Carnegie Mellon University

ایالات متحده

Carnegie Mellon University, Pittsburgh United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کارنگی ملون در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کارنگی ملون را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کارنگی ملون:

معدل
14+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
88+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کارنگی ملون در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
14+
SAT
1330+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
105+

دانشگاه کارنگی ملون

به دانشگاه کارنگی ملون خوش آمدید! در این مقاله، با تاریخچه‌ای گسترده، فارغ‌التحصیلان برجسته، و مزایای تحصیل در این دانشگاه برجسته آشنا خواهید شد تا به شما در انتخاب مقصد تحصیلی مناسب کمک کنیم. **تاریخچه گسترده:** دانشگاه کارنگی ملون از سال ۱۹۰۰ تأسیس شده و به عنوان یکی از دانشگاه‌های پیشرو در زمینه‌های مهندسی، علوم کامپیوتر، هنرهای دیجیتالی و مدیریت شناخته می‌شود. این دانشگاه تاریخچه‌ای بلند از تعهد به تحقیقات برتر و آموزش معتبر دارد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** با دانشجویانی که به عنوان فارغ‌التحصیلان این دانشگاه به دنیای کسب‌وکار، فناوری و هنرهای دیجیتالی اثرگذاری کرده‌اند، دانشگاه کارنگی ملون به عنوان یک مقصد مطلوب برای تحصیلات بالا و تخصصی شناخته می‌شود. **مزایای تحصیل در Carnegie Mellon:** ۱. **پیشروی در علوم کامپیوتر و مهندسی:** با دارا بودن یکی از بهترین برنامه‌های علوم کامپیوتر و مهندسی در جهان، دانشجویان به امکانات پیشرفته و فرصت‌های تحقیقاتی دسترسی خواهند داشت. ۲. **ارتباط با صنعت:** به عنوان یک دانشگاه پیشرو در تبدیل تحقیقات به کسب‌وکار، دانشجویان فرصت همکاری با شرکت‌ها و ایجاد اثرگذاری در عالم کسب‌وکار را خواهند داشت. ۳. **تنوع فرهنگی و هنرهای دیجیتالی:** با تأکید بر ترکیب علوم و هنر، دانشگاه به دانشجویان فرصت آموزش در حوزه‌های هنری و دیجیتالی را نیز ارائه می‌دهد. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** دانشگاه کارنگی ملون با تاریخچه‌ای ارزشمند و فارغ‌التحصیلان برجسته، به عنوان یک گزینه مناسب برای تحصیل در زمینه‌های متعدد شناخته می‌شود. با این حال، قبل از انتخاب، به دقت اهداف تحصیلی خود را مرور و با برنامه‌های آموزشی دان شگاه هماهنگ کنید تا تصمیم درستی برای آینده‌ی تحصیلی‌تان بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه کارنگی ملون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کارنگی ملون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کارنگی ملون

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کارنگی ملون بیشتر بدانیم:

دانشگاه کارنگی ملون: دانشگاه کارنگی ملون یک دانشگاه تحقیقاتی جهانی است، دانشجویان خود را برای ارائه کارهایی که در برنامه های برتر از مهندسی، علوم کامپیوتر، روباتیک و تجارت گرفته تا برنامه های عمومی، هنرهای زیبا، علوم و علوم انسانی ارائه می دهد، به چالش می کشد. دانشکده برنده جایزه دانشگاه مشهور است که از نزدیک با دانشجویان همکاری می کند تا راه حل هایی برای مشکلات دنیای واقعی از طریق یک رویکرد چند رشته ای و مشترک ایجاد کند. روشهای جدید در یادگیری از آموزش و پرورش پشتیبانی می کند، هم عمیق و هم الهام بخش است. از زمان تأسیس در سال 1900، کارنگی ملون در محل تولد نوآوری بوده است. تحقیقات پیشگامانه آن اکتشافات جدیدی را به همراه دارد و خلاقیت آن هنرهای زیبا را از برادوی تا هالیوود شکل می دهد. کارنگی ملون به دلیل ایستادن منحصر به فرد خود در زمینه فناوری و جامعه، که در آن تولید می کند، به طور گسترده ای شناخته می شود، پیشرفت های فن آوری را برای بهبود وضعیت انسان به دست می آورد. Mellongraduates Carnegie به دنبال استعداد و مهارت های حل مسئله بسیار مورد توجه قرار گرفته است. Alumni از جوایز آکادمی نوبل Prizesto، افتخارات برتر را در زمینه های سراسر طیف کسب کرده است. این دانشگاه شامل هفت مدرسه و دانشکده است: - مهندسی دانشکده، کالج هنرهای زیبا، کالج علوم انسانی دیتریش و علوم اجتماعی، کالج سیستم های اطلاعاتی هاینز، کالج علوم ملون، دانشکده علوم کامپیوتر و دانشکده تتپپر مربوط به کار. برنامه های مقوایی محکم آن، به دانشجویان این آزادی را می دهد که با ارتقاء ادغام و تعادل در علوم، مهندسی، علوم انسانی و هنرها، تجربه تحصیلی خود را فردی کنند. پردیس اصلی کارنگی ملون در پیتسبورگ، پنسیلوانیا است و بیش از ده ها برنامه اعطای مدرک در سراسر جهان، از جمله پردیس های ماهواره ای در آفریقا، استرالیا، دره سیلیکون و قطر است. امروز، بیش از 100،000 فارغ التحصیل در اطراف TheGlobe زندگی می کنند و کار می کنند و سخنان معروف بنیانگذار اندرو کارنگی را با عنوان "قلب من در کار است".

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کارنگی ملون اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.