Dokuz Eylul Universitesi

ترکیه

Alsancak Campus, Izmir Turkey

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه دوقوز ایلو

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دوقوز ایلو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دوقوز ایلو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه دوقوز ایلو

500 یورو
شهریه دانشجویان خارجی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه دوقوز ایلو برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
12.8+
آزمون دانشگاه
65+

دانشگاه دوقوز ایلو

تعداد دانشجویان دانشگاه دوقوز ایلو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دوقوز ایلو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دوقوز ایلو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دوقوز ایلو بیشتر بدانیم:

دانشگاه دوقوز ایلو: دانشگاه Dokuz Eylül (DEU) دارای تاریخ طولانی و افتخارآمیز است که قطب تحقیق و آموزش در ترکیه است، به ویژه در منطقه اژه از زمان بنیاد آن در سال 1982. این یکی از بزرگترین دانشگاه های ترکیه با 63.617 دانشجو از سراسر ترکیه است و 1.860 دانشجوی خارجی از 102 کشور جهان. اگرچه موقعیت برجسته آن در حوزه آموزش عالی ترکیه، دانشگاه Dokuz Eylül قصد دارد حضور جهانی خود را در آموزش و تحقیق تقویت کند و به یک بازیگر اصلی در شبکه دانش جهانی تبدیل شود. DEU در سال 2018 به عنوان یکی از 20 دانشگاه آزمایشی توسط شورای آموزش عالی ترکیه (Yök) برای اجرای استراتژی بین المللی انتخاب شد و بنابراین به یکی از دانشگاه های پیشگام در ترکیه تبدیل شده است که نقش اصلی در روند بین المللی شدن ترکیه را به عهده دارد تحصیلات. DEU تا حد زیادی از موقعیت جغرافیایی خود به عنوان واقع در شهر ازمیر و حضور در چهارراه اروپا، آسیا، آفریقا و خاورمیانه بهره می برد. ازمیر با آب و هوای خفیف مدیترانه ای، زندگی اجتماعی چند فرهنگی و اقتصاد قوی به عنوان مروارید اژه خوانده می شود. ازمیر شهر دانشجویان، هنرمندان، دانشمندان و افراد تجاری است. این میزبان شش دانشگاه دولتی و دو دانشگاه بنیاد خصوصی است. DEU دارای 18 دانشکده مربوط به زمینه های دریایی، آموزش، ادبیات، علوم، هنرهای زیبا، پرستاری، حقوق، اقتصاد و علوم اداری، الهیات، تجارت، معماری، مهندسی، پزشکی، دامپزشکی، دندانپزشکی، گردشگری، علوم ورزشی، فیزیوتراپی و توانبخشی است.، 10 مدرسه و مؤسسه تحصیلات تکمیلی، 1 هنرستان، 2 مدرسه، 6 مدرسه حرفه ای و 49 مرکز تحقیق و کاربرد. در DEU، شما این فرصت را دارید که در یکی از 475 کارشناسی ارشد، 126 سطح لیسانس و 66 برنامه مدرک تحصیلی دانشجویی شوید. کتابخانه DEU با 372.217 کتاب چاپی، 403.786 کتاب الکترونیکی و 67،729 ژورنال الکترونیکی فرصت خوبی برای تحقیق ارائه می دهد. DEU برچسب سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) و برچسب مکمل دیپلم (DS) توسط کمیسیون اروپا اعطا شده است. این برچسب ECTS و برچسب مکمل دیپلم به دلیل تعالی آن در استفاده از رویه ها در مورد شناخت مدارک تحصیلی برای تحرک دانشجویی، به DEU اعطا می شود. پیوند به وب سایت ما: www.deu.edu.tr جزئیات دوره: https://debis.deu.edu.tr/ders-katalog/2022-2023/eng/index.html ویدیوی دانشگاه: https://www.youtubeube .com/Watch؟ V = WPC4SIK_ZU8

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دوقوز ایلو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.