EPFL

سوئیس

EPFL, Lausanne Switzerland

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL)

با امکان دریافت بورسیه

1,540 فرانک سوئیس
شهریه دانشجویان خارجی
1,540 فرانک سوئیس
شهریه دانشجویان بومی
1,540 فرانک سوئیس
شهریه خارج از استان

شرایط اخذ پذیرش اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL):

EN
IELTS
5.5+
EN
TOEFL
72+

شرایط اخذ پذیرش اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL) در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
5.5+

اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL)

به دانشگاه فدرال لوزان (EPFL) خوش آمدید! اگر در جستجوی دانشگاهی با تاریخچه‌ی پرافتخار، فارغ‌التحصیلان برجسته و برنامه‌های تحصیلی متنوع هستید، EPFL ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. در این مقاله، با تاریخچه‌ی گرانقدر این دانشگاه، فارغ‌التحصیلان معروف و نقاط قوت آن آشنا می‌شوید تا به شما در انتخاب بهترین مقصد تحصیلی کمک کنیم. **تاریخچه‌ی فراموش‌نشدنی:** دانشگاه فدرال لوزان (EPFL) در سال ۱۹۶۹ تأسیس شد و از آن زمان به سرعت به عنوان یکی از دانشگاه‌های برتر جهان شناخته شد. پیشرفت‌های علمی و تحقیقاتی این دانشگاه نشان‌دهنده‌ی تعهد به کیفیت آموزش و تحقیقات در حوزه‌های مختلف است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** با فارغ‌التحصیلانی همچون میشل دو فرانس، برندهٔ جایزهٔ نوبل شیمی، EPFL به عنوان یکی از مراجع تأثیرگذار در جهان شناخته می‌شود. افتخار آفرینان این دانشگاه تلاش‌های طویلی را در راستای پیشرفت علم و فناوری نشان می‌دهند. **نقاط قوت و مزایا:** ۱. **تمرکز بر تحقیقات:** EPFL با تمرکز بر تحقیقات پیشرفته و همکاری با صنعت، دانشجویان را با محیطی پویا و الهام‌بخش برای انجام تحقیقات و توسعه فناوری آشنا می‌کند. ۲. **برنامه‌های تحصیلی متنوع:** انتخاب از بین بیش از ۱۰۰ برنامه‌ی تحصیلی در رشته‌های مختلف، دانشجویان را با امکانات گوناگون و تخصصی آشنا می‌سازد. ۳. **محیط زندگی دانشجویی:** قرارگیری در منطقه‌ای زیبا و خلاق با فرصت‌های فرهنگی و اجتماعی متعدد، تجربه دانشجویی یکتا را فراهم می‌آورد. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** EPFL با تاریخچه‌ی برجسته و فارغ‌التحصیلان معروف می‌تواند مقصدی مناسب برای تحصیل در سوئیس باشد. با این حال، پیش از انتخاب، در نظر داشته باشید که تطابق با مسیر تحصیلی خود، اهداف شخصی و نیازهای خود از جمله مهمترین عواملی هستند که در انتخاب تحصیلات عالی خود در EPFL باید مد نظر داشته باشید.

تعداد دانشجویان اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL) بیشتر بدانیم:

اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL): école polytechnique fédérale de Lausanne (EPFL) یک موسسه تحقیقاتی و دانشگاه در لوزان، سوئیس است که متخصص در علوم طبیعی و مهندسی است. ریشه های آن را می توان در سال 1853 به پایه و اساس یک مدرسه خصوصی ردیابی کرد، که فقط با 11 دانش آموز شروع می شد. این روزها مدتهاست که از بین رفته است، با این روز مدرن EPFL یکی از دو موسسه فدرال فدرال سوئیس و تعداد دانش آموزان در لوزان اکنون بیش از 10،000 نفر است. EPFL که در قسمت فرانسوی زبان سوئیس واقع شده است، با انستیتوی فدرال فدرال سوئیس در زوریخ (ETH زوریخ) دوقلوی است. به عنوان بخشی از فعالیت های تحقیق و تدریس خود، EPFL یکی از تنها دانشگاه هایی است که یک راکتور هسته ای، یک راکتور فیوژن، یک ابر رایانه ژن/Q را اجرا می کند و دارای امکانات زیستی P3 است. برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که اتباع سوئیسی هستند، به هیچ وجه انتخابی نیست. با این حال، در پایان سال اول سال، یک امتحان بلوک مشخص می کند که آیا دانش آموزان می توانند سال را ادامه دهند یا مجبور به تکرار سال هستند، در حالی که بسیاری از دانشجویان خانگی در این مرحله کاملاً کنار می روند. پردیس EPFL در سواحل دریاچه ژنو قرار دارد و از 65 ساختمان در 136 هکتار تشکیل شده است. تسهیلات شامل بانک ها، کافه ها، دو موزه - Musee Bolo و Archizoom - و همچنین کافه ها، رستوران ها و کافه تریا ها است. دانشجویان از 112 ملیت مختلف در اینجا وجود دارند، اگرچه از سال 2014 زنان فقط 27 درصد از دانش آموزان را تشکیل می دهند. زندگی در محوطه دانشگاه پر جنب و جوش است، با بسیاری از باشگاه ها و انجمن های دانشجویی که فرصت های اجتماعی و تفریحی را فراهم می کنند. طیف گسترده ای از امکانات ورزشی و اوقات فراغت، دانش آموزان را هنگام تحصیل فعال می کند. EPFL همچنین دارای یک رسانه دانشجویی فعال است و روزنامه ماهانه را منتشر می کند و روزانه در ایستگاه رادیویی دانشجویی پخش می شود. اولویت دیگر دانشگاه، هنر است که دانشگاه هر سال چندین جشنواره موسیقی سالانه برگزار می کند. بزرگترین جشنواره Balélec است، جایی که 15000 بازدید کننده از دانشگاه فرود می آیند تا 30 کنسرت را در دو مرحله در فضای باز و چهار مرحله سرپوشیده تماشا کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در اکول پلی تکنیک فدرال لوزان (EPFL) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.