Asia University Taiwan

تایوان

Asia University, Taichung City Taiwan

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه آسیا تایوان

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آسیا تایوان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آسیا تایوان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه آسیا تایوان

تعداد دانشجویان دانشگاه آسیا تایوان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آسیا تایوان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آسیا تایوان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آسیا تایوان بیشتر بدانیم:

دانشگاه آسیا تایوان: دانشگاه آسیا (AU) یک مدرسه بینایی، پیشگام و سریع در حال رشد است و با هدف ایجاد یک دانشگاه قابل توجه و جامع با رقابت بین المللی تأسیس شد. کارل جاسپرز، فیلسوف آلمانی، معتقد بود که یک دانشگاه ایده آل باید سه ویژگی داشته باشد- تدریس دانشگاهی، تحقیقات علمی و یک زندگی فرهنگی خلاق، که دقیقاً همان چیزی است که ما سالها از زمان تأسیس مدرسه دنبال می کنیم. در 14 سال گذشته، AU در عملکرد دانشگاهی برتری نشان داده است و در بسیاری از ارزیابی های آموزش عالی که توسط وزارت آموزش و پرورش (MOE) انجام شده است، به عنوان اولین رتبه بندی شد. این نه تنها به عنوان بهترین در بین دانشگاه های تازه تأسیس در تایوان ارزیابی شد، بلکه پروژه های افتخارآمیز از MOE، برنامه به اصطلاح برای ارتقاء دانشگاه های تعالی تدریس، به مدت 10 سال متوالی اعطا شد. در همین حال، AU با چندین رتبه بندی دانشگاه جهانی، شهرت بین المللی کسب کرده است. به عنوان مثال، براساس رتبه های BRICS و اقتصادهای نوظهور آموزش عالی Times، AU در بین 100 دانشگاه برتر در رتبه 53 قرار گرفت. علاوه بر این، AU به عنوان 99 در 100 دانشگاه برتر زیر 50 سال در جهان مورد ارزیابی قرار گرفت و 83 مین در بین 100 دانشگاه برتر آسیا نیز با رتبه آموزش عالی تایمز. برای بهبود کمیت و کیفیت خروجی های تحقیقاتی، AU در هر کالج مانند مرکز ایمنی مواد غذایی، مرکز خدمات برنج T-DNA و مرکز تحقیقات قارچ های خوراکی و دارویی در کالج پزشکی و بهداشت، مراکز تحقیقاتی را ایجاد کرده است. علوم پایه. همچنین در AU مرکز محاسبات زیست پزشکی معنایی در دانشکده اطلاعات و مهندسی برق یافت می شود. مرکز LNDustry Lndustry و جهانگردی روستایی در دانشکده مدیریت ؛ مرکز پیشگیری از اعتیاد به اینترنت در دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی ؛ و مرکز انیمیشن و توسعه بازی در دانشکده طراحی خلاق.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آسیا تایوان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.