American University

ایالات متحده

American University, Washington D.C. United States

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه امریکن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه امریکن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه امریکن:

معدل
14+
GMAT
580+
EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
80+
EN
GRE
306+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه امریکن در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
14+
SAT
1240+
EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
80+

دانشگاه امریکن

تعداد دانشجویان دانشگاه امریکن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه امریکن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه امریکن

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه امریکن بیشتر بدانیم:

دانشگاه امریکن: دانشگاه آمریکا یک رهبر در آموزش جهانی است و یک دانش آموز متنوع از سراسر ایالات متحده و نزدیک به 140 کشور را ثبت می کند. این دانشگاه واقع در واشنگتن، D.C، فرصت هایی را برای تعالی دانشگاهی، خدمات عمومی و کارآموزی در سرمایه کشور و در سراسر جهان فراهم می کند. برنامه های حرفه ای برای یادگیری آنلاین آینده شما در دانشگاه آمریکایی طراحی شده است تا به دانشجویان کمک کند تا از کنجکاوی خود استفاده کنند، آنها را تحقق بخشند. هدف و توسعه مهارت ها و اعتماد به نفس لازم برای تغییر جهان. دوره های ما یک محیط یادگیری دیجیتالی جذاب را فراهم می کند که بحث، مشارکت دانش آموزان و توجه شخصی را تقویت می کند. و با انعطاف پذیری یادگیری آنلاین، دانشجویان می توانند در برنامه های خود مدرک کسب کنند. برنامه های آنلاین کاملاً آنلاین دانشگاه آمریکایی توسط دانشکده های خبره که علاقه مند به تدریس هستند هدایت می شوند. با برنامه ریزی انعطاف پذیر در یک محیط دیجیتال، تجربه و دانش مورد نیاز خود را در زمینه مورد نظر خود به دست خواهید آورد. جامعه آنلاین ما به دانشجویان این امکان را می دهد تا علایق خود را کشف کنند، با اساتید و همسالان درگیر شوند و از طریق رشد تحصیلی به اهداف خود برسند. درسی با محوریت شغلی، یک محیط یادگیری تجربی، دانشکده حمایتی و انعطاف پذیری به این معنی است که شما برای موفقیت تنظیم خواهید شد. ما متعهد هستیم که یک تجربه یادگیری آنلاین را ارائه دهیم که برنامه های مقرون به صرفه و انعطاف پذیر را ارائه می دهد که دارای کیفیت مشابه برنامه های دانشگاهی هستند. از بهترین ها در مربیان حرفه ای AUour متخصص در زمینه های خود هستند و پشتیبانی مورد نیاز خود را برای دستیابی به خود ارائه می دهند اهداف. آنها در آنجا خواهند بود تا شما را از طریق برنامه کاملاً آنلاین خود راهنمایی کنند و به هرگونه سؤال یا نگرانی در هنگام مطرح شده بپردازند. شما دانش مورد نیاز خود را برای حرفه آینده خود به دست خواهید آورد و مهارتهایی را ایجاد می کنید که به شما کمک می کند بهترین باشید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه امریکن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.