EGE UNIVERSITY

ترکیه

EGE UNIVERSITESI, İzmir Turkey

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه اگه در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه اگه را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه اگه

تعداد دانشجویان دانشگاه اگه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه اگه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه اگه

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه اگه بیشتر بدانیم:

دانشگاه اگه: دانشگاه EGE (EGE) یک دانشگاه ایالتی است که به عنوان یک کانون برای آموزش، تحقیقات، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در شهر ازمیر و منطقه اژه عمل می کند. دانشگاه Ege در سال 1955 تأسیس شد. امروز، دانشگاه EGE، که از مسئولیت اولین دانشگاه در منطقه آگاه است، از سکوی همکاری آزمایر و دانشگاه های منطقه ای در مناطق مختلف پیش بینی می کند. دانشگاه EGE یک موسسه مبتنی بر پژوهش، تدریس، آموزش دانشجویان تا سطح دکترا است. در کل 70،000 دانشجو در دانشگاه EGE ثبت نام کرده اند و تعداد کارمندان دانشگاهی تا سال 2019 تقریباً 3،000 است در سراسر جهان برای ترویج غنی سازی برنامه های تدریس و تحقیقاتی. دانشگاه EGE دارای طیف گسترده ای از واحدهای دانشگاهی، گروه های تحقیقاتی مشهور ملی و آزمایشگاه های مدرن مناسب برای پروژه های بین رشته ای و بین بخشی با همکاری ذینفعان مختلف است. امروز، دانشگاه EGE دارای 17 دانشکده، 4 مدرسه آموزش حرفه ای چهار ساله و 10 ساله با برنامه های ویژه با همکاری صنعت، 9 مؤسسه، 37 مرکز تحقیق و کاربرد است. دانشگاه EGE تمرکز ویژه ای را بر روی روابط دانشگاه و جامعه قرار می دهد و بر فعالیتهایی که به توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه و منطقه کمک می کند، تأکید می کند. پروژه های مشترک و همکاری های فعال با دانشگاه های منطقه ای، سازمان های ملی، ذینفعان منطقه ای و ملی با تأکید ویژه بر استفاده از نتایج تحقیق به نفع جامعه انجام می شود. این کشور با توجه به نشریات خود، افشای حق ثبت اختراع و تجاری سازی نتایج تحقیق، در بین پنج دانشگاه برتر ترکیه قرار دارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه اگه اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.