Birmingham City University

انگلیس

Perry Barr, Birmingham, GB, Birmingham United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه بیرمنگام سیتی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه بیرمنگام سیتی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه بیرمنگام سیتی:

معدل
12+
EN
IELTS
6+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه بیرمنگام سیتی در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
12+
SAT
1100+
GMAT
500+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+

دانشگاه بیرمنگام سیتی

تعداد دانشجویان دانشگاه بیرمنگام سیتی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه بیرمنگام سیتی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه بیرمنگام سیتی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه بیرمنگام سیتی بیشتر بدانیم:

دانشگاه بیرمنگام سیتی: دانشگاه بیرمنگام سیتی با موفقیت با آموزش و یادگیری نوآورانه، پشتیبانی نوآورانه دانشجویان و مشارکت مؤثر با برخی از کارفرمایان برجسته کشور ترکیب می کند. تعهد ما برای توسعه فارغ التحصیلان با مهارت ها و تجربه کارفرمایان به این معنی است که 97 درصد از دانشجویان ما در مدت شش ماه از فارغ التحصیلی در حال اشتغال هستند یا بیشتر تحصیل می کنند (مقصد Leavers از نظرسنجی HE 2016/17) - که ما را در ده نفر برتر قرار می دهد موسسات چند رشته ای در انگلستان. ما بر روی یادگیری مبتنی بر دانش و دانش متمرکز هستیم و به شما امکان دسترسی به امکانات برش و تجربه در دنیای واقعی را می دهیم. این دانشگاه از حدود 50 اعتبار حرفه ای برخوردار است و از شهرت خوبی برای ارائه برنامه های آموزش و توسعه در شرکت برخوردار است. ما از بیش از 24،500 دانش آموز از بیش از 100 کشور جهان استقبال می کنیم تا با ما تحصیل کنند. اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید و قبل از شروع کار در BCU به یک کمک کننده نیاز دارید، می توانید در کالج بین المللی دانشگاه بیرمنگام سیتی (BCUIC) شرکت کنید، که طیف وسیعی از برنامه های مسیر اختصاصی را با پشتیبانی دانشگاهی اضافی ارائه می دهد تا شما را برای آماده سازی شما برای لیسانس یا کمک کند. مدرک کارشناسی ارشد. BCUIC انتخاب خوبی برای شما است اگر شما نیازهای زبان دانشگاهی یا انگلیسی را برآورده نکنید تا مستقیماً به یکی از دوره های ما بروید، یا اگر مدتی است از آموزش دور بوده اید و می خواهید قبل از آمدن به BCU مهارت های خود را بهبود بخشید. ما به تازگی سرمایه گذاری 260 میلیون پوند در پردیس ها و امکانات خود را به پایان رسانده ایم. ما در پردیس مرکز شهر ما سه ساختمان با نام تجاری جدید داریم: ساختمان Parkside برای دانشجویان طراحی و رسانه ها، که در سال 2013 افتتاح شد، ساختمان Curzon، که دارای دوره های تجارت، حقوق، علوم اجتماعی و انگلیسی و همچنین کتابخانه جدید، IT و دانشجویان است. امکانات پشتیبانی و در سال 2015 افتتاح شد، و ساختمان موسیقی جدید ما برای محافظه کار رویال بیرمنگام که در سال 2017 افتتاح شد. یک ساختمان جدید برای دوره های آموزش، ورزش و علوم زندگی در سال 2018 در پردیس جنوبی شهر ما افتتاح شد. در دانشگاه شهر بیرمنگام، دومین انگلستان. بزرگترین شهر فقط چند دقیقه پیاده روی از دانشگاه شما است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا شما را به شهر وزوز، جوان و متنوع خود استقبال کنیم. اگر دانشجوی بین المللی هستید و نیازهای مستقیم ورود ما را برآورده نمی کنید، می توانید کالج بین المللی دانشگاه بیرمنگام سیتی (BCUIC)، کالج بین المللی وابسته ما را در نظر بگیرید. BCUIC طیف گسترده ای از برنامه های مسیر را ارائه می دهد که منجر به بیش از 120 درجه از ما می شود و دانشجویان بین المللی را قادر می سازد تا از یک نقطه ورود کمی پایین با ما تحصیل کنند. دانشجویان می توانند در سپتامبر، ژانویه یا مه برای برنامه های بنیاد، سال اول و پیش از استاد به BCUIC بپیوندند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه بیرمنگام سیتی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.