Alfaisal University

عربستان سعودی

Riyadh, SA, Riyadh Saudi Arabia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه الفیسال در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه الفیسال را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه الفیسال

تعداد دانشجویان دانشگاه الفیسال

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه الفیسال

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه الفیسال

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه الفیسال بیشتر بدانیم:

دانشگاه الفیسال: دانشگاه آلفایزال در ریاض، پایتخت و مرکز مالی عربستان سعودی واقع شده است. قطب تجاری مرفه، ریاض همچنین در بسیاری از سازمانها و سازمانهای چند ملیتی قرار دارد و آن را به مکانی ایده آل برای تحصیل قبل از ورود به دنیای کار تحصیلات تکمیلی تبدیل می کند. این دانشگاه در محوطه کاخ فقید پادشاه فیصل در قلب ریاض واقع شده است. این مکان برای مسافرت مناسب برای سفر است، با ارتباطات نزدیک با همه بزرگراه های اصلی شهر. ریاض حاوی بسیاری از مناظر زیبا، مانند ارتفاعات مدرن و سوق ال جمال، یکی از بزرگترین بازارهای شبه جزیره عربستان است. دانشگاه Alfaisal مدرک های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد، که همه به طور انحصاری به زبان انگلیسی تدریس می شوند، در زمینه های زیر: دانش آموزان داروسازی علوم زندگی مهندسی مدیریت تجارت توسط اعضای هیئت علمی که تحقیقات فوق العاده ای تولید کرده اند و در بین بهترین ها در زمینه های خود قرار گرفته اند، تدریس می شوند. اندازه کلاس های کوچک و یک دانش آموز چشمگیر به معلمان 18: 1 اطمینان حاصل می کند که هر دانش آموز پشتیبانی مورد نیاز خود را برای شکوفایی دانشگاهی و دستیابی به بهترین های شخصی خود دریافت می کند. این دانشگاه همچنین امکانات استثنایی را ارائه می دهد که در یک پردیس 36.7 هکتار پخش شده است، از جمله: بیش از 40 کلاس درس آزمایشگاه های فوق مدرن و مرکز همایش کارگاه های آموزشی، با یک تئاتر سخنرانی 173 صندلی و آزمایشگاه های رایانه ای سالن اجتماعات 1620 صندلی با نرم افزار به روز و کتابخانه چندرسانه ای سخت افزار دانشگاه آلفایزال دارای یک دانشگاه مدرن دانشگاهی مجهز به امکانات هنری و آزمایشگاه هایی است که برای اسکان 4000 دانشجو طراحی شده است. این برنامه شامل آموزش ساختمانها، مراکز دانشجویی، سالن های کنفرانس، کافه ها و حداکثر 2500 پارکینگ اتومبیل زیرزمینی است. دانشگاه آلفایزال برای جهان آزاد است و برای همه دانشجویان یک محیط فراگیر و دوستانه را تقویت می کند. حدود 34 درصد از دانشجویان آن بین المللی هستند و 39 ملیت در حال حاضر در محوطه دانشگاه حضور دارند. همه دانشجویان به لطف جهت گیری دانشجویان سال اول، تحصیل و تدریس، خدمات مشاوره، نمایشگاه های شغلی و کارآموزی و فعالیت های تفریحی به سرعت به زندگی جدید خود می پردازند. برای تشویق تنوع، دانشگاه آلفایز بدون در نظر گرفتن شهروندی یا جنسیت خود، به دانشجویان از سراسر جهان بورسیه می دهد. در واقع، دانشگاه آلفایزال در حمایت از برابری جنسیتی و زنان برجسته ای که درهای خود را باز کرده است، از جمله هاله عبدالله آلباید الله، که اولین زن عربستان سعودی بود که مدرک لیسانس مهندسی معماری و آلانوود را دریافت می کرد، به سابقه آهنگ خود افتخار می کند. -Turki، که اولین زن در کشور بود که پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه با لیسانس در مهندسی نرم افزار، به عنوان مهندس میدان به مایکروسافت پیوست.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه الفیسال اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.