Chaoyang University of Technology

تایوان

CYUT Main Campus, Taichung City Taiwan

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه فنی چائویانگ

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنی چائویانگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنی چائویانگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنی چائویانگ

تعداد دانشجویان دانشگاه فنی چائویانگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنی چائویانگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنی چائویانگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنی چائویانگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنی چائویانگ: دانشگاه فناوری Chaoyang (CYUT) در سال 1994 تأسیس شد. چشم انداز آن این است که از تعالی در بین رشته ها استفاده شود. از زمان تأسیس دانشگاه، اصل "کوشش، شخصیت و عمل" در تلاش است تا از طریق پرورش اختصاصی، مودب، مسئول، هماهنگ و با اعتماد به نفس، توانایی های اصلی دانشجویان را تقویت کند. در عین حال، CYUT با پیشرفت های فن آوری صنعت، استانداردها، تخصص و قابلیت های خودآموزی همزمان می ماند. این تضمین می کند که دانش آموزان برای تأمین نیازهای حرفه ای خود آموزش دیده اند. CYUT شامل 6 دانشکده و 24 بخش است که 23 برنامه کارشناسی ارشد و 5 برنامه دکترا را ارائه می دهد. تعداد فعلی دانشجویان ثبت نام شده حدود 16000 نفر است که شامل 1400 دانشجوی تحصیلات تکمیلی است. نمایش های عالی آموزش و پژوهشی CYUT در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده است. (1) فرصت های مشارکت: مراکز تحقیقاتی. CYUT دارای پنج مرکز تحقیقاتی رقابتی در سطح جهانی است: 1.) Chaoyang Agro-Tech Center، 2.) مرکز آزمایش غیر مخرب (CNDT)، 3.) مرکز نوآورانه بازیابی لجن (ICSR)، 4.) مرکز تحقیق و توسعه AI ( اتوماتیک تا هوشمند) فناوری صنعتی هوشمند و 5.) مرکز تحقیقاتی توسعه جامع برای کودکان خردسال. (2) دستاوردهای دانشگاهی: CYUT تلاش کرده است از طریق هر یک از قاره های جهان به سمت جهانی سازی با بسیاری از موسسات ارتباط برقرار کند. در سالهای اخیر، CYUT در برخی از رتبه های مشهور دانشگاه بین المللی به رسمیت شناخته شده است. 1. QS 2023 رتبه بندی دانشگاه آسیا به عنوان 451-500 2. رتبه بندی دانشگاه جهانی 2023 به عنوان 1501+ 3. کسب و کار و اقتصاد 2023 به عنوان 8004 601 601. علوم کامپیوتر 2023 به عنوان 801+5 رتبه بندی شده است. علاوه بر این، رتبه بندی مهندسی و فناوری 2023 به عنوان 1001+ به عنوان 1001+ رتبه بندی شده است، CYUT در سه سال گذشته جوایز مرتبط با USR را به دست آورد: 1. رتبه بندی تأثیر دانشگاه جهانی 2023. Cyut در 600 ~ 401 قرار گرفت. این چهار سال متوالی در رتبه جهانی قرار گرفته است. 2. از سال 2020 تا 2022، Cyut برنده جایزه تابعیت ملی دانشگاه USR شد. رتبه بندی آن در بین موسسات حرفه ای خصوصی است. 3. در رقابت های دانشگاه جهانی انرژی سبز در سال 2022، Cyut در رتبه 64 در جهان قرار گرفت و به مدت شش سال متوالی در بین 100 نفر برتر جهان قرار گرفته است. با توجه به فناوری زیستی سبز، کاربرد آن در تولید و آزمایش ویژه شیمیایی در گروه شیمی کاربردی جایزه عالی دانشگاهی از آژانس توسعه نیروی کار، وزارت کار در تایوان دریافت کرد. شش بخش توسط انستیتوی آموزش مهندسی تایوان (IET)، از جمله مهندسی ساخت و ساز، مهندسی و مدیریت صنایع، مهندسی و مدیریت محیط زیست، مهندسی علوم کامپیوتر و مهندسی اطلاعات، مهندسی اطلاعات و ارتباطات و چشم انداز و طراحی شهری معتبر هستند. (3) نوآوری و جوجه کشی (شماره دو جهان) دفتر همکاری صنعت و آکادمی (IAC) به عنوان واحد همکاری با صنعت در CYUT مطرح می شود. سازمان آن را می توان به بخش برنامه ریزی و مدیریت IAC، بخش مدیریت و مجوز IP، مرکز جوجه کشی تجاری، مرکز توسعه کارآفرینی و خلاقیت تقسیم کرد. دستگاه جوجه کشی Cyut در سال 2012 به عنوان اولین انکوباتور متقابل تنگه توسط EC-BIC تأیید شد و تاکنون تنها عضویت در زمین نرم بوده است. علاوه بر عضویت در اروپا، جوجه کشی Cyut همچنین عضویت در NBIA، AABI و CBIA را دارد. جوجه کشی Cyut در سال 2015 توسط رده بندی جهانی UBI شماره یک در آسیا و اقیانوسیه و شماره دو در سطح جهان دریافت کرد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنی چائویانگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.