City, University of London

انگلیس

Northampton Square, London United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه سیتی لندن

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سیتی لندن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سیتی لندن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه سیتی لندن

18,000 پوند
شهریه دانشجویان خارجی
9,250 پوند
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سیتی لندن:

معدل
13.4+
GMAT
600+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
72+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سیتی لندن در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
13.4+
SAT
1300+
EN
IELTS
5.5+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سیتی لندن برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
15+
SAT
1300+
GMAT
600+
EN
GRE
310+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
100+
EN
PTE
51+
C1
CAE
162+
IB
International Baccalaureat
30+

دانشگاه سیتی لندن

به دانشگاه شهر لندن خوش آمدید! دانشگاه شهر لندن یکی از مقاصد برتر جهان برای تحصیل در حوزه‌های مختلف علمی و صنعتی است. در این مقاله، به تاریخچهٔ فرهنگی و علمی این دانشگاه، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای انتخاب این دانشگاه به عنوان مقصد تحصیلی مورد نظرتان پرداخته‌ایم. **تاریخچهٔ دانشگاه شهر لندن:** تأسیس شده در قرن ۱۹، دانشگاه شهر لندن با تاریخچهٔ طولانی و عمیق در زمینهٔ آموزش و پژوهش، به یکی از موسسات برتر جهان تبدیل شده است. این دانشگاه با تمرکز بر تجربهٔ دانشجویان و تولید علم در حوزه‌های متنوع، جایگاه ویژه‌ای در میان دانشگاه‌های جهان دارد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه شهر لندن با تولید فارغ‌التحصیلان با تخصص‌های متعدد، به جامعهٔ علمی و صنعتی جهانی کمک می‌کند. این فارغ‌التحصیلان در زمینه‌های مختلف از مهندسی گرفته تا علوم اجتماعی، نقشی مؤثر در توسعهٔ جامعه و صنعت دارند. **مزایای تحصیل در دانشگاه شهر لندن:** 1. **مکان مرکزی در لندن:** دانشگاه در قلب شهر لندن واقع شده است، که به دانشجویان امکان دسترسی به فرهنگ و صنعت پویای این شهر را می‌دهد. 2. **پژوهش‌های برتر:** دانشگاه شهر لندن با تولید پژوهش‌های برتر و تجربهٔ تحقیقاتی، دانشجویان را به تجربهٔ عمیقی از دنیای علمی و پژوهشی می‌برد. 3. **شبکه‌سازی و همکاری با صنعت:** دانشگاه با ارتباط‌برقراری با صنعت و ارائهٔ فرصت‌های شغلی و کارآموزی، به دانشجویان امکان برقراری ارتباط با محیط کار را می‌دهد. اگر به دنبال تحصیل در یک محیط آموزشی برجسته با ارتباط نزدیک با شهر لندن پویا و فرصت‌های بی‌نظیر در حوزهٔ تحصیلات و فرهنگی هستید، دانشگاه شهر لندن می‌تواند گزینه‌ای عالی برای شما باشد. برای اطلاعات بیشتر و انتخاب هوشمندانه‌تر، به صفحهٔ معرفی دانشگاه مراجعه کرده و تصمیم‌گیری خود را به بهترین شکل انجام دهید.

تعداد دانشجویان دانشگاه سیتی لندن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سیتی لندن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سیتی لندن

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه سیتی لندن

زندگی دانشجویی در دانشگاه سیتی لندن: این شهر در قلب یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای جهان واقع شده است. پایتخت انگلیس یک شهر واقعاً جهانی است و دارای مشاغل زیادی در طیف وسیعی از صنایع و برخی از جاذبه های برتر فرهنگی جهان است. از مغازه ها، کافه ها و رستوران ها گرفته تا موزه ها، گالری ها و مکان های هنری. از تیم های برتر فوتبال لیگ برتر گرفته تا کلوپ های شبانه ؛ و از مناظر شهری گرفته تا فضاهای سبز، لندن شهری برای همه است. پردیس اصلی دانشگاه Northampton City بین سه منطقه محبوب ترین منطقه لندن قرار دارد. ایسلینگتون گزینه های هیجان انگیز اجتماعی و خرید، وزوزهای Shoreditch را با خلاقیت کارآفرینی و زندگی شبانه پر جنب و جوش ارائه می دهد، در حالی که Clerkenwell قطبی برای طراحی روند و میله های دنج است. کمتر بخوان

درباره دانشگاه سیتی لندن بیشتر بدانیم:

دانشگاه سیتی لندن: درباره سیتی، دانشگاه دانشگاه لندن لندن یک دانشگاه پیشرو در انگلستان با چشم انداز جهانی و تعهد به تغییر زندگی از طریق آموزش است. تمرکز سیتی بر تجارت، تمرین و حرفه ها باعث می شود دانشجویان در زمینه فارغ التحصیلی مشاغل تحقق بخشیدن را توسعه دهند. سیتی یک جامعه متنوع و فراگیر است که بیش از 20،000 دانش آموز دارد که 45 ٪ از آنها در سطح تحصیلات تکمیلی و با بیش از 150،000 فارغ التحصیل از بیش از 170 کشور جهان تحصیل می کنند. این شهر به شش مدرسه مختلف دانشگاهی تقسیم می شود: دانشکده تجارت و خلاقیت دانشکده تجارت و خلاقیت دانشکده بهداشت و روانشناسی دانشکده حقوق و دانشکده های دانشکده علوم و فناوری دانشکده سیاست و امور جهانی، دانشکده ارتباطات و خلاقیت چرا سیتی، دانشگاه لندن را انتخاب کنید؟ در سال 1894 تأسیس شده است، سیتی نزدیک به 130 سال قدمت دارد و از سال 2016 در انگلستان (راهنمای کامل 2022) در انگلستان بخشی از دانشگاه لندن است. راهنمای دانشگاه 2022) 86 ٪ از ارسال های تحقیقاتی شهر دارای کیفیت جهانی (4*) یا کیفیت بین المللی عالی (3*) (Ref 2021) واقع در قلب لندن، یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای اروپا است. حمایت از دانش آموزان برنده جایزه این فقط پیشرفت تحصیلی دانشجویان نیست که برای شهر مهم باشد. سیتی از روز اول طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی را ارائه می دهد تا به آنها کمک کند تا با فشارهایی که با زندگی دانشجویی همراه است، در آن مستقر شوند و کنار بیایند. دانشجویان در سیتی بخشی از یک جامعه استقبال و متنوع هستند و مشاوره دانشجویی، طرح های بادی، جوامع فعال دانشجویی، اتحادیه دانشجویان و یک مرکز دانشجویی برنده جایزه دارند. امروز برای دانش آموزان آینده نگر که امیدوارند نگاهی دقیق تر به دانش آموز بودن در شهر داشته باشند، با یک دانشجوی شهر گپ بزنید، تیمی از سفیران دانشجویی وجود دارد که برای پاسخ به سؤالات در دسترس هستند. ویژگی گپ به دانشجویان این امکان را می دهد تا یک دوره مورد علاقه مورد نظر و همچنین یک کشور مبدا را انتخاب کنند. این یک بینش منحصر به فرد و شخصی برای تحصیل در شهر را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. اکنون با یک دانشجوی شهر گپ بزنید

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سیتی لندن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.