Bournemouth University

انگلیس

Talbot Campus, Poole United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه بونموث در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه بونموث را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه بونموث:

معدل
12+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
60+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه بونموث در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
60+

دانشگاه بونموث

تعداد دانشجویان دانشگاه بونموث

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه بونموث

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه بونموث

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه بونموث بیشتر بدانیم:

دانشگاه بونموث: دانشگاه بورنموث (BU) یکی از دانشگاه های مدرن پیشرو انگلستان است. ما فارغ التحصیلان آینده نگر را با مهارت و انعطاف پذیری برای موفقیت در طول حرفه خود ایجاد می کنیم. دوره های ما با ورودی مستقیم کارفرمایان طراحی شده است و ما اهمیت تجربه کار را به عنوان بخشی از مدرک شما تشخیص می دهیم. جامعه BU شامل حدود 19000 دانش آموز است. با حدود 2600 دانشجو بین المللی از بیش از 120 کشور جهان. چهار دانشکده ما در تخصص های خلاق، حرفه ای، تکنولوژیکی، علمی و علوم انسانی مدارک تحصیلی ارائه می دهند. ما مطابق با رده بندی QS Top 50 زیر 50 سال 2019 در 150 دانشگاه برتر جهان در رده بندی قرار داریم. دلایل زیادی وجود دارد که بسیاری از دانشجویان بین المللی BU را انتخاب می کنند. تحصیل در دانشگاه بورنموث این فرصت را به شما می دهد تا در برخی از هیجان انگیزترین مشاغل مانند انیمیشن رایانه ای و جلوه های بصری، تولید و ارتباط رسانه ها، پزشکی قانونی و باستان شناسی، مدیریت ورزش و رویدادها، تاریخ، تجارت و مدیریت بین المللی، سیاست و سیاست پیشرفت کنید. مطالعات اجتماعی و موارد دیگر. تحقیقات بخشی جدایی ناپذیر از BU است که راه حل هایی را برای مشکلات دنیای واقعی و اطلاع رسانی به آموزش و پرورش ارائه می دهیم. دانش آموزان ما بخش مهمی از این تحقیق هستند، دانش را با ما ایجاد می کنند و نقش مهمی در هر کاری که انجام می دهیم بازی می کنند. در چارچوب عالی تحقیقات دولت انگلستان (Ref) 2014 96 ٪ از تحقیقات BU که به عنوان بین المللی شناخته شده یا بالاتر شناخته شده است، با 18 ٪ به عنوان پیشرو در جهان است. بورنموث همچنین یک شهر عالی برای زندگی به عنوان یک دانشجوی بین المللی است. ما در یکی از زیباترین و تاریخی ترین مناطق انگلستان واقع شده ایم. بورنموث واقع در سواحل جنوبی انگلیس و کمتر از دو ساعت از لندن با قطار، از مناظر خارق العاده و برخی از خفیف ترین هوای کشور برخوردار است. هفت مایل سواحل زیبا بورنموث در جوایز سفر مشاور مشاور مشاور 2019 و ششمین بهترین در کل اروپا در انگلیس بهترین تاج گذاری شده است. اطلاعات بیشتری در مورد BU در www.bournemouth.ac.uk/international کسب کنید یا ما را در کانال های رسانه های اجتماعی به عنوان دانشگاه بین المللی بورنموث جستجو کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه بونموث اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.