Azerbaijan State Oil and Industry University

آذربایجان

Main Campus, Baku Azerbaijan

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

آکادمی دولتی نفت آذربایجان

کیفیت علمی

نمرات کسب شده آکادمی دولتی نفت آذربایجان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که آکادمی دولتی نفت آذربایجان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در آکادمی دولتی نفت آذربایجان

2,000 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
900 دلار
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش آکادمی دولتی نفت آذربایجان:

آزمون دانشگاه
51+

شرایط اخذ پذیرش آکادمی دولتی نفت آذربایجان در مقطع کارشناسی:

آزمون دانشگاه
200+

شرایط اخذ پذیرش آکادمی دولتی نفت آذربایجان برای تحصیلات تکمیلی:

آزمون دانشگاه
200+

آکادمی دولتی نفت آذربایجان

تعداد دانشجویان آکادمی دولتی نفت آذربایجان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی آکادمی دولتی نفت آذربایجان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان آکادمی دولتی نفت آذربایجان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره آکادمی دولتی نفت آذربایجان بیشتر بدانیم:

آکادمی دولتی نفت آذربایجان: به عنوان اولین مشخصات نفت و گاز در اروپا و آسیا بالاتر، دانشگاه نفت و صنعت ایالتی آذربایجان (ASOIU) در سال 1920 تأسیس شد. در سپتامبر 2015 به دستور رئیس جمهور ایلهام علیف، این دانشگاه به عنوان نفت ایالتی آذربایجان معرفی شد و دانشگاه صنعتی، که وظیفه آموزش پرسنل واجد شرایط را نه تنها برای زمینه نفت بلکه برای کل صنعت داخلی نیز انجام داد. بیش از 20000 دانش آموز امروز ثبت نام کرده اند و مدارک مربوط به صنعت نفت و گاز را مطالعه می کنند. این دانشگاه علاوه بر ارائه امکانات دانشگاهی با کلاس بالا، به دانشجویان امکان دسترسی به یک مجموعه ورزشی چشمگیر حاوی استخر، زمین فوتبال و زمین های تنیس را می دهد. این دانشگاه در حدود ده ها ورزش در سطح ملی رقابت می کند. اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه را می توان در وب سایت رسمی آنها یافت. از سال 2016-2017، دانشگاه فرانسوی-اربایجان (UFAZ) تحت فرمان ریاست جمهوری در ASOIU تأسیس شده است. در این دوره، 143 دانشجو در UFAZ، جایی که همه افراد به زبان انگلیسی ارائه می شوند، پذیرفته شدند و این فرصت را دارند که یک دیپلم مشترک از دانشگاه استراسبورگ و Asoiu دریافت کنند. 2400 دانش آموز در رشته های فنی و مهندسی به پیشینه خود رسیده اند. یکی از اقدامات مهم انجام شده توسط ASOIU برای ترکیب آموزش و علوم در صنعت، ایجاد مدرسه راه اندازی "Eazi Start" است. هدف از مدرسه استارتاپ تهیه یک پروژه تجاری و ایجاد تولید است که نیاز به سرمایه گذاری حداقل بر اساس نوآوری در علم دارد که به همراه دانشجویان با استعداد و کارکنان تدریس انجام می شود. در همان زمان آکادمی Azii-IT تحت چتر دانشگاه تأسیس شد که هدف این است که دانش عمیقی در حوزه فناوری اطلاعات ارائه دهد. بهتر است که یکی از مهمترین دستاوردهای دانشگاه نفت و صنعت ایالتی آذربایجان با بیش از 200 دانشگاه در خارج از کشور و یک برنامه مشترک BBA (لیسانس مدیریت بازرگانی) در دانشگاه Siegen در آلمان، همکاری نزدیک داشته باشد. برنامه مشترک MBA در مدیریت بازرگانی با دانشگاه ایالتی جورجیا در ایالات متحده. وزارت بین المللی در سال 2015 تأسیس شد. پس از تأسیس بخش Asoiu به طور فعال در تعداد پروژه های تمپوس، اراسموس+ و Mevlana شرکت کرد و با توجه به الزامات فرآیند بولونیا، رشته های کارشناسی ارشد و لیسانس خود را توسعه داده است. ASOIU به منظور گسترش مشارکت بین المللی خود و سیستم آموزش بین المللی، همکاری با مؤسسات برجسته بین المللی آموزش عالی را ایجاد می کند. در طی این سالها، شبکه همکاری موجود بین دانشگاه ها تقویت شد. این پروژه ها به تقویت مهارت های دانشگاهی و حرفه ای کمک می کند، دانش علمی و علمی را در زمینه برنامه های درسی و استفاده از ECT ها انتقال می دهد. در چارچوب این پروژه دانشجویی و کارکنان دانشگاهی در برنامه مختلف تحرک شرکت کرده اند. اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه را می توان در وب سایت رسمی آنها یافت.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در آکادمی دولتی نفت آذربایجان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.