Anadolu University

ترکیه

Yunus Emre, Eskisehir Turkey

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آنادولی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آنادولی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه آنادولی

90 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
30 دلار
شهریه دانشجویان بومی
30 دلار
شهریه خارج از استان

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه آنادولی:

معدل
12+

دانشگاه آنادولی

تعداد دانشجویان دانشگاه آنادولی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آنادولی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آنادولی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آنادولی بیشتر بدانیم:

دانشگاه آنادولی: آکادمی علوم اقتصادی و تجاری اسکیتیر، که در سال 1958 تأسیس شد، اساس دانشگاه Anadolu را تشکیل داد. این آکادمی در سال 1982 توسط دانشگاه آنادولو جایگزین شد که به عنوان یک موسسه مدرن، پویا و نوآورانه در بین بزرگترین دانشگاه ها نه تنها در ترکیه بلکه در جهان، مکانی شایسته به دست آورد. واقع در مرکز اسکیشیر، که به عنوان یک شهر علوم، فرهنگ و جوانان مشهور است، پردیس آن 12 دانشکده (سطح کارشناسی) - سه مورد از آنها آموزش از راه دور، 3 مدرسه کاربردی را ارائه می دهد - یکی از آنها موسیقی و موسیقی است درام، 2 مدرسه حرفه ای (سطح دانشیار)، 6 مدرسه تحصیلات تکمیلی - چهار مورد از سطح تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی و 30 مرکز تحقیقاتی. دانشگاه آنادولو در بسیاری از جبهه ها یک موسسه پیشگام بوده است. مهمترین آنها موفقیت اجرای سیستم آموزش از راه دور است. امروز تعداد کل دانشجویان سه دانشکده آموزش از راه دور بیش از 2 میلیون نفر است. موفقیت در توسعه این سیستم توسط بسیاری از موسسات در کشورهای مختلف به عنوان الگویی انجام شده است. در بخش های آن مجهز به فناوری پیشرفته، دانشگاه Anadolu با دانشکده خود که تلاش می کند در زمینه خود بهترین باشد و همه آنها را اختصاص دهد زمان دانش آموزان خود سخت تلاش کرده است تا دانش آموزان خود را در تنظیمات یادگیری خلاق و پویا خود بهترین استفاده کنند. در دانشگاه ایمن و مدرن آن، یک دانش آموز تقریباً به تمام امکاناتی که ممکن است نیاز داشته باشد دسترسی دارد. کتابخانه اصلی، که در آن دانش آموزان می توانند به بیش از 315000 منبع چاپی و همچنین بسیاری از منابع الکترونیکی برسند، برای 24/7 از جمله تعطیلات باز است. علاوه بر این، سوپ/چای/قهوه رایگان به دانشجویان بین ساعت 00:00 بعد از ظهر-01: 00 صبح در منطقه کتابخانه ارائه می شود. در کتابخانه اصلی، با مساحت 12.330 متر مربع، دانشجویان این فرصت را دارند که در محیط هایی که برای سبک مطالعه خود مناسب هستند، تحصیل کنند. دانش آموزان می توانند از فعالیت های فرهنگی و هنری در سالن های تئاتر، کنسرت و نمایشگاه در پردیس Yunus Emre لذت ببرند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند در حالی که فرصت هایی برای پیوستن به مذاکرات و فعالیت ها با هنرمندان دارند، وقت آزاد خود را صرف کارآمد کنند و هر نوع ورزش را در استخر نیمه المپیک، در سالن های ورزشی با استانداردهای بین المللی، زمین های تنیس و زمین های سبز در پردیس ها انجام دهند. بشر این دانشگاه صبحانه، ناهار و شام را برای دانشجویان نیز سرو می کند. ما به دانشگاه ما افتخار می کنیم زیرا این امر به دنبال تحولات تکنولوژیکی و علمی است، افراد فعال را که آینده را شکل می دهند، آموزش می دهد و با تلاش برای یادگیری مادام العمر با تلاش برای درج کل جمعیت در آن تمرکز می کند. روند یادگیری با در آغوش گرفتن جهان.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آنادولی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.