Aston University

انگلیس

Aston University, Birmingham United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آستون در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آستون را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه آستون:

معدل
13.8+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
93+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه آستون در مقطع کارشناسی:

SAT
1200+
EN
IELTS
5.5+
EN
TOEFL
78+

دانشگاه آستون

**دانشگاه آستون: جایی برای رشد و توسعه تحصیلی** به دانشگاه آستون خوش آمدید، یکی از موسسات برجسته آموزش عالی در انگلستان که با تاریخچه‌ای فراگیر در ارائه تحصیلات با کیفیت و ایجاد پیشرفت‌های نوآورانه، به مقصدی مطلوب برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. در این مقاله، با شما به معرفی تاریخچه اجمالی، فارغ‌التحصیلان برجسته، و نقاط قوت دانشگاه آستون به عنوان یک مقصد تحصیلی می‌پردازیم. **تاریخچه تأسیس و پیشرفت** دانشگاه آستون با تأسیس در سال 1895، یک دستاورد تاریخی در زمینه آموزش و پژوهش انجام داد. از آن زمان به این سو، دانشگاه آستون با تکیه بر تجربه بیان‌نشدنی خود، به عنوان یک مؤسسه فرهنگی و تحقیقاتی رشد و توسعه یافته و در راستای تحقق اهداف تحصیلی دانشجویان، پیشرو بوده است. **فارغ‌التحصیلان برجسته** فارغ‌التحصیلان این دانشگاه با دستاوردهای خود در حوزه‌های متعدد از مهندسی تا کسب‌وکار، شهرت و شناخته شدگی به دانشگاه آستون را به اوج رسانده‌اند. این فارغ‌التحصیلان با رهبری در صنایع مختلف و کارآفرینی، اعتبار و اهمیت دانشگاه را به تعداد زیادی از دیگر افراد منتقل کرده‌اند. **نقاط قوت و تمایز** یکی از مزایای برجسته دانشگاه آستون، تمرکز بر ارتباط مستقیم با صنعت و شرکت‌های بزرگ است. این ارتباطات، فرصت مناسبی برای دانشجویان برای آشنایی با محیط‌های کاری و ایجاد تجربه عملی فراهم می‌کند. همچنین، محیط دانشجویی چندفرهنگی و مدرن دانشگاه آستون، دانشجویان را به یک تجربه یادگیری پویا و تعاملی می‌کشاند. **نکات مهم** در انتخاب دانشگاه آستون به عنوان مقصد تحصیلی، هزینه‌های تحصیلی و زندگی در انگلستان ممکن است از جمله عوامل مهم باشند. همچنین، تطابق زبانی و فرهنگی نیز در تصمیم‌گیری باید در نظر گرفته شود. **جمع‌بندی** دانشگاه آستون با تاریخچه‌ای بلند، فارغ‌التحصیلان برجسته، و تمرکز بر ارتباط با صنعت، یک مقصد جذاب برای دانشجویان بین‌المللی می‌باشد. با امکانات پیشرفته و محیط دانشجویی زیبا، انتخاب دانشگاه آستون می‌تواند به عنوان یک گام مهم در راه حرفه‌ای و تحصیلی شما مطرح شود. با این حال، بهتر است پیش از تصمیم‌گیری دقیقاً نیازها و اهداف خود را ارزیابی نمایید.

تعداد دانشجویان دانشگاه آستون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آستون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آستون

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آستون بیشتر بدانیم:

دانشگاه آستون: دانشگاه استون در سال 1895 تأسیس و دانشگاهی از سال 1966، دانشگاهی است که به رهبری تحقیق در سطح جهان برای کیفیت تدریس در سطح جهانی و پیوندهای محکم با تجارت و حرفه ها شناخته می شود. دانشگاه استون در رتبه 25 در راهنمای دانشگاه گاردین (2023) قرار دارد. اشتغال و مکان های برجسته فارغ التحصیل دانشگاهی پیشرو برای موفقیت در اشتغال فارغ التحصیلان و با داشتن یک تیم حرفه ای و مشاغل برنده جایزه، مکان ها، سالهای پیش ثبت نام و ویژگی های فرصت های کار و تحصیل در خارج از کشور در برنامه های کارشناسی ما. این بدان معنی است که دانش آموزان مهارت های اساسی کار و مشخصات حرفه ای را توسعه می دهند. فارغ التحصیلان شاغل ما پنج سال پس از فارغ التحصیلی (نتایج آموزش طولی، 2022) به شانزدهمین حقوق متوسط ​​در انگلیس از کلیه موسسات آموزش عالی دست یافتند، و ما 15 ماه پس از فارغ التحصیلی در رتبه 10 برتر انگلیس قرار می گیریم. چشم انداز در مسیر، راهنمای کامل دانشگاه، 2024.) تعالی در تدریس و تحقیقات ما به تدریس با کیفیت بالا و تعالی دانشگاهی متعهد هستیم و بالاترین استاندارد آموزش را برای دانشجویان خود ارائه می دهیم. آموزش دستی با دسترسی به تجهیزات حرفه ای و فنی در زمینه های مربوطه، متخصص، مرتبط و کاربردی است. ما طیف گسترده ای از مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد را از دانشکده های تجارت و علوم اجتماعی، علوم زندگی و بهداشت و علوم مهندسی و علوم فیزیکی ارائه می دهیم. دانشکده های دانشگاهی شامل 11 مدرسه تخصصی هستند. ترکیبی از تخصص تجارت، بهداشت، علوم و فناوری. دانشگاه استون 79 ٪ در Ref (2021) برای تحقیقاتی که پیشرو در جهان است یا در سطح بین المللی عالی است، دارای اعتبار عالی برای تحقیقات است که زندگی را شکل داده و بهبود می بخشد. ما به کیفیت تحقیقات خود و برنامه های دنیای واقعی که در نتیجه توسعه یافته است افتخار می کنیم - این یک تفاوت اساسی و سودمند برای افراد، سازمان ها و جامعه ایجاد می کند. دانشجویان ما استون یک انتخاب محبوب برای دانشجویان بین المللی است. ما از مشارکت مهم دانشگاهی و تنوع فرهنگی دانشجویان بین المللی به محیط دانشگاه ما می رسند و استقبال می کنیم. دانشگاه استون با بیش از 17.500 دانشجو از بیش از 120 کشور جهان، یک دانشگاه امن و دوستانه است که توسط یک جامعه جهانی و چند فرهنگی از آن لذت می برد. جمعیت دانشجویی متنوع ما شامل دومین بخش بزرگ دانشجویان قومی سیاه و اقلیت در انگلستان است (زمان/یکشنبه تایمز راهنمای خوب دانشگاه، رتبه بندی شمول اجتماعی برای دانشجویان BAME، 2023). پردیس واقع در مرکز در بیرمنگام، یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای اروپا در دانشگاه استون به طور ایده آل در یک سایت در شهر پر جنب و جوش بیرمنگام واقع شده است. دانشگاه دانشگاهی یکی از "سبزترین" دانشگاه های انگلستان، تمام امکانات اجتماعی و اسکان دانش آموزان ما را در خود جای داده و در فاصله کمی با شهر قرار دارد. بیرمنگام به عنوان یک رهبر در اوقات فراغت، سرگرمی، خرید و ورزش شناخته می شود و یک مرکز بین المللی برای تجارت، تجارت و صنعت است. بیرمنگام در خانه شرکت های کلاس جهانی و کارآفرینان نوآورانه، یکی از جوانترین جمعیت اروپا را دارد. این منطقه پویا و متمرکز بر تجارت است که به خوبی در انگلستان به هم وصل شده و مرکزی در آن واقع شده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آستون اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.