشگاه علوم و فناوری AGH در کراکوف یک دانشگاه ایالتی مدرن است که همکاری با دانشکده ها و دانشکده ها را توسعه می دهد. دانشگاه های لهستان، اروپا و در سراسر جهان. اولویت دانشگاه، انجام وظایف و پروژه هایی است که بخشی از مثلث دانش هستند: آموزش - تحقیقات علمی - نوآوری. دانشگاه علوم و فناوری AGH یک دانشگاه فنی است که در آن علوم دقیق به شدت نمایش داده می شود، و جایی که آنها پایه و اساس توسعه طیف گسترده ای از علوم کاربردی را در نقش به تدریج در حال افزایش علوم اجتماعی و علوم انسانی تشکیل می دهند. مطابق با روندهای جهانی، ما شاخه های جدیدی از مطالعه ایجاد می کنیم، اما در عین حال موارد متعارف را نگه می داریم، که برای توسعه مناسب علم، فناوری و اقتصاد کشور ما ضروری است. مطالعه در برنامه های چرخه اول و 58 زمینه مطالعه در برنامه های چرخه دوم، که توسط 16 دانشکده ارائه شده است. AGH UST مطالعات منحصر به فرد و غالباً بین رشته ای را ارائه می دهد که می تواند متناسب با نیازهای فردی باشد. هر ساله، دانشگاه زمینه های جدید تحصیلی را راه اندازی می کند که برنامه های آنها نیازهای بازار کار را در نظر می گیرد، که ناشی از تحولات اقتصادی و تقاضای متخصصان بسیار واجد شرایط است. تقاضای زیاد برای مهندسین دلیلی است که فارغ التحصیلان دانشگاه اغلب توسط کارفرمایان به رقابت می پردازند، که شرایط عالی اشتغال را به آنها ارائه می دهند. دانشگاه علوم و فناوری AGH مطالعاتی را در سه سطح (چرخه) آموزش ارائه می دهد: لیسانس (6-7 ترم ها)، مدرک کارشناسی ارشد (3-4 ترم)، مطالعات دکترا - دانشجویان را برای آموزش و انجام تحقیقات مستقل آماده می کند و منجر به اعطای مدرک پزشک می شود. کسب در مورد رقابت پیشنهاد ما در بازار بین المللی آموزش و پرورش ما آموزش در زبان های خارجی را توسعه می دهیم بشر AGH UST نزدیک به 90 دوره کارشناسی ارشد را با هدف هر دو مهندس حرفه ای (برنامه در زمینه های سرامیک، مهندسی برق، مهندسی برق، مهندسی گاز، ژئودزی، ژئوفیزیک، معدن، علوم کامپیوتر، مکاترونیک، متالورژی، روباتیک، ارتباطات از راه دور، مهندسی مالی) ارائه می دهد. و همچنین افرادی که علاقه مند به دستیابی به تخصص جدید هستند، به عنوان مثال، در زمینه بازاریابی دیجیتال، علوم کامپیوتر و گرافیک رایانه، امنیت سایبری، حفاظت از محیط زیست، حسابداری و کنترل، بهداشت و ایمنی شغلی (OHS)، ارزیابی املاک و مدیریت، و همچنین پروژه، تجارت، فناوری اطلاعات، کیفیت و مدیریت فروش. بخش جدید و به ویژه جالب از پیشنهاد آموزشی دوره های تحصیلات تکمیلی در زمینه برندسازی شرکت ها، برندسازی شخصی، مدیریت استعداد، طراحی یک محصول و همچنین در زمینه ارتباطات اجتماعی و رسانه های اجتماعی است. از بخش AGH UST برای دانشجویان بین المللی به آدرس www.international.agh.edu.pl/eng/main دیدن کنید

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه علم و تکنولوژی AGH اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.