Chulalongkorn University

تایلند

254 Phyathai Road, Patumwan, Bangkok, TH, Bangkok Thailand

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه چولالونگکورن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه چولالونگکورن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه چولالونگکورن

به معرفی دانشگاه چولالونگکورن خوش آمدید. دانشگاه چولالونگکورن: تاریخچه‌ای ارزشمند از آموزش عالی و تأثیرگذاری جهانی دانشگاه چولالونگکورن با بیش از ۱۰۰ سال سابقه در زمینه آموزش عالی و پژوهش، به عنوان یکی از مراکز برتر آموزشی در تایلند و جهان شناخته می‌شود. این دانشگاه با تمرکز بر کیفیت آموزش و تحقیقات پیشرفته، به دانشجویان فرصتی را برای توسعه مهارت‌ها و پیشرفت در مسیر تحصیلی و حرفه‌ای ارائه می‌دهد. **تاریخچه‌ای ارزشمند:** دانشگاه چولالونگکورن در سال ۱۹۱۷ تأسیس شد و از آن زمان تا به امروز، با تاریخچه‌ای پر از دستاوردهای بزرگ در زمینه آموزش، تحقیقات و خدمات به جامعه، به عنوان یک پیشواز در عرصه آموزش عالی تایلند شناخته می‌شود. **فارغ‌التحصیلان موفق:** فارغ‌التحصیلان این دانشگاه با تأثیرگذاری‌های خود در حوزه‌های مختلف از علم تا سیاست، به نمایندگانی از تفوق تحصیلی و پیشرفت حرفه‌ای تبدیل شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به تایکی شناخته‌شده به عنوان “پدر ملت تایلند مدرن” اشاره کرد. **نقاط قوت و مزایا برای متقاضیان:** 1. **کیفیت آموزش و تحقیقات:** دانشگاه چولالونگکورن با تمرکز بر آموزش با کیفیت و تحقیقات پیشرفته، دانشجویان را به دنیایی از دانش و توانایی‌های عالی هدایت می‌کند. 2. **محیط زندگی فرهنگی:** با محیط دانشجویی چندفرهنگی و فرهنگی، دانشگاه چولالونگکورن به دانشجویان فرصتی را برای تجربه تعامل‌های مثبت و توسعه فرهنگی ارائه می‌دهد. 3. **موقعیت استراتژیک:** واقع در شهر بانکوک پویا و پر از امکانات، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای تجربه زندگی متنوع و دسترسی به منابع شهری ارائه می‌دهد. با انتخاب دانشگاه چولالونگکورن به عنوان مقصد تحصیلی، به دنیایی از فرصت‌های آموزشی و تحقیقاتی در یکی از برترین مؤسسات آموزشی تایلند و جهان خواهید پیوست. تاریخچه تدوین‌شده، فارغ‌التحصیلان موفق و برنامه‌های تحصیلی گسترده، تصمیم‌گیری را در راستای تحقق اهداف تحصیلی و حرفه‌ای همراهی خواهد کرد. دانشگاه چولالونگکورن، جایی نیست تا تنها دانشجویان را تربیت کند، بلکه به یک تجربه زندگی دانشجویی پویا و یادگیری مداوم تبدیل می‌شود.

تعداد دانشجویان دانشگاه چولالونگکورن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه چولالونگکورن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه چولالونگکورن

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه چولالونگکورن

زندگی دانشجویی در دانشگاه چولالونگکورن: دانشگاه Chulalongkorn برای تقویت محیط دانشگاهی تحریک کننده کار می کند، که شامل یک زندگی اجتماعی سالم و متعادل با فعالیت های خارج از برنامه است. زندگی برای دانشجویان چولا در بانکوک، کلانشهرهای شلوغ و رو به رشد شناخته شده است که توسط افراد محلی به عنوان Krung thep یا “شهر فرشتگان” شناخته می شود. این شهر مقصد سفر برتر جهان، گلدان ذوب لذت های بصری، دیدنی های هیجان انگیز و تجربیات فرهنگی است. این مکان منحصر به فرد، تحصیل در Chula را به یک سفر اکتشافی و کشف خود تبدیل می کند که به دانش آموزان کمک می کند تا ضمن رشد دانش و مهارت های خود، رشد کنند. هرگز کمبود فعالیت ها و مکان هایی برای بازدید از کلاس و آخر هفته در پایتخت تایلند وجود ندارد. برای شروع، علاقه مندان به هنر می توانند از هر یک از 20 موزه و همچنین ساختمانهای تاریخی بی شماری، گالری های هنری و سالن های عملکرد در داخل و اطراف دانشگاه بازدید کنند. خوانندگان مشتاق می توانند انتخاب متنوعی از کتاب ها را در مرکز کتاب Chulalongkorn و همچنین چند ده کتابفروشی در مجاورت پیدا کنند. علاوه بر این، هرگز با غذاهای بی شماری در محوطه دانشگاه، به همراه مغازه های غذایی و رستوران های خارج از دانشگاه، هرگز گرسنه نمی شوند. نکته آخر اینکه بانکوک به عنوان یک بهشت ​​خرید مشهور است، با بیش از 10 مرکز خرید اصلی، بسیاری در اطراف گوشه دانشگاه، مانند مرکز MBK، سیام پاراگون، جهان مرکزی، سامیان میترتون و میدان چامچوری. حتی با ترافیک ساعت عجله، دانش آموزان می فهمند که سفر به داخل و اطراف بانکوک از دانشگاه راحت و بی خطر است و دسترسی آسان به اشکال مختلف حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس ها، قطار BTS Sky، مترو MRT و حتی قایق های اکسپرس دارد. کمتر بخوان

درباره دانشگاه چولالونگکورن بیشتر بدانیم:

دانشگاه چولالونگکورن: دانشگاه Chulalongkorn، اولین موسسه یادگیری عالی تایلند، خود را به عنوان مرکز یادگیری دانشگاهی و تعالی حرفه ای اختصاص داده است. مأموریت و تعهد دانشگاه به خدمات عمومی از دیدگاه های بنیانگذار دانشگاه، پادشاه راما ششم، که دانشگاه Chulalongkorn را به عنوان ادای احترام به پدرش، پادشاه راما V. تأسیس کرد، چه از طریق تعقیب و توسعه دانش، یا کاربرد و انتشار و انتشار و انتشار و انتشار آن را تأسیس کرد. مفاهیم آموخته، دانشگاه Chulalongkorn برای توانمندسازی دانشجویان با حرفه ای می دانند - چگونه و مهارت های تحقیق و همچنین حفظ هنر، فرهنگ و ارزش ها. تعهد دانشگاه برای القای فارغ التحصیلان چولا احساس اخلاق، مسئولیت اجتماعی و خدمات به جامعه به یادگیری دانشگاهی اضافه شده است. به عنوان دانشگاه پیشرو تایلند، دانشگاه Chulalongkorn هدف از این است که یک مؤسسه الگوی آموزش و پرورش باشد و استاندارد را به عنوان دانشگاه نوآوری برای جامعه تعیین کند. این دانشگاه خود را بر سه اصل اصلی توسعه اجتماعی متمرکز می کند: تهیه رهبران آینده، توسعه تحقیقات و نوآوری تأثیرگذار و حمایت از پایداری اجتماعی. دانشگاه Chulalongkorn دارای 20 دانشکده، 23 دانشکده و موسسه تحقیقاتی و 8148 عضو هیئت علمی است. در حال حاضر، بیش از 38،000 دانش آموز از جمله بیش از 27000 دانشجوی کارشناسی و 11000 تحصیلات تحصیلی وجود دارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه چولالونگکورن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.