East West University

بنگلادش

Aftabnagar, Dhaka, Dhaka Bangladesh

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه شرق غرب در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه شرق غرب را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه شرق غرب

تعداد دانشجویان دانشگاه شرق غرب

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه شرق غرب

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه شرق غرب

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه شرق غرب بیشتر بدانیم:

دانشگاه شرق غرب: دانشگاه شرق وست (EWU) سفر خود را در سپتامبر 1996 با 4 بخش، 6 عضو هیئت علمی و 20 دانشجو در پردیس محله آغاز کرد. در حال حاضر این دانشگاه زیبا در Aftabnagar، Dhaka در 7.9 Bighas زمین است و همچنین دارای سه ساختمان در فاصله پیاده روی از پردیس اصلی است. در مجموع 14 بخش 13 برنامه کارشناسی و 13 کارشناسی ارشد ارائه می دهند. از بین 302 عضو هیئت علمی تمام وقت، 21 استاد و 72 دکتری وجود دارد. معلمان در حال حاضر، 269 افسر و در کل کارمندان پشتیبانی می کنند. EWU تنها دانشگاه خصوصی است که جایزه دنیای دیجیتال ICT 2017 را دریافت کرده است. سال 2016 لحظه مهمی را برای دانشگاه شرق و غرب نشان داد. EWU پس از تحقق کلیه الزامات توصیه شده توسط دولت بنگلادش، گواهی دائمی (یکی از دو دانشگاه از 105 دانشگاه خصوصی) دریافت کرده است. این دانشگاه یکی از دو دانشگاه از بین 105 دانشگاه خصوصی است که این گواهی را دریافت کرده اند. EWU یک مرکز توسعه اجرایی (EDC) را تحت عنوان شریک توسعه پشتیبانی یک پروژه دولت بنگلادش، "برنامه مهارت های سرمایه گذاری اشتغال (SEIP)" تأسیس کرده است. EDC اکنون یک برنامه دیپلم فارغ التحصیل نه ماهه را ارائه می دهد. رئیس و اعضای هیئت امنای از زمان تأسیس در حال خدمت به EWU با دید، اشتیاق و فداکاری ثابت هستند. اعضای هیئت امنای، اعضای هیئت علمی، افسران و کارمندان حامی کار با حسن نیت و همکاری بی نظیر کار می کنند. این مردم EWU هستند که این EWU را چنین موسسه ای شگفت انگیز می سازند. ما کاملاً متمرکز بر ایجاد EWU به عنوان مؤسسه انتخابی برای تعالی در یادگیری، تدریس و تحقیق و اطمینان از آموزش با کیفیت بالا و مربوط به شغلی هستیم که دانش آموزان را با مهارت هایی که کارفرمایان امروز به دنبال آن هستند، آماده می کند. ما می دانیم که نقش یک دانشگاه اکنون نه تنها برای ارائه دانش بلکه برای ایجاد یک رویکرد جامع برای تولید افراد با ارزش گرا برای زندگی مفید در جامعه است. دانشگاه شامل یک جامعه روشنفکر متمایز است. هر یک از اعضای جامعه دانشگاه در تحقیق، آموزش، تعامل و تأثیراتی که دانشگاه را تعریف می کند و تأثیر معنی داری در خانه و خارج از کشور دارد، کمک می کند. سه عضو هیئت علمی ما مدال های نخست وزیر طلا را دریافت کردند، دو عضو ویراستار در کلاس جهانی مجله IEEE در دستگاه های الکترونیکی و یک عضو هیئت علمی یک مدرس برجسته IEEE است، سه عضو جوایز بهترین مقاله UGC را دریافت کردند، سه عضو آکادمی علوم بنگلادش را دریافت کردند (BAS) مدال طلا و سه عضو به طور مشترک جایزه مقاله گروهی یونایتد 2016 را دریافت کرده اند. یکی از اعضای عضو برنده جایزه نوبل دکتر عبدوس سلام مرکز بین المللی فیزیک نظری در تریست، ایتالیا و وی همچنین جایزه رهبری آموزش آسیا را 2016 دریافت کرده است بشر مرکز تحقیقات و آموزش ما (CRT) و مرکز مطالعات شهری و توسعه پایدار (CUSSD) نقش مهمی در ایجاد یک محیط تحقیقاتی در EWU دارند. CRT و CUSSD تعداد خوبی از پروژه های تحقیقاتی را تأمین می کنند. ما برای اعطای بورس های تحصیلی عظیم (BDT 110،000،000.00 = (1309523 دلار) سالانه برای دانشجویان شایسته و همچنین به کمک های مالی مبتنی بر مبتنی بر شهرت شهرت داریم.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه شرق غرب اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.