Bond University

استرالیا

Gold Coast, Gold Coast Australia

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه باند در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه باند را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه باند:

معدل
12+
GMAT
580+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
65+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه باند در مقطع کارشناسی:

SAT
1010+
EN
IELTS
6+

دانشگاه باند

**دانشگاه باند: تاریخچه، فارغ‌التحصیلان مشهور و مزایای جذاب برای داوطلبان** به دانشگاه باند خوش آمدید، جایی که تاریخچه بلند، فارغ‌التحصیلان مشهور و فرصت‌های تحصیلی برتر به دانشجویان ارائه می‌شود. در این مقاله، ما به معرفی تاریخچه دانشگاه باند، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای جذاب این دانشگاه برای داوطلبان می‌پردازیم. **تاریخچه:** تأسیس دانشگاه باند به سال‌های پیشین برمی‌گردد و از آن زمان تا کنون به یک مرکز تحصیلی معتبر و جاذب تبدیل شده است. دانشگاه با تمرکز بر کیفیت آموزش و همچنین ایجاد یک محیط یادگیری پویا، به دانشجویان فرصتی منحصربه‌فرد برای پیگیری هدف‌های تحصیلی و شغف‌های خود را ارائه می‌دهد. **فارغ‌التحصیلان مشهور:** دانشگاه باند با خدمات آموزشی برتر، به فارغ‌التحصیلانی که در حوزه‌های مختلف موفقیت‌های چشمگیری را تجربه کرده‌اند، افتخار می‌کند. این فارغ‌التحصیلان به عنوان رهبران و متخصصان در زمینه‌های مختلف شناخته می‌شوند. **مزایای جذاب:** 1. **پرونده‌ی تحصیلی برتر:** دانشگاه باند با ارائه برنامه‌های تحصیلی با کیفیت، به دانشجویان فرصتی منحصربه‌فرد برای ایجاد پرونده‌ی تحصیلی برتر و جذاب را می‌دهد. 2. **محیط تحصیلی دوستانه:** اندازه کوچک دانشگاه، محیطی دوستانه و همکارانه را برای دانشجویان فراهم می‌کند که به تعاملات اجتماعی و یادگیری همکارانه کمک می‌کند. 3. **تمرکز بر کارآفرینی:** دانشگاه با توجه به ایجاد بسترهای مناسب برای کارآفرینی و ایجاد کسب‌وکارهای نوآورانه، به دانشجویان فرصتی برای ایجاد کارآفرینی و کسب‌وکار خود می‌دهد. **انتخاب درست:** به عنوان داوطلبان، انتخاب دانشگاه مناسب یک تصمیم مهم است. برای تصمیم‌گیری بهتر، مزایا و معایب مختلف را ارزیابی کنید و با م شاوران تحصیلی صحبت کنید. هدف‌ها و علاقه‌های شما به عنوان دانشجو، مهمترین مولفه در انتخاب مقصد تحصیلی خواهند بود. **نکته:** این مقاله با هدف ارائه اطلاعات کلی و کمک به داوطلبان در انتخاب مقصد تحصیلی تهیه شده است. توصیه می‌شود که قبل از تصمیم‌گیری نهایی، با اطلاعات دقیق‌تر از منابع رسمی و مشاوران تحصیلی استفاده کنید.

تعداد دانشجویان دانشگاه باند

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه باند

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه باند

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه باند بیشتر بدانیم:

دانشگاه باند: دانشگاه باند طیف گسترده ای از مدرک تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد بین المللی (درسی و تحقیق) را در بین دانشکده های حقوق، تجارت، علوم انسانی و علوم اجتماعی و علوم بهداشتی و پزشکی ارائه می دهد. و موسسه توسعه و معماری پایدار. دانشگاه باند با داشتن یک جامعه بین المللی متنوع و نزدیک بین 4500 دانش آموز، کمترین نسبت دانشجویی به کارمندان استرالیا را ارائه می دهد و اندازه های کلاس کوچکی را فراهم می کند که مشارکت تولیدی و مربیگری فردی را ترغیب می کند. این رویکرد شخصی به آموزش و پرورش، همراه با تمرکز غیرقابل انعطاف پذیر خود بر اهمیت صنعت، دانشگاه باند جدا از هر دانشگاه استرالیا. برنامه سه ترم در هر سال باند برنامه های تحصیلی شتاب را تسهیل می کند و به دانشجویان این امکان را می دهد تا به جای سه سال یا یک کارشناسی ارشد در 12 ماه، مدرک لیسانس شش ترم را در دو سال انجام دهند. مشارکتهای گسترده شرکت های دانشگاه باند به دانشجویان امکان دسترسی به رهبران صنعت، فرصت هایی برای کارآموزی، بورس های تحصیلی و تحصیلات تکمیلی با تعدادی از سازمان های تراشه آبی در سراسر جهان را می دهد. دانشجویان می توانند با شرکت در یک برنامه بین المللی مبادله، با فرصتی برای تحصیل در برخی از دانشگاه های پیشرو در جهان، افق های خود را گسترش دهند. دانشگاه باند همچنین از دانشجویان مؤسسات شریک خود که مایل به تحصیل در استرالیا برای یک ترم از طریق برنامه تحصیل در خارج از کشور هستند، استقبال می کند. همچنین در پردیس کالج باند - ارائه برنامه های مسیر دانشگاه - و موسسه زبان انگلیسی دانشگاه باند. پردیس دانشگاه باند در ساحل گلد در گوشه جنوب شرقی ایالت کوئینزلند واقع شده است. یک ساعت از بریزبن و با دسترسی آسان سیدنی از طریق پروازهای تجاری منظم که از فرودگاه گلد ساحل خارج می شود. ساحل طلایی با محوریت سریعترین شهر استرالیا، دارای یک پایگاه صنعتی قوی است که از دریایی، آموزش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، غذا، گردشگری، خلاق، محیط زیست و ورزشی تشکیل شده است. پیش بینی می شود که رونق اقتصادی این شهر در حالی که آماده میزبانی بازی های مشترک المنافع در سال 2018 می شود، تقویت می شود. خود پردیس دانشگاه باند دارای امکانات آموزشی و یادگیری و یادگیری پیشرفته است. طیف گسترده ای از اسکان و گزینه های ناهار خوری در محوطه دانشگاه با اسکان اضافی در فاصله پیاده روی از دانشگاه وجود دارد. بیش از 70 باشگاه ورزشی، تفریحی و علاقه ویژه در دانشگاه در دانشگاه فعالیت می کنند، روح جامعه محکم و محکم را تقویت می کنند و تجربه دانشجویی را تکمیل می کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه باند اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.