BINUS: Bina Nusantara University

اندونزی

Kijang Campus, Jakarta Indonesia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه بینا نوسانتارا

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه بینا نوسانتارا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه بینا نوسانتارا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه بینا نوسانتارا

تعداد دانشجویان دانشگاه بینا نوسانتارا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه بینا نوسانتارا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه بینا نوسانتارا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه بینا نوسانتارا بیشتر بدانیم:

دانشگاه بینا نوسانتارا: دانشگاه بینوس یک مؤسسه برتر خصوصی آموزش عالی است که دوره های استاندارد بین المللی را هم در سطح کارشناسی و هم در دوره کارشناسی ارشد ارائه می دهد. در ابتدا به عنوان ارائه دهنده آموزش حرفه ای متمرکز بر سیستم های رایانه ای و انفورماتیک تأسیس شده است، بینوس رشد کرده است تا طیف کاملی از برنامه ها را به دانشجویان خود در طول 10 پردیس ارائه دهد. دانشگاه بینوس، که به طور رسمی در سال 1996 تأسیس شد، بخشی از بنیاد بینوس است که قدمت آن به سال 1974 باز می گردد. دانشگاه بینوس تأکید خود را بر آن به عنوان ستون اصلی شهرت خوب خود برای تعالی از طریق اجرای فرآیندهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در برنامه های درسی و در هر سطح از عملکرد داخلی تقویت کرده است. بینوس با رتبه کلی چهار ستاره QS، حداکثر رتبه پنج ستاره را در دسته بندی های فراگیر، تدریس، اشتغال و مسئولیت اجتماعی به دست آورد. همچنین در بین 500 دانشگاه برتر برای رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیل QS 2020 و QS WUR با رتبه بندی موضوعی برای علوم کامپیوتر قرار دارد. بینوس 1 دانشگاه خصوصی برتر اندونزی است که در رده بندی دانشگاه جهانی QS 2021 و همچنین 250 دانشگاه برتر در رده بندی دانشگاه QS آسیا 2021 قرار دارد. اعتبار بین المللی که به برنامه های ما اعطا شده است شامل AACSB، ABET و TEDQUAL است. در تلاش برای جذب استعدادهای بین المللی، بینوس هر ساله بورس های تحصیلی کاملاً بودجه را به دانشجویان بین المللی که پتانسیل رهبری را نشان می دهند، ارائه می دهد. با گواهی دبیرستان خود، GPA (حداقل 75 ٪) و نمرات آزمون زبان انگلیسی (IELTS 6.0 در کلیه مؤلفه ها یا معادل آن) استفاده کنید. فینالیست ها برای مصاحبه اسکایپ دعوت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه بینوس، binus.ac.id را بررسی کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه بینا نوسانتارا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.