Edinburgh Napier University

اسکاتلند

Craiglockhart Campus, Edinburgh United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه نپیر ادینبرو

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه نپیر ادینبرو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه نپیر ادینبرو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه نپیر ادینبرو:

EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه نپیر ادینبرو در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
SAT
1000+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+

دانشگاه نپیر ادینبرو

تعداد دانشجویان دانشگاه نپیر ادینبرو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه نپیر ادینبرو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه نپیر ادینبرو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه نپیر ادینبرو بیشتر بدانیم:

دانشگاه نپیر ادینبرو: دانشگاه ادینبورگ ناپیر مستقر در پایتخت اسکاتلند، یک دانشگاه نوآورانه است که الهام گرفته و عمیقاً با دنیای اطراف آن در ارتباط است. ما برای اشتغالزایی فارغ التحصیلان، دسترسی بین المللی ما، تنوع جامعه دانشجویی و تعامل ما با تجارت از طریق تحقیق و بنگاه اقتصادی شهرت داریم. بیش از 95 ٪ از فارغ التحصیلان ما طی 15 ماه از فارغ التحصیلی در محل کار یا مطالعه بیشتر هستند (HESA 2017/18). ما یک جامعه بین المللی با نزدیک به 19000 دانشجو از 100 کشور در حال تحصیل در ادینبورگ، آنلاین و با شرکای خارج از کشور هستیم. ما تنوع زیادی از صنعت مربوط به دانشگاه و مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد آنلاین، فرصت های تدریس و تحقیق را آموزش می دهیم. رویکرد ما این است که دانش حرفه ای را با یک رویکرد دانشگاهی و یادگیری مرتبط با کار ترکیب کنیم تا به دانشجویان ما در موفقیت در فراتر از دانشگاه کمک کنند. دانش آموزان در یکی از شش مدرسه ما مستقر هستند: علوم کاربردی، هنر و صنایع خلاق، محاسبات، مهندسی و ساخته شده محیط زیست، بهداشت و مراقبت اجتماعی و دانشکده تجارت. ما در ادینبورگ سه دانشگاه داریم که امکانات پیشرفته ای را برای یادگیری، تدریس و تحقیق ارائه می دهند. این موارد شامل امکانات تخصصی برای علوم ورزشی و ورزش، مهندسی، محاسبات، علوم زندگی، روزنامه نگاری، تلویزیون و فیلم، طراحی، عکاسی، پرستاری، مامایی و حمایت از UPS جدید است. ما همچنین طیف وسیعی از دوره های یادگیری آنلاین و از راه دور را ارائه می دهیم. RESEARCHOUR در یافتن راه حل هایی برای مشکلات در جامعه و بهبود زندگی در اسکاتلند و در سراسر جهان کمک می کند. در سال 2015، به ما جایزه سالگرد ملکه را برای کارهای تحسین شده بین المللی در مهندسی چوب، ساخت و ساز پایدار و علوم چوب اهدا کردیم. این معتبرترین جایزه برای بخش آموزش عالی انگلیس برای تأثیر تحقیقات بر تجارت، صنعت، محیط زیست و جامعه - در سطح ملی و بین المللی است. این دومین پیروزی برای دانشکده مهندسی ما و محیط ساخته شده پس از موفقیت قبلی در سال 2009 بود. ادینبورگوه در پایتخت اسکاتلند، ادینبورگ مستقر است، که به طور مرتب جوایز را به دلیل کیفیت زندگی خود و برای جذابیت برتر بازدید کنندگان کسب می کند. ادینبورگ علاوه بر اینکه به زیبایی و تاریخ خود مشهور است، همچنین با قوی ترین اقتصاد شهر و ترکیب حمل و نقل در خارج از لندن، شهر بسیار مرفه است. پاک، جمع و جور و ایمن، ادینبورگ یک شهر مدرن و جهان وطنی است که دارای یک جامعه چند فرهنگی متنوع است. مناطق مطالعه ما دوره هایی را در طیف وسیعی از مناطق ارائه می دهیم. · حسابداری و امور مالی · بازیگری · علوم بیولوژیکی · ساختمان و بررسی · مدیریت و مدیریت · محاسبات · جرم شناسی، روانشناسی و جامعه شناسی · طراحی، عکاسی و تبلیغات · مهندسی · انگلیسی و انتشار · فیلم، روزنامه نگاری و رسانه · بهداشت و بهداشت · بازاریابی · موسیقی · پرستاری و مامایی · علوم ورزشی و ورزش · تدریس · گردشگری، مهمان نوازی و رویدادها

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه نپیر ادینبرو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.