Beijing Institute of Technology

چین

5 South Zhongguancun Street, Haidian District, Beijing, CN, Beijing China (Mainland)

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه فناوری پکن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه فناوری پکن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه فناوری پکن

**به موسسه فناوری بیجینگ خوش آمدید، مقصد تحصیلی برتر در چین** **معرفی موسسه فناوری بیجینگ:** موسسه فناوری بیجینگ، یکی از مهمترین و مرموزترین موسسات آموزش عالی در چین، با تاریخچه‌ای عمیق و چشمگیر از سال ۱۹۴۰، به دانشجویان از سراسر جهان خدمت می‌کند. این موسسه با تمرکز بر تحقیقات پیشرفته، برنامه‌های آموزشی متنوع و تسهیلات عالی، به دانشجویان فرصتی فراتر از انتظار برای تجربه تحصیلی عالی و ارتقاء مهارت‌های تخصصی ارائه می‌دهد. **تاریخچه:** موسسه فناوری بیجینگ با تأسیس در سال ۱۹۴۰، به عنوان یکی از مؤسسات آموزشی برجسته در چین شناخته می‌شود. تاریخچه‌ی ارزشمند این موسسه، شاهد تعهد به ارتقاء سطح آموزشی و تحقیقاتی در زمینه‌های مختلف از مهندسی تا علوم انسانی می‌باشد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** فارغ‌التحصیلان این موسسه با دستاوردهای برجسته در حوزه‌های مختلف، از تحقیقات تا صنعت، جزو نخبه‌های تحصیلی و فناوری در چین و جهان شناخته می‌شوند. نام‌آوری‌های ارزشمند از دانشجویان موسسه فناوری بیجینگ نمایانگر نقش این موسسه در پیشرفت علمی و صنعتی جامعه می‌باشد. **جذابیت‌ها و مزایا:** موسسه فناوری بیجینگ با محیطی دوستانه و تنوع برنامه‌های تحصیلی، تجهیزات پیشرفته و تسهیلات عالی، به دانشجویان فرصتی استثنایی برای تجربه تحصیلی در محیطی پویا و چالش‌برانگیز می‌دهد. موقعیت این موسسه در پایتخت چین، دسترسی به منابع تحقیقاتی و فرصت‌های حرفه‌ای منحصربه‌فرد را به دانشجویان ارائه می‌کند. **نتیجه‌گیری:** موسسه فناوری بیجینگ با تاریخچه‌ی طولانی، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای فراوان، انتخابی مناسب برای دانشجویانی است که به دنبال تجربه‌ی تحصیلی در یک محیط دینامیک و تحقیقاتی هستند. اگر شما نیز به دنبال ترکیبی از تحصیلات برتر، تجربه فرهنگی و فرصت‌های شغلی چشمگیر هستید، موسسه فناوری بیجینگ به عنوان یک مقصد مناسب برای تحقق اهداف تحصیلی و حرفه‌ای شما پیشنهاد می‌شود.

تعداد دانشجویان موسسه فناوری پکن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه فناوری پکن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه فناوری پکن

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه فناوری پکن بیشتر بدانیم:

موسسه فناوری پکن: انستیتوی فناوری پکن (BIT) یک دانشگاه دولتی با تمرکز سنتی بر علم و فناوری است اما در زمینه های دیگری مانند مدیریت و علوم انسانی در حال پیشرفت است. این مؤسسه بر اخلاق در بورس تحصیلی، کشف حقیقت و مشارکت در بشر از طریق دستاوردهای عمیق دانشگاهی تأکید می کند. در سال 1940 در یانیان، استان شانشی تأسیس شد و در سال 1949 به پکن منتقل شد. سال بعد، پردیس اصلی و بخش ها از ریاضیات، فیزیک و شیمی مؤسسه Franco-Chinois با BIT ادغام شده است. همواره استراتژی های خود را با توجه به نیازهای استراتژیک ملی و تحولات جهانی در علم و فناوری و آموزش و مطابق با نقاط قوت و مأموریت های خاص خود تدوین کرده است. این استراتژی ها عبارتند از: تثبیت نقاط قوت آن در مهندسی مکانیکی و وسیله نقلیه و اتوماسیون. استفاده از مزایا و برنامه های متمایز خود در رشته های مربوط به فناوری اطلاعات ؛ و ایجاد نقاط قوت جدید در مهندسی هوافضا. بیت نقاط قوت خود را هم در علم و هم مهندسی ایجاد می کند و همزمان رشته هایی را در مدیریت و علوم انسانی ایجاد می کند. BIT شامل بیش از 3500 عضو هیئت علمی و 25000 دانشجوی تمام وقت است. بیش از 14000 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، نزدیک به 8000 دانشجو فارغ التحصیل و بیش از 3،000 دانشجوی دکترا هستند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه فناوری پکن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.