Beijing University of Technology

چین

100 PingLeYuan, Chaoyang District, Beijing, CN, Beijing China (Mainland)

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه فناوری پکن

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فناوری پکن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فناوری پکن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فناوری پکن

تعداد دانشجویان دانشگاه فناوری پکن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فناوری پکن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فناوری پکن

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فناوری پکن بیشتر بدانیم:

دانشگاه فناوری پکن: BJUT برنامه هایی را در هشت رشته، یعنی مهندسی، علوم، اقتصاد، مدیریت، علوم انسانی، حقوق، آموزش و هنر ارائه می دهد. Bjut دارای سه رشته کلیدی ایالتی و 39 رشته کلیدی شهرداری است. BJUT 20 برنامه دکتری درجه یک، 33 برنامه کارشناسی ارشد درجه یک و 18 مرکز تحقیقات پس از دکتری را ارائه می دهد. علاوه بر این، BJUT برنامه های کارشناسی ارشد حرفه ای را در 12 حوزه ارائه می دهد. برنامه کارشناسی ارشد مهندسی 17 رشته فرعی را ارائه می دهد. BJUT 67 رشته کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که دو مورد از آنها رشته های درجه یک دانشگاه شهرداری است. پنج رشته، یعنی علوم مواد، مهندسی، شیمی، علوم کامپیوتر و محیط زیست و بوم شناسی 1 ٪ برتر در لیست جهانی ESI. Bjut دارای دو آزمایشگاه مهندسی ملی، سه پایگاه معرفی استعداد "111 پروژه"، یک مرکز ملی صنعت-آکادمی-تحقیق، یک مرکز همکاری بین المللی، یک پایگاه ملی آزمایشگاه کلیدی استان و ساختاری استان، هشت آزمایشگاه کلیدی/تحقیقات مهندسی است. از وزارت آموزش و پرورش، یک پایگاه پرورش تحقیقات استراتژیک وزارت آموزش و پرورش، 30 آزمایشگاه کلیدی/مراکز تحقیقاتی فناوری مهندسی شهرداری پکن، ده پایگاه همکاری بین المللی و فناوری بین المللی پکن، سه پایگاه تحقیقاتی علوم اجتماعی از شهرداری پکن، چهار آزمایشگاه های کلیدی صنعتی و سه مرکز نوآوری مشترک شهرداری پکن. از زمان تأسیس 60 سال پیش، BJUT بیش از 160،000 فارغ التحصیل برای زمینه های مختلف توسعه اقتصادی و اجتماعی پکن فراهم کرده است. آنها در همه جبهه ها نقش های کلیدی را ایفا می کنند. BJUT به یک پایگاه مهم برای استعدادهای نوآورانه با کیفیت بالا در پکن و یک نیروی مهم در نوآوری و تحقیقات و توسعه علمی تبدیل شده است که برای توسعه اقتصادی و اجتماعی منطقه ای ضروری است. BJUT به یک پنجره نمونه برای دستاوردهای دانشگاه های شهرداری در پکن تبدیل شده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فناوری پکن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.