Far Eastern Federal University

روسیه

8 Sukhanova St.,, Vladivostok, RU, Vladivostok Russia

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه فدرال شرقی روسیه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فدرال شرقی روسیه در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فدرال شرقی روسیه را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فدرال شرقی روسیه

تعداد دانشجویان دانشگاه فدرال شرقی روسیه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فدرال شرقی روسیه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فدرال شرقی روسیه

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فدرال شرقی روسیه بیشتر بدانیم:

دانشگاه فدرال شرقی روسیه: دانشگاه دور شرقی تنها دانشگاه کلاسیک در شرق روسیه است. مدارس itincorporates با سنت های نسل و زمینه های تحقیقاتی که هسته اصلی پایگاه فکری ما را تشکیل می دهد. بیش از 120 سال از تاریخ، دانشگاه فدرال خاور دور امروز همچنان نماینده اصلی آموزش عالی روسیه در منطقه آسیا و اقیانوسیه است، دانشگاه تنهاروس که یعنی یعنی یکی از اعضای انجمن Rimuniversities اقیانوس آرام، اولین دانشگاه روسیه با زیرساخت های منحصر به فرد در Asingle، پردیس مدرن و اولین دانشگاه روسیه که یک مدرسه تخصصی اقتصاد داده را افتتاح کرده است. روندهای مهم. به طور کلی، 2.4 میلیارد روبل برای تحقیق و توسعه FEFU در 368 آزمایشگاه Hi-Tech، 20 مرکز تحقیق و آموزش، 22 واحد تحقیقات پزشکی و علوم انجام شده است. پروژه های تحقیق و توسعه در حوزه هایی که از اهمیت جهانی زیادی برخوردار هستند، متمرکز شده است. پروژه های ما اینونوس شناسی، مهندسی رباتیک زیر آب و معماری سازگار با محیط زیست، از جمله دیگر، به رسمیت شناخته شده بین المللی به دست آورده اند. FEFU با بیش از 280 شریک بین المللی از 43 کشور جهان از جمله سازمان ملل متحد، یونسکو، G20، BRICS، ASEAN، ASEM، APEC، APRU همکاری می کند. دانشگاه دور شرقی فیدرال موفق شد شرکای بین المللی را که به طور جدی در پروژه های مشترک، تحقیق و تحرک دانشگاهی مشغول به کار بودند، جذب کند. در حال حاضر، Fefuhas 4 دفاتر خارج از کشور در چین، ژاپن، ویتنام و هند برای تقویت روابط بین المللی. FEFU ساختاری 9 مدرسه: - دانشکده هنر و علوم انسانی- دانشکده زیست پزشکی- دانشکده اقتصاد داده- دانشکده اقتصاد و مدیریت- دانشکده تحصیل- دانشکده مهندسی- دانشکده حقوق- دانشکده علوم طبیعی- انستیتوی مطالعات معقول- دانشکده مطالعات منطقه ای و بین المللی بیش از 20.000students، از جمله 3.500 بین المللی بین المللی دانشجویان توسط بهترین متخصصان و متخصصان روسی و بیش از 160 استاد خارجی تدریس می شوند، که به برنامه هایی می پردازند که بیش از 300 برنامه مدرک را انجام می دهند، 30 مورد از آنها به زبان انگلیسی انجام می شود. از کل کشور، که در آن همه افراد با انگیزه، زحمتکش و استعدادی مکان های حق خود را پیدا می کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فدرال شرقی روسیه اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.