Duy Tan University

ویتنام

Main Campus, Da Nang Vietnam

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

دانشگاه دوی تان

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دوی تان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دوی تان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه دوی تان

**دانشگاه دوی تان: تاریخچه مترقی، فارغ‌التحصیلان برجسته و فرصت‌های آموزشی متمایز** با افتخار به تاریخچه پویا و جایگاه برجسته دانشگاه دوی تان، به این مرکز آموزشی و تحقیقاتی در ویتنام خوش آمدید. دانشگاه دوی تان با رشد تدریجی و توسعه برنامه‌های آموزشی، به یکی از مقاصد محبوب آموزش عالی در منطقه تبدیل شده است. **تاریخچه پویا و رشد مستدام:** تأسیس دانشگاه دوی تان در سال ۱۹۹۴ با تاریخچه‌ای پویا از پیشرفت‌های آموزش و پژوهش در ویتنام همراه است. این دانشگاه به عنوان یکی از نهادهای پیشرو در زمینه تعلیم و تربیت از نظر کیفیت آموزشی و تخصصیت شناخته می‌شود. **فارغ‌التحصیلان برجسته و موفق:** فارغ‌التحصیلان دانشگاه دوی تان با برنامه‌های تحصیلی متنوع و تمرکز بر توسعه مهارت‌های عملی، به عنوان متخصصان و رهبران در حوزه‌های مختلف به بازار کار و جامعه بازگشته‌اند. شهرت آن‌ها به عنوان دانشمندان، کارآفرینان و فعالان اجتماعی شناخته می‌شود. **مزایای منحصر به فرد برای داوطلبان:** 1. **برنامه‌های تحصیلی تنوع‌پذیر:** با ارائه برنامه‌های تحصیلی در رشته‌های متعدد، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای انتخاب دقیق رشته مطابق با علاقه‌ها و هدف‌هایشان ارائه می‌دهد. 2. **تمرکز بر مهارت‌های عملی:** با تاکید بر توسعه مهارت‌های عملی و ارتباط با صنعت، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای اخذ تجربه‌های کاری عملی و شبکه‌سازی ارائه می‌دهد. 3. **محیط آموزشی دوستانه:** با داشتن تسهیلات آموزشی مدرن و محیط زیبا، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای تجربه یادگیری عمیق و مفهومی ارائه می‌دهد. **نتیجه‌گیری:** دانشگاه دوی تان با تاریخچه پویا، فارغ‌التحصیلان برجسته و تمرکز بر توسعه مهارت‌های عملی، انتخابی عالی برای داوطلبانی است که به دنبال تجربه تحصیلات با کیفیت و ایجاد تأثیر در جامعه و صنعت هستند. با ما در دانشگاه دوی تان، به دنیایی از امکانات، تجربه‌های یادگیری عمیق و فرصت‌های شغلی در یک محیط دانشگاهی پویا و پیشرو خوش آمدید.

تعداد دانشجویان دانشگاه دوی تان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دوی تان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دوی تان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دوی تان بیشتر بدانیم:

دانشگاه دوی تان: دانشگاه Duy Tan در قلب Sunny Da Nang، در اقیانوس آرام واقع شده است. این دانشگاه به طور پیوسته توسعه یافته است و جاه طلبی خود را با این شهر برای ایجاد یک کلان شهر شلوغ، مدرن و بین المللی به اشتراک می گذارد. دانشگاه Duy Tan اولین و بزرگترین موسسه خصوصی، چند رشته ای و متنوع در مرکز ویتنام است. برای تقریباً 24 سال، به لطف تلاش های بسیار زیاد، دانشگاه Duy Tan، دانشگاه Duy Tan، اولین و بزرگترین موسسه خصوصی، چند رشته ای و متنوع است. پیشرفت مداوم در آموزش و آموزش داشته است. این دانشگاه در 5 دوره تحصیلات تکمیلی و 16 دوره تحصیلات تکمیلی، 70،000 در 23 برنامه کارشناسی و کارشناسی کارشناسی و 1400 دانشجو در برنامه های حرفه ای ثبت نام کرده است. دانشگاه Duy Tan طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی، از جمله فناوری اطلاعات، مدیریت تجارت، زبانهای خارجی، گردشگری، مهندسی برق، مهندسی عمران، معماری، دارو، داروسازی، ادبیات و روزنامه نگاری، روابط بین الملل، گردشگری فرهنگی و حقوق اقتصادی را ارائه می دهد. دانشگاه Duy Tan از طریق 16 دوره تحصیلات تکمیلی خود، بازار کار محلی را با مجموع 45000 فارغ التحصیل و تحصیلات تکمیلی به بازار عرضه کرده است. بیش از 89 ٪ فارغ التحصیلان طی شش ماه از فارغ التحصیلی شغل پیدا می کنند. این نرخ حتی با 100 ٪ بیشتر است، برای فارغ التحصیلان فناوری نرم افزار دانشگاه Duy Tan. علاوه بر این، با شعار: "همکاری با غول ها"، دانشگاه Duy Tan همکاری هایی را با بسیاری از دانشگاه های مشهور در سراسر جهان گسترش داده است. این شامل کارنگی است دانشگاه ملون (CMU)، یکی از چهار دانشگاه برتر آمریکایی در فناوری اطلاعات ؛ دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا (PSU)، یکی از پنجاه دانشگاه برتر در مدیریت تجارت و مهمان نوازی و گردشگری ؛ و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، CSU Fullerton و Cal Poly، یکی از آنها پنج دانشگاه دولتی برتر آمریکا در مهندسی عمران و معماری در ساحل غربی. در سال 2017، DTU با دانشگاه تروی و کالج کوکا در ایالات متحده همکاری کرد تا برنامه های تحصیل در خارج از کشور را در چهار رشته ارائه دهد: مدیریت تجارت، هتل، هتل مدیریت و مدیریت مالی. دانشجویان هم اکنون می توانند بدون نیاز به ترک ویتنام، تحصیلات پیشرفته و فارغ التحصیل با مدارک معتبر بین المللی دریافت کنند. تقریباً 24 سال فعالیت و توسعه، دانشجویان دانشگاه Duy Tan در تلاش برای دانش و مهارت مانند جام های CDIO 2013، 2016 و 2017 به دستاوردهای ویژه دانشگاهی رسیده اند. مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوس آرام در سال 2014، اولین جوایز در جام ملی Microsoft Imagine 2016 و 2017 ... در نگه داشتن شعار: "ما همه چیز را برای حقوق دانشجویی و مشاغل آینده انجام می دهیم"، همراه با مأموریت: "برای تمرکز روی آموزش و تحقیقات در مورد علوم و فناوری های مختلف به منظور تولید فارغ التحصیلان پویا، خلاق، سالم، که عاشق کشور خود هستند، دارای ارزش های ویتنامی بشردوستانه، احساس جامعه، اعتماد به نفس و طیف گسترده ای از توانایی ها و مهارت ها هستند تا شهروند شوند از جهان "، قهرمان کار، معلم برجسته Le Cong Co، رئیس جمهور DTU و Provost، همه را در دانشگاه Duy Tan الهام بخش کرده است تا در آینده نزدیک برای توسعه دانشگاه سخت تر کار کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دوی تان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.