Airlangga University

اندونزی

Campus Mulyorejo C, Surabaya, ID, Surabaya Indonesia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه ایرلانگا

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ایرلانگا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ایرلانگا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ایرلانگا

**به دانشگاه ایرلنگا خوش آمدید، درآمدی به دنیای تحصیلات برتر در اندونزی** **معرفی دانشگاه ایرلنگا:** دانشگاه ایرلنگا، یکی از بزرگترین و معتبرترین مؤسسات آموزش عالی در اندونزی، با تاریخچه‌ای بازوکشی از سال ۱۹۴۸، به دانشجویان از سرتاسر جهان فرصتی منحصربه‌فرد برای تجربه تحصیل در محیطی پویا و دانش‌محور ارائه می‌دهد. این دانشگاه با تمرکز بر تحقیقات علمی، برنامه‌های تحصیلی متنوع و ارتباط نزدیک با صنعت، به دانشجویان فرصتی برای ارتقاء مهارت‌ها و پیشرفت تحصیلی خود ارائه می‌کند. **تاریخچه:** دانشگاه ایرلنگا با تأسیس در سال ۱۹۴۸، به عنوان یک نماینده برجسته آموزش عالی در اندونزی معرفی می‌شود. تاریخچه‌ی بلند این دانشگاه، شاهد تعهد به ارتقاء سطح تحصیلاتی و توسعه علمی در زمینه‌های مختلف از علوم پایه تا پزشکی و فنون می‌باشد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** فارغ‌التحصیلان این دانشگاه با دستاوردهای برجسته در حوزه‌های مختلف، از تحقیقات تا حکومت و فرهنگ، جزو نخبه‌های تحصیلی و اجتماعی اندونزی و جهان محسوب می‌شوند. شهرت‌آفرینانی که از دانشجویان ایرلنگا به وجود آمده، شاهد تأثیر این دانشگاه در توسعه اجتماعی و اقتصادی اندونزی است. **جذابیت‌ها و مزایا:** دانشگاه ایرلنگا با محیط دوستانه و زیبا، تسهیلات پیشرفته و برنامه‌های تحصیلی متنوع در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، یک مقصد محبوب برای دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در اندونزی می‌باشد. تمرکز دانشگاه بر تحقیقات و ارتباط با صنعت، فارغ‌التحصیلان را برای ورود به بازار کار ملی و جهانی آماده می‌کند. **نتیجه‌گیری:** دانشگاه ایرلنگا با تاریخچه‌ی بلند، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای فراوان، انتخابی مناسب برای دانشجویانی است که به دنبال تجربه تحصیلی در یک محیط پویا و تحصیلات برتر هستند. اگر شما نیز به دنبال ترکیبی از آموزش عالی و تجربه فرهنگی در اندونزی هستید، دانشگاه ایرلنگا به عنوان یک مقصد جذاب و منحصربه‌فرد در مسیر تحصیلی و حرفه‌ای خودتان پیشنهاد می‌شود.

تعداد دانشجویان دانشگاه ایرلانگا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ایرلانگا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ایرلانگا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ایرلانگا بیشتر بدانیم:

دانشگاه ایرلانگا: برنامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه Airlangga از 10 نوامبر 1954 تأسیس شده است. ارتقاء دکترا برای اولین بار در سال 1959 برگزار شد. بنابراین، در سال 1959 تا 1976، دانشگاه Airlangga ده پزشک ایجاد کرده است. در آن زمان، از برنامه رایگان برای به دست آوردن عنوان دکترا استفاده شده است. از سال 1975، وزیر دانشگاهی و فرهنگ سیاست اساسی توسعه آموزش عالی تدوین شده است. مطابق با آن، دانشگاه Airlangga شروع به توسعه برنامه تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی با سه برنامه مطالعه می کند. علوم پزشکی پایه، علوم دندانپزشکی و علوم حقوق در سال 1976. در مرحله بعدی، چندین برنامه مطالعه تا کنون افتتاح می شود. در حقیقت، برنامه تحصیلات تکمیلی پس از تحلیف دین بر اساس نامه وزیر دانشگاهی و فرهنگ در 10 مارس آغاز می شود، 1983. بنابراین، برنامه های تحصیلات تکمیلی از سال 1983 در نظر گرفته می شود و کلاس را در سپتامبر 1983 شروع می کند. پس از سالهای بعد، بر اساس تصمیم رئیس در تاریخ 30 ژوئیه 2007، هجدهمین برنامه کارشناسی ارشد/مگستر برای هر دانشکده تحویل داده شده است آموزش مؤثرتر و کارآمدتر را در دانشگاه Airlangga دریافت کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ایرلانگا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.