Birzeit university

فلسطین

Birzeit, PS, Birzeit Palestinian Territories

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه بیرزیت در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه بیرزیت را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه بیرزیت

تعداد دانشجویان دانشگاه بیرزیت

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه بیرزیت

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه بیرزیت

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه بیرزیت بیشتر بدانیم:

دانشگاه بیرزیت: در سال 1924 به عنوان یک مدرسه کوچک برای دختران در روستای بیرزیت تأسیس شد، دانشگاه بیرزیت اکنون یک دانشگاه فلسطین برجسته با یک دانشگاه مدرن در حومه شهر رام الله، در 20 کیلومتری شمال غربی اورشلیم است. در طول وجود خود، دانشگاه Birzeit محصول کار، ذهن و منابع فلسطین بوده است. از زمان آغاز به کار، این دانشگاه در پاسخ به افزایش خواسته های آموزش عالی در فلسطین و جهان توسعه یافته است. در برابر همه شانس ها - از جمله محدودیت های شدید در توسعه دانشگاهی و آزادی تحمیل شده توسط اشغال نظامی اسرائیل - این دانشگاه داستانی موفقیت آمیز را برای همه فلسطین ها نشان می دهد. دانشگاه اولین کلاس فارغ التحصیلی خود را در سال 1976 جشن گرفت، در همان سال که به این انجمن پیوست از دانشگاه های عرب، و در سال 1977 به انجمن بین المللی دانشگاه ها پیوست. در پایان دهه 1970 و خوب در دهه 1980، دانشگاه Birzeit با یک تجدید حیات دانشگاهی و شهری رفت و در آنجا برنامه های دانشگاهی حتی بیشتری را راه اندازی کرد، دانشکده ها و اصلی ترین آنها را ساخت. کتابخانه، و با ساختن موسسات و مراکز متعدد خود، سنت دسترسی به جامعه خود را ادامه داد. دانشگاه Birzeit با اعتماد به نفس با اعتماد به نفس به میراث تمایز دانشگاهی وارد هزاره سوم شد و در حالی که برنده چندین جایزه محلی و بین المللی است، از طریق دانشگاه، از طریق دانشگاه، از طریق دانشگاه، به خوبی طراحی شده است. هشت دانشکده (هنر ؛ علوم ؛ تجارت و اقتصاد ؛ قانون و مدیریت عمومی ؛ مهندسی و فناوری ؛ داروهای داروسازی، پرستاری و بهداشت ؛ تحصیلات؛ و تحصیلات تکمیلی)، بسیاری از برنامه های دانشگاهی را ارائه می دهد که به مدرک لیسانس ختم می شود، مانند برنامه های اصلی/جزئی. این دانشکده ها، علاوه بر دانشکده تحصیلات تکمیلی، تعدادی برنامه تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهند که منجر به مدرک کارشناسی ارشد می شوند. دانشگاه همچنین یک دکتری ارائه می دهد. برنامه در علوم اجتماعی. دانشگاه Birzeit سابقه ای در زمینه تعامل و دسترسی به جامعه دارد. برنامه های جامعه ای که ارائه می دهد از آموزش سوادآموزی و ابتکارات بهداشت عمومی و جامعه در دهه 1980، تا توسعه رسانه ها، اصلاحات قضایی و زنان، آموزش مداوم، مطالعات محیط زیست و آب، توسعه، آموزش، بهداشت، توسعه فناوری و صنایع دارویی زمان حال یازده مؤسسه و مرکز در دانشگاه با مشارکت در مناطقی که اهداف توسعه در فلسطین را منعکس می کنند، روابط با جامعه مدنی را تقویت می کند. دانشگاه Birzeit، که اغلب به عنوان BZU به اختصار است، یک دانشگاه دولتی غیر دولتی است که در Birzeit، فلسطین واقع شده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه بیرزیت اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.