Al-Ahliyya Amman University

اردن

Amman Campus, Amman Jordan

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه الاهلیه عمان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه الاهلیه عمان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه الاهلیه عمان

تعداد دانشجویان دانشگاه الاهلیه عمان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه الاهلیه عمان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه الاهلیه عمان

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه الاهلیه عمان

زندگی دانشجویی در دانشگاه الاهلیه عمان: دین امور دانشجویی وظیفه سازماندهی فعالیت های خارج از برنامه درسی دانشگاه را برای کمک به دانشجویان در کشف استعدادها، مهارت ها و پتانسیل های خود دارد. باشگاه های مختلفی برای پیوستن به دانشجویان وجود دارد، همچنین سفرهای تفریحی و رویدادهای فرهنگی که در طول سال تحصیلی برگزار می شود، مانند نمایشگاه سالانه و بازار دانشجویان عرب. باشگاه های دانشجویی شامل بحث و گفتگو باشگاه، کلوپ طراحی چندرسانه ای و گرافیک و باشگاه شعر است. Deanship همچنین روزنامه دانشگاه “امان الهلیله نیوز” را منتشر می کند. کمتر بخوان

درباره دانشگاه الاهلیه عمان بیشتر بدانیم:

دانشگاه الاهلیه عمان: دانشگاه الهلییا امان (AAU) اولین دانشگاه خصوصی در اردن است. در سال 1989 به عنوان یک مؤسسه پیشرو در آموزش عالی AAU تأسیس شد و در سطح محلی و بین المللی شناخته شده و معتبر است، همچنین عضو اتحادیه های دانشگاه عرب، اسلامی و بین المللی است. این دانشگاه در امان، پایتخت اردن واقع شده است. امان یک شهر نسبتاً مدرن است و بیشتر آن به عنوان ایجاد قرن بیستم است، اما با این وجود به پنجمین شهر بزرگ جهان عرب تبدیل شده است. به عنوان مرکز اقتصادی، صنعتی و سیاسی این کشور، امان یک کلانشهر شگفت آور سرزنده در وسط یک منطقه باستانی است. موقعیت مکانی شهر آن را به مکانی ایده آل برای کشف خاورمیانه و تجربه دست اول فرهنگ عرب تبدیل می کند. دانشگاه Al-Ahliyya Amman تمام تلاش خود را برای حفظ شهرت معتبر خود به دست آمده در سه دهه گذشته با دستیابی به تعدادی از اهداف که در برنامه خود برای تقویت موقعیت رهبری خود به عنوان اولین دانشگاه خصوصی در اردن و به عنوان یکی از مهمترین آنها انجام داده است، تلاش می کند. دانشگاه های برجسته با کیفیت بالا در آموزش عالی در جهان عرب. دانشگاه Al-Ahliyya Amman متعهد است "استانداردهای تضمین کیفیت در موسسات آموزش عالی" را توسعه دهد و از هرگونه استانداردهای کیفیت اتخاذ شده با سرمایه گذاری انرژی های انسانی و جسمی پیروی کند تا بتواند یک نسل آکادمیک و اخلاقی برجسته را تولید کند که قادر به مقابله با آن باشد الزامات زمان و ادامه کار با تحولات جدید به طور کارآمد و مؤثر. این قانون با هدف برآورده کردن نیازهای دانشجویان و اینكه دانشگاه بتواند نقش خود را در ارتقاء تحقیقات دانشگاهی، خدمات جامعه و ترسیم اردن به عنوان یك مقصد آموزشی متمایز در سطح منطقه ای ایفا كند. AAU را در فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین و توییتر دنبال کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه الاهلیه عمان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.