Al-Quds University

فلسطین

ABU DIS CAMPUS, East Jerusalem Palestinian Territories

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه القدس

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه القدس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه القدس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه القدس

3,592 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
3,592 دلار
شهریه دانشجویان بومی
3,592 دلار
شهریه خارج از استان

دانشگاه القدس

تعداد دانشجویان دانشگاه القدس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه القدس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه القدس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه القدس بیشتر بدانیم:

دانشگاه القدس: دانشگاه اجمالی دانشگاه (AQU) یک دانشگاه تحقیقاتی دانشگاهی است که در حال حاضر بیش از صد برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد، که از طریق پانزده دانشکده اعطای مدرک تحصیلی خود تدریس می شود، شامل رشته های اصلی علمی، که شامل پزشکی، زندگی و علوم طبیعی، هنر و هنر است علوم انسانی، تجارت و مدیریت، حقوق و فقه، مهندسی و علوم اجتماعی. در سال 1977 در تحقق قطعنامه سال 1931 برای یافتن یک دانشگاه عرب در اورشلیم تأسیس شد. در حال حاضر AQUIC در حدود 12، 000 دانشجو تمام وقت ثبت نام می کند که توسط بیش از 700 عضو هیئت علمی تدریس می شود. دانشکده ها و برنامه های دانشگاهی-quds در حال حاضر بیش از 65 برنامه کارشناسی و 45 برنامه تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهند که از طریق پانزده دانشکده اعطای مدرک تحصیلی خود تدریس می شوند. دانشکده های دانشگاه Alquds شامل پزشکی، دندانپزشکی، داروخانه، مهندسی، حقوق، حرفه های پزشکی، هنر و علوم انسانی، تجارت و اقتصاد، علوم و فناوری، مطالعات قرآن و اسلامی، آموزش، بهداشت عمومی، مطالعات دوگانه (با همکاری دولت آلمان )، الوودس برد، و دانشکده تحصیلات تکمیلی. دانشگاه دانش آموزان-quds حدود 9، 500 دانشجوی مقطع کارشناسی و 2، 500 دانشجوی فارغ التحصیل ثبت نام می کند و بدن دانشجویی را به 12، 000 دانشجوی تمام وقت می آورد. دانشجویان دختر در AQUAR بیش از 55 ٪ از کل دانشجویی خود را تشکیل می دهند. دانشکده با تقریباً 700 عضو هیئت علمی، نسبت دانشجویی و دانشکده در دانشگاه الوودز 17: 1 است. دانشگاه پردیس-quds دارای چهار پردیس اصلی در اورشلیم است: پردیس Old City، پردیس بیت هانینا، پردیس شیخ جارا و پردیس ابو دیس (معروف به پردیس اصلی). این دانشگاه همچنین چندین مرکز آموزشی را در شهر غزه و دورا، هبرون حفظ می کند. از طریق این مراکز، دانشگاه الوودز قصد دارد دسترسی به آموزش و پرورش را برای بخش های حاشیه ای جامعه فلسطین که در غیر این صورت قادر به پیگیری آموزش عالی نیستند، تقویت کند. ابتکارات دانشگاهی در حالی که دانشگاه الکوودز در تأسیس در فلسطین اولین دانشکده های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، حرفه های بهداشت و حقوق رهبری را برعهده گرفته است، دانشگاه الوودس نیز اولین کالج هنرها و علوم لیبرال را در کل منطقه خاورمیانه معرفی کرده است بشر به عنوان بخشی از همکاری مداوم با کالج برد نیویورک، کالج الوودس برد، لیسانس هنر و علوم را اعطا می کند و یک کارشناسی ارشد در تدریس، که توسط دانشگاه الوودس و کالج برد اعطا می شود. با حمایت دولت آلمان، آک همچنین یک برنامه آکادمیک آزمایشی موسوم به "مطالعات دوگانه" را تأسیس کرد. با الگوبرداری از رویکرد آلمانی در ادغام یادگیری دانشگاهی با آموزش عملی، برنامه مطالعات دوگانه برای کل جهان عرب بی نظیر است و در حال حاضر بیش از 200 دانشجوی کارشناسی ارشد تمام وقت ثبت نام می کند. کمک های مالی اطمینان حاصل می کند که تمام دانشجویانی که نیازهای دانشگاهی را برآورده می کنند، تحصیلات مورد نظر خود را دریافت می کنند، دانشگاه AL-Quds بزرگترین برنامه کمک مالی را در بین دانشگاه های فلسطین حفظ می کند، و بیش از 55 ٪ از دانش آموزان خود کمک های مالی دریافت می کنند. رهبری، عماد ابو کیشک، رئیس دانشگاه الوودز است. او استاد سیاست های عمومی و یک مقام برجسته در زمینه توسعه نهادی و توسعه آموزش عالی است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه القدس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.