Chung Yuan Christian University

تایوان

Chung Yuan Christian University, Taoyuan City Taiwan

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه مسیحی چونگ یوان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه مسیحی چونگ یوان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه مسیحی چونگ یوان

تعداد دانشجویان دانشگاه مسیحی چونگ یوان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه مسیحی چونگ یوان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه مسیحی چونگ یوان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه مسیحی چونگ یوان بیشتر بدانیم:

دانشگاه مسیحی چونگ یوان: در سال 1953، گروهی از مربیان مسیحی و افراد محلی برای ایجاد یک کالج کشاورزی و مهندسی در تایوان برای آموزش علم و استعداد مهندسی در روح مسیحی جمع شدند. پس از چندین تغییر نام و آماده سازی طولانی، دانشکده علوم و مهندسی مسیحی Chung Yuan (CYCC) در اکتبر سال 1955 پس از تصویب وزارت آموزش و پرورش تأسیس شد. این دانشکده با "آموزش از طریق تعقیب صادقانه، کوشا و تجربه عملی" به عنوان شعار مدرسه، از چهار بخش تشکیل شده بود، یعنی بخش های فیزیک، شیمی، مهندسی شیمی و مهندسی عمران. CYCC که به وضعیت یک دانشگاه کامل ارتقا یافته بود، در تاریخ 1 آگوست 1980 به دانشگاه مسیحی چانگ یوان (CYCU) تغییر نام داد. علوم انسانی و آموزش، دانشکده مهندسی برق و علوم کامپیوتر و دانشکده حقوق ؛ 27 بخش، 38 برنامه کارشناسی ارشد و 13 دکتری. برنامه ها. CYCU بیش از 120،000 فارغ التحصیل دارد که در مواقع پیشرفت، ملت سازنده هستند. ما در حال گسترش برنامه های بین المللی ما برای پذیرش دانشجویان در سطح کارشناسی ارشد و دکترا با ارائه بورس های تحصیلی کامل به کسانی هستیم که از نظر دانشگاهی برجسته هستند. دلایل ارائه این برنامه ها عبارتند از: (1) ایجاد فرصت هایی برای دانش آموزان واجد شرایط برای گرفتن آموزش های فنی بالا، یادگیری و استفاده از زبان چینی و به دست آوردن مدارک پیشرفته در CYCU. (2) برای افزایش تعداد دانشجویان بین المللی در پردیس CYCU و تبدیل شدن به آن بسیار بین المللی و (3) برای تقویت توانایی های CYCU در تحقیقات. CYCU با چشم انداز آینده، با رعایت فلسفه و مأموریت آموزشی خود، یک مزیت رقابتی منحصر به فرد ایجاد کرده است. "دانش اقتصادی"، "مراقبت و راهنمایی" و "یادگیری مادام العمر" اهداف توسعه دانشگاه هستند، در حالی که آموزش جامع و تحقیقات بیوتکنولوژی مورد توجه قرار می گیرد. با افزایش شهرت دانشگاه، وزارت آموزش و پرورش در چندین نوبت CYCU را به عنوان بهترین دانشگاه جامع خصوصی ارزیابی و رتبه بندی کرده است. CYCU در ارتقاء آموزش عالی بی نظیر است. این هدف این است که یک دانشگاه یکپارچه باشد که به دلیل "قضاوت خوب، سرزندگی، ارزش ها، ارزش ها، یکپارچگی، پرستیژ و عشق" در سراسر جهان شناخته شده و شناخته شده است، ویژگی هایی که نمونه ای از تایوان را نشان می دهد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه مسیحی چونگ یوان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.