CEU Universities

اسپانیا

Moncloa Campus, Madrid Spain

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

دانشگاه CEU

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه CEU در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه CEU را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه CEU

تعداد دانشجویان دانشگاه CEU

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه CEU

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه CEU

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه CEU بیشتر بدانیم:

دانشگاه CEU: دانشگاه های CEU بزرگترین گروه آموزش خصوصی غیر انتفاعی در اسپانیا است که 3 دانشگاه در مادرید (CEU سان پابلو)، والنسیا (CEU کاردنال هررا) و بارسلونا (Abat Oliba CEU) واقع شده اند. این موسسه با توجه به ارزش های اومانیسم مسیحی، از بنیاد آن در سال 1933 توسط Asociación Católica de Propary (ACDP)، متخصصان برجسته ای را آموزش داده است که به منافع مشترک ملی و بین المللی کمک کرده اند. مشارکتهای بین المللی قوی با موسسات آموزش عالی خارجی در سراسر جهان به دانشجویان در دانشگاه های CEU این فرصت را می دهد تا یک تجربه کامل بین المللی را در دانشگاه و خارج از دانشگاه زندگی کنند. کلیه فعالیتهای ارائه شده توسط دانشگاههای CEU بر اساس تعهد خود به پیشرفت فکری و اخلاقی دانشجویان است و در هر یک از 3 دانشگاه در طیف گسترده ای از امکانات پیشرفته که شامل مراکز سمعی و بصری، آزمایشگاه ها، دامپزشکی است، انجام می شود. بیمارستان بالینی، نمازخانه ها و امکانات ورزشی. بیش از 210،000 دانش آموز از کلاسهای ما عبور کرده اند. برخی از فارغ التحصیلان ما در 100 نفر برتر از افراد تأثیرگذار در زمینه های عمل خود قرار دارند: وزیران، روسای جمهور چند ملیتی، برندگان جوایز تحقیقات بین المللی و غیره. دانشجویان ما نسبت اشتغال را بالاتر از 95 ٪ حفظ می کنند. ما از نظر بورس تحصیلی و سرمایه گذاری در کمک های مالی برتر آموزشی هستیم. ما بیش از 7 میلیون یورو در پروژه های تحقیقاتی سرمایه گذاری کرده ایم. ما بیش از 70 پروژه تحقیقاتی فعال داریم. ما Ceindo، یک مدرسه دکترا بین المللی را ایجاد کرده ایم. Ceindo گروه های تحقیقاتی را که از دکترا با تجربه تحقیق اثبات شده تشکیل شده است، به ارمغان می آورد. CEU آموزش جامع و مطابق با ارزشهای اومانیسم مسیحی خود ارائه می دهد. ارزشهای ذاتی ما با تعهد ما برای ارائه یک تجربه آموزشی شخصی که شامل آموزش و برنامه های یکپارچه است، صحبت می کنند. این ارزشها تعهد ما را به جامعه از طریق یک برنامه گسترده بورس تحصیلی و پیشگام ابتکارات داوطلبانه دانشگاهی در سراسر جهان سوق می دهد. این ارزشها همچنین به تحقیقاتی ترجمه شده است که امروز به تکامل حرفه ای و اومانیستی جامعه کمک کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد Universitites ما: Universidad Ceu San Pablo Ceu (مادرید) Universidad Ceu Cardenal Herrera (Valencia) Universit Ceu abat Oliba (بارسلونا)

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه CEU اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.