Chang Jung Christian University

تایوان

Chang Jung Christian University, Tainan City Taiwan

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه مسیحی چانگ جونگ

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه مسیحی چانگ جونگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه مسیحی چانگ جونگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه مسیحی چانگ جونگ

تعداد دانشجویان دانشگاه مسیحی چانگ جونگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه مسیحی چانگ جونگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه مسیحی چانگ جونگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه مسیحی چانگ جونگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه مسیحی چانگ جونگ: در سال 1993، دانشگاه Chang Jung Christian (CJCU) از کالج مدیریت چانگ یونگ تغییر نام داده است، توسط کلیسای پرسبیتری در تایوان تأسیس شده و در جنوب تایوان واقع شده است. به دنبال روحیه خیریه مسیحی عشق و خودخواه، دانشگاه با مفهوم "آموزش جامع" آموزش و پرورش را انجام می دهد. در حال حاضر، 9 دانشکده و دانشکده آموزش هنرهای لیبرال وجود دارد که شامل 54 بخش و برنامه های کارشناسی، 14 مرکز تدریس و پژوهشی، 24 مؤسسه تحقیقاتی کارشناسی ارشد و مستقل و 1 برنامه دکترا است. علاوه بر این، در 108 سال تحصیلی، نرخ ثبت نام دانش آموزان هنوز هم می تواند تا 93 درصد برسد. بنابراین، آشکار می شود که نسبت جمعیت دانشجویی حتی در مواجهه با بحران نرخ زایمان پایین، همچنان در حال رشد است. در مورد توسعه و ویژگی ما، CJCU به ارزشهای اصلی ما از "پرستش خدا، عشق انسان، گرامی داشتن چیزها و فداکاری کامل" پیروی می کند. اهداف ما به دست آوردن جایگاه در جامعه محلی، ارتباط با جهان و تبدیل شدن به دانشگاه پیشرو در رابطه با مسئولیت اجتماعی است. در سال 2016، CJCU برای دستیابی به توسعه "آموزش جامع و رهبری در پایداری"، بین المللی Roots Roots & Shoots Eco-Center را تأسیس کرد. با پیروی از روح جین گودال - از قدرت خود برای تغییر محیط اطراف خود استفاده کنید - برای تهیه برنامه هایی بر اساس ارتقاء آموزش انسان گرایانه و زیست محیطی. در سال 2017، CJCU مرکز تجارت اجتماعی Yunus را تأسیس کرد و به اولین مرکز تجارت اجتماعی در جنوب تایوان و دومین کشور در کشور ما به نام برنده جایزه صلح نوبل دکتر محمد یونوس تبدیل شد. از طریق آموزش و آموزش، این مرکز مفهوم شرکت های اجتماعی را ترویج می کند و هدف مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار را بیشتر پیاده سازی می کند. علاوه بر این، به منظور پرورش دیدگاه بین المللی دانشجویان، CJCU قراردادهای مؤسسات شریک (مدارس خواهر) را با هنگ کنگ، ماکائو، اندونزی، مالزی، ویتنام، فیلیپین، تایلند و سایر کشورها امضا کرده است. در همین حال، CJCU همچنین با QUT برای اجرای یک برنامه مدرک مشترک برای ارائه خواسته های آموزش بین المللی در اختیار دانشجویان است. علاوه بر این، CJCU در سال 2018 یک مرکز آموزش ژاپنی در مورد Miyako-Jima ایجاد کرد و جاه طلبی برای گسترش آموزش در خارج از کشور و نقطه عطف در توسعه آموزش فراملی را نشان داد. CJCU همچنین در تعدادی از گواهینامه ها نتیجه خوبی کسب کرد. در سال 2019، دانشگاه ما برنده 4 ستاره در رتبه بندی QS Stars، و همچنین در رتبه بندی "بهترین دانشگاه های تایوان" منتشر شد که تا سال 2019 با دیدگاه جهانی سال 2019 منتشر شد، CJUC در بین 20 دانشگاه برتر فرهنگ، حقوق و تجارت در رتبه 16 قرار گرفت. در سال 2018، CJCU جایزه طلایی گزارش پایداری سازمانی را در TCSA کسب کرد. از این رو، همه این دستاوردها نشان می دهد که اجرای توسعه آموزشی توسط مؤسسات صدور گواهینامه داخلی و خارجی شناخته شده است. سرانجام، در مورد چشم اندازهای آینده ما، CJCU اصرار دارد که هدف "آموزش جامع و رهبری در پایداری" باشد. برای رسیدن به دانشگاه برتر مسیحی جهان با پیروی از هدف ارزشهای اصلی. CJCU مسئولیت اجتماعی را از خود آموزش و پرورش به عهده می گیرد و امیدوار است که هر دانش آموز به بذر ایجاد یک جامعه عادلانه تبدیل شود و سپس مفهوم عدالت اجتماعی را در همه گسترش دهد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه مسیحی چانگ جونگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.