Athens University of Economics and Business

یونان

AUEB, Athens Greece

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن

تعداد دانشجویان دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن بیشتر بدانیم:

دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن: دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن (AUEB) یک موسسه آموزش عالی عمومی در یونان است که آموزش در زمینه های اقتصاد، اقتصاد اروپا و بین المللی، مدیریت تجارت، بازاریابی، حسابداری و امور مالی، مدیریت، فناوری، انفورماتیک، آمار و علم تصمیم گیری را فراهم می کند. بشر از سال 1920، هنگامی که AUEB تأسیس شد، هم به آموزش جوانان کشور و هم علم کمک می کند. هزاران نفر از فارغ التحصیلان این کشور اکنون مدیران اداری و مالی با رتبه بالا در بخش های دولتی و خصوصی اقتصاد، اعضای هیئت علمی در دانشگاه های یونان و خارجی و اعضای سازمان های بین المللی هستند. AUE با سه مدرسه خود، دانشکده اقتصاد، دانشکده تجارت و دانشکده علوم اطلاعات و فناوری، دانشگاه برتر یونان و یکی از بهترین دانشگاه های بین المللی در زمینه های علمی است که آن را پوشش می دهد، با هشت ( 8) ادارات کارشناسی که در بالاترین موقعیت ها در بین ترجیحات دانشجویان آینده نگر قرار دارند، با بیست و نه (29) برنامه های فوق العاده تحصیلات تکمیلی کاملاً محبوب و پاره وقت و همچنین با برنامه های دکترا. هدف اصلی این دانشگاه نه تنها ارائه فرمان صحیح از اصول نظری و ابزارهای تحلیلی مدرن، بلکه برای توسعه خصوصیات خاصی مانند ابتکار فردی و تفکر انتقادی است که برای از سرگیری مجدد نقش برجسته در دنیای در حال تغییر امروز. برای این منظور، یک برنامه درسی به خوبی متعادل در زمینه های مختلف علمی که قبلاً به آن اشاره شد، یک مرکز رایانه، یک کتابخانه و یک کارکنان دانشگاهی با کیفیت بالا مشارکت دارند. تحقیقات، چه نظری و چه کاربردی، همواره به عنوان یکی از مهمترین اهداف دانشگاه در نظر گرفته شده است. شناخت و رتبه بندی خوب AUEB نشان دهنده کالیبر بالای کارکنان دانشگاهی، کیفیت بالای تدریس، برنامه های درسی به روز و همچنین تمایزهای حاصل از دانشجویان و فارغ التحصیلان است. AUEB در تلاش است تا از طریق ارزیابی داخلی و خارجی با موفقیت در سالهای اخیر با موفقیت انجام شود. دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن مکانی مطلوب برای تحصیل برای شهروندان یونان و بیگانگان به طور یکسان است. پردیس دانشگاه از نوع شهری است و در مرکز آتن واقع شده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.