Asfendiyarov Kazakh National Medical University

قزاقستان

Аdministrative building, Almaty Kazakhstan

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان

6,000 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
6,000 دلار
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
12+

دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان

تعداد دانشجویان دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان بیشتر بدانیم:

دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان: به مدت 89 سال از تاریخ غنی خود، منبع اصلی پرسنل قزاقستان بهداشت عمومی، دانشگاه ملی پزشکی Sanzharasfendiyarov Kazakh تقریباً 80 000 پزشک دارای تخصص های مختلف، متخصصان سطح بالا که سهم قابل توجهی در حمایت از زندگی و مردم داشته اند، آموزش داده است. سلامتی. هر دکترای سوم کشور امروز فارغ التحصیل کازنمو است. و در اینجا آنها اصول دانش پزشکی، مهربانی و رحمت را دریافت کردند. دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان نقطه عطفی در تاریخ آموزش، پزشکی و کشور به طور کلی است. اینها روایات است که به اساس حرفه ای تبدیل شده است. این یک برادری بزرگ پزشکی، ارتباط زمان و نام، زمان برای انرژی دانشمندان و معلمان است. این دانشگاه که پایه و اساس خود را بر اساس علم، آموزش و تمرین بنا کرده است، می تواند به درستی به دستاوردهای خود افتخار کند. سازمان با کیفیت آموزش، فعالیت های علمی و بالینی، سطح بالای صلاحیت پزشکان، جامعه پزشکی به رسمیت شناخته شده به کارت بازدید کننده Kaznmu تبدیل شده است. تاریخ دانشگاه در سال 1930 با یک دانشکده پزشکی آغاز شد. اکنون این یک مجتمع عظیم دانشگاه با یک زیرساخت منحصر به فرد و یک سیستم مدرن چند سطحی از آموزش مداوم کارگران پزشکی است. علیرغم مشکلات بسیاری، کارکنان کازنمو از روشی پیچیده و خلاقانه عبور کردند. این دانشگاه همواره سطح بالایی از آموزش های عملی دانشجویان را تا حد زیادی در ارتباط با حضور کلینیک های خود، نوآوری در زمینه علوم، آموزش و همکاری با مراقبت های بهداشتی عملی متمایز کرده است. این دانشگاه رهبری در آموزش پزشکی در قزاقستان را حفظ می کند. دانشگاه Asfendiyarov 40 برنامه معتبر لیسانس، کارشناسی ارشد، مقیم و دکترا را ارائه می دهد که شامل 14 کارشناسی و 14 کارشناسی ارشد است. متشکل از 8 مدرسه: دانشکده مدیریت در بهداشت عمومی، دانشکده پزشکی عمومی، دانشکده پزشکی، دانشکده پزشکی، دانشکده کودکان، دانشکده دارویی، دانشکده استاتولوژیک، دانشکده درمانی، هر سومین پزشک پزشکی در قزاقستان، فارغ التحصیلان دانشگاه Asfendiyarov است. 10 378 دانش آموز در حال تحصیل هستند که شامل 1 773 دانشجو بین المللی است. تأسیسات آموزشی برنامه های آموزشی خود را توسعه می دهد. این دانشگاه در رده های برتر رده بندی QS EECA قرار دارد. این دانشگاه دارای 102 دانشگاه شریک، شرکای پزشکی و علوم از 36 کشور جهان است. دانشگاه دارای سه بیمارستان دانشگاه است. بیمارستان "Aksay" - یکی از قدیمی ترین جمهوری قزاقستان موسسات پزشکی و تشخیصی چند رشته ای کودکان. هر ساله بیش از 5 هزار کودک از قزاقستان در اینجا کمک دریافت می کنند. پروفسور بیمارستان، که بر کمک به بیماران مبتلا به دیابت و بیماری ENT، کلینیک پزشکی داخلی - که یک مرکز تشخیصی چند رشته ای و کلینیک دندانپزشکی است - تمرکز دارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ملی پزشکی قزاقستان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.