DGIST: Daegu Gyeongbuk Institute of Science and Technology

کره جنوبی

DGIST - Daegu Gyeongbuk Institute of Science & Technology, Daegu South Korea

0

رتبه دانشگاه

موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی

به مؤسسه علوم و فناوری دائگو گیونگبوک (DGIST) خوش آمدید! مؤسسه علوم و فناوری دائگو گیونگبوک با تاریخچه‌ای پیچیده و نشاط در زمینه تحقیقاتی و آموزش عالی، به عنوان یکی از نخبه‌های دنیای تحصیلات عالی در کره جنوبی و جهان شناخته می‌شود. در این متن، به تاریخچه متنوع این مؤسسه، فارغ‌التحصیلان برجسته، و نقاط قوتی که به داوطلبان آینده ارائه می‌دهد، خواهیم پرداخت. **تاریخچه‌ی گرداننده DGIST:** مؤسسه علوم و فناوری دائگو گیونگبوک (DGIST) در سال 2004 تأسیس شد و به سرعت به عنوان یکی از مراکز اصلی تحقیقاتی و آموزشی در کره جنوبی شناخته شد. این مؤسسه با تمرکز بر تحقیقات پیشرفته در حوزه‌های مهندسی، علوم پایه، فناوری اطلاعات و زیست‌شناسی، به دانشجویان فرصت ایجاد نوآوری و کشف دانش جدید را می‌دهد. **فارغ‌التحصیلان معروف:** فارغ‌التحصیلان مؤسسه DGIST با داشتن دستاوردهای مهم در حوزه‌های مختلف، به توسعه علم و فناوری کره جنوبی و جهان کمک کرده‌اند. نام‌هایی چون کیم هیونگ‌بوم (نخبه‌ی آموزش و تحقیق کره)، چوی سونگ‌هی (فیزیکدان و برندهٔ جایزه نوبل) و کیم یونگ‌ها (مهندس فضانوردی) از فارغ‌التحصیلان معروف این مؤسسه می‌باشند. **نقاط قوت مؤسسه علوم و فناوری دائگو گیونگبوک:** 1. **تمرکز بر تحقیقات پیشرفته:** DGIST با تیم‌های تحقیقاتی برجسته و امکانات تحقیقاتی پیشرفته، به دانشجویان فرصتی منحصربه‌فرد برای شرکت در پروژه‌های تحقیقاتی مهم و کارآمدی را می‌دهد. 2. **ارتباط با صنعت و جامعه:** با همکاری نزدیک با صنعت و سایر مؤسسات تحقیقاتی، دانشگاه به دانشجویان فرصت ایجاد ارتباطات حرفه‌ای و کارآموزی را می‌دهد. 3. **محیط تحصیلی متنوع:** با ارائه فرهنگی بین‌المللی و برنامه‌های تفریحی گسترده، دانشگاه به دانشجویان فرصت تجربه یک زندگی دانشجویی دینامیک را می‌دهد. **در نهایت،** اگر به دنبال تجربه تحصیلی در یک محیط پویا، با تمرکز بر تحقیقات پیشرفته و ارتباط با صنعت و جامعه هستید، مؤسسه علوم و فناوری دائگو گیونگبوک (DGIST) می‌تواند گزینهٔ جذابی برای شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحهٔ معرفی این مؤسسه مراجعه کرده و تصمیمی آگاهانه برای آینده تحصیلی‌تان بگیرید.

تعداد دانشجویان موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی بیشتر بدانیم:

موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی: در طی 10 سال گذشته، DGIST با مفهوم تبدیل شدن به "یک دانشگاه تحقیقاتی همگرایی پیشرو در جهان"، پیشرفت های فوق العاده ای داشته و پیشرفت های چشمگیری داشته است. DGIST اقدامات مختلفی از قبیل: ایجاد برنامه درسی درسی نوآورانه و شش برنامه درسی فارغ التحصیل متمرکز بر مزارع تخصصی همگرایی، ساخت محوطه دانشگاه خود را با امکانات برش در منطقه امن 670،000 متر مربع تحت برنامه استاد دانشگاه و دستیابی به نتایج تحقیقات چشمگیر انجام داده است. DGIST با وجود چالش های بی شماری در طول مسیر در 10 سال از زمان تأسیس، توانسته است پیشرفت های گسترده ای را انجام دهد. این پیشرفت به لطف حمایت انحصاری دولت، صادق ترین اعتماد رئیس و کمیته اعضای هیئت امنای DGIST و تلاش و فداکاری دانشکده، دانشجویان، محققان و کارمندان ما امکان پذیر شده است. DGIST در سال 2004 با یک موسسه پژوهش شروع کرد و با افتتاح برنامه تحصیلات تکمیلی در سال 2011، و برنامه کارشناسی در مارس 2014 به یک دانشگاه تحقیق گرا تبدیل شد. DGIST تحقیق و آموزش خود را در شش زمینه، مانند علوم در حال ظهور، اطلاعات و اطلاعات و اطلاعات متمرکز می کند. مهندسی ارتباطات، مهندسی رباتیک، مهندسی سیستم های انرژی، علوم مغز و زیست شناسی جدید. این شش منطقه "mirebrain" نامیده می شوند: M برای مواد، من برای اطلاعات و ارتباطات، R برای روباتیک، E برای انرژی، B برای مغز و N برای زیست شناسی جدید. تلفظ Mire به کره ای همان "آینده" است. چشم انداز DGIST، که در ماه مه 2012 اعلام شد، تبدیل شدن به یک دانشگاه تحقیقات همگرایی پیشرو در جهان با پرورش رهبران جهانی ایجاد دانش و ایجاد فناوری همگرایی آینده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه علوم و فنون دئگو گیونگ سانگ شمالی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.