Duke University

ایالات متحده

Main Campus, Durham United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دوک در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دوک را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه دوک:

معدل
14+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
90+
EN
GRE
301+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه دوک در مقطع کارشناسی:

SAT
1490+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
100+

دانشگاه دوک

به دانشگاه دوک خوش آمدید! در این مقاله، با تاریخچه‌ی گسترده، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای انتخاب این دانشگاه برای تحصیل آشنا خواهید شد. این اطلاعات به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب دانشگاه مناسب به عنوان مقصد تحصیلی کمک خواهد کرد. **تاریخچه‌ی گسترده:** دانشگاه دوک یکی از دانشگاه‌های برجسته آمریکا است که در سال ۱۸۳۸ تأسیس شد. با بیش از ۱۸۰ سال تاریخ، دانشگاه دوک به عنوان مرکزی برای تحصیلات برتر، تحقیقات پیشرفته و ارتقاء دانش به شناخته‌شدگان جهانی می‌پیوندد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه دوک با تخصص‌های متنوع در زمینه‌های علوم انسانی، علوم پایه، مهندسی و پزشکی، فارغ‌التحصیلان برجسته‌ای را در دست آورده است. افرادی همچون ملکه رانی بنداری، تیم کوک – مدیر عامل اپل، و جین سوداکا – نویسنده‌ی معروف، به عنوان فارغ‌التحصیلان این دانشگاه برجسته هستند. **مزایای تحصیل در دانشگاه دوک:** ۱. **برنامه‌های تحصیلی متنوع:** دانشگاه دوک با ارائه‌ی برنامه‌های تحصیلی متنوع، امکان انتخاب رشته‌ی مطابق با علاقه‌ها و هدف‌های شخصیتان را فراهم می‌کند. ۲. **محیط تحقیقاتی فراوان:** با دستیابی به تجهیزات پیشرفته و اساتید معتبر، دانشجویان در دانشگاه دوک فرصتی برای شرکت در تحقیقات نوآورانه و پیشرو دارند. ۳. **ارتباط با صنعت:** دانشگاه دوک با همکاری با شرکت‌ها و صنعت، به دانشجویان امکان فراهم کردن ارتباط با دنیای حرفه‌ای و فرصت‌های شغلی را می‌دهد. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** دانشگاه دوک با تاریخچه‌ی با افتخار، فارغ‌التحصیلان برجسته و فرصت‌های تحصیلی منحصربه‌فرد، به عنوان مقصدی جذاب در زمینه‌های مختلف شناخته می‌شود. انتخاب دانشگاه مناسب نیازمند ارزیابی دقیق مزایا و معایب، هدف‌ها و تطلعات شماست.

تعداد دانشجویان دانشگاه دوک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دوک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دوک

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دوک بیشتر بدانیم:

دانشگاه دوک: دانشگاه دوک که در سال 1838 تأسیس شد، یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است که در دورام، کارولینای شمالی واقع شده است و به نام نیکوکار بزرگ دانشگاه جیمز بوچانان، پدر متوفی دوک، واشنگتن دوک نامگذاری شده است. پردیس آن بیش از 8،600 هکتار در سه دانشگاه در دورهام و همچنین یک آزمایشگاه دریایی در باوفورت برگزار می شود. پردیس اصلی-که عمدتاً توسط معمار جولیان ابل طراحی شده است-معماری گوتیک را با حضور پررنگ دوک چاپل، محور محوطه دانشگاه که تقریباً 1600 نفر را در خود جای داده و حاوی یک ارگان 5،200 لوله است، شامل می شود. دوک هفتمین-بهداشتی ترین دانشگاه خصوصی در آمریکا است و در سال 2014، تامسون رویترز 32 نفر از اساتید دوک را به لیست محققان بسیار استناد معرفی کرد. ده برنده جایزه نوبل و سه برنده جایزه تورینگ نیز به دانشگاه وابسته هستند که دومین کارفرمای خصوصی در ایالت کارولینای شمالی است. دوک از روزهای ابتدایی خود به عنوان خانه مدرسه براون، به یک نیروگاه جهانی دانشگاهی و تحقیقاتی تبدیل شده است. مرکز تحقیقات علمی Levine این مرکز بزرگترین مرکز تحقیقاتی بین رشته ای تک سایت های هر دانشگاه آمریکایی است و در سال 2014 دوک شاخک های خود را به سمت شرق گسترش داد و یک پاسگاه چینی، دانشگاه دوک کونشان را باز کرد که یک آموزش هنرهای لیبرال به سبک آمریکایی را با سنت های چینی ترکیب می کند. دستاوردهای دانشگاهی اخیر این کشور شامل سه نفر از دانشجویان آن در سال 2002 و 2006 به عنوان دانشمندان رودس نامگذاری شده است. همچنین در سال 2006، محققان دوک از اولین تظاهرات کاری یک لباس نامرئی، به لذت هواداران هری پاتر در سراسر جهان پرده برداشتند. در مجموع حدود 15000 دانش آموز در دوک شرکت می کنند که اکثر آنها تحصیلات تکمیلی هستند. یک نسبت 8: 1 دانش آموز به دانشکده وجود دارد که تجربه یادگیری را شخصی می کند. دانش آموختگان به چهار مدرسه دانشگاهی از جمله کالج هنر و علوم ترینیتی و دانشکده سیاست عمومی سانفورد دسترسی دارند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند در نه مدرسه فارغ التحصیل و حرفه ای، از جمله دانشکده حقوق دوک، دانشکده تجارت Fuqua و دانشکده پزشکی ثبت نام کنند. این دانشگاه دارای یک دانشجویی متنوع و متنوع و متنوع و سیاسی است: فعالیت در دهه 1960 مارتین لوتر کینگ جونیور را وادار کرد که در مورد جنبش حقوق مدنی در دانشگاه صحبت کند و به دنبال خشونت در شارلوتزویل در سال 2017، مجسمه کنفدراسیون ژنرال رابرت ال لی حذف شد از ورودی به کلیسای دانشگاه دوک. اکثر دانشجویان دوک در محوطه دانشگاه زندگی می کنند، جایی که می توانند از امکانات ورزشی قابل ملاحظه دانشگاه استفاده کنند و کاملاً در زندگی دانشجویی شرکت کنند. دوک دارای بیش از 400 سازمان دانشجویی-فرهنگی، مبتنی بر ایمان، سیاسی و مبتنی بر خدمات است-که باعث تعامل و مبادله دانش آموزان می شود و به دانشجویان کمک می کند تا علایق و احساسات خود را توسعه دهند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دوک اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.