Feng Chia University

تایوان

Main Campus, Taichung City Taiwan

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنگ چیا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنگ چیا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنگ چیا

تعداد دانشجویان دانشگاه فنگ چیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنگ چیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنگ چیا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنگ چیا بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنگ چیا: در سال 1961، دانشکده مهندسی و تجارت فنگ چیا در کوه گوانین در منطقه بیتون در شهر تایچونگ تأسیس شد. دو سال بعد به محل فعلی خود در منطقه Xitun منتقل شد. وضعیت دانشگاه در سال 1980 اعطا شد و نام آن به دانشگاه فنگ چیا (FCU) تغییر یافت. بیش از 50 سال، FCU به طور پیوسته در اندازه و دامنه افزایش یافته است. در حال حاضر، از هشت مدرسه و دانشکده تشکیل شده است: دانشکده توسعه مدیریت و دانشکده های مهندسی، تجارت، علوم، علوم انسانی و علوم اجتماعی، مهندسی اطلاعات و برق، ساخت و ساز و توسعه و امور مالی. 33 بخش دانشگاهی (به استثنای برنامه افتخارات اعلام نشده)، چهار مؤسسه مستقل فارغ التحصیل و سه برنامه دکتری مستقل وجود دارد. در کل، FCU 57 برنامه لیسانس، 76 کارشناسی ارشد و 14 مدرک دکترا را ارائه می دهد. در حال حاضر بیش از 20،000 دانشجو در برنامه های کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد، مدرک دکترا و مدرک کارشناسی ارشد برای متخصصان شاغل ثبت نام کرده اند. 2،200 دانشکده و کارمندان اداری و بیش از 190،000 فارغ التحصیل وجود دارد. از سال 2008، نظرسنجی از مدیران 1000 شرکت برتر تایوان به طور مداوم برای کیفیت فارغ التحصیلان خود، FCU را در 10 نفر برتر قرار داده است. چشم انداز بلند مدت برای FCU این است که خود را به عنوان یک دانشگاه معتبر آسیا و اقیانوس آرام که با تعالی در آموزش و تحقیقات موفقیت آمیز است، ایجاد کند. علاوه بر این، FCU با حفظ یک دیدگاه گسترده در جهان و تجهیز دانش آموزان به دانش و مهارت های حرفه ای و قدردانی از هنر و علوم انسانی، تلاش می کند تا نسل بعدی رهبران را پرورش دهد. بین سالهای 2005 و 2013، FCU به طور مداوم به خاطر تعالی خود در پروژه های تدریس و یادگیری، کمکهای مالی قابل توجهی دریافت کرد. برای پنج مورد از این سال ها، FCU بیشترین کمک های مالی را برای تعالی در پروژه های تدریس و یادگیری هر دانشگاه در تایوان دریافت کرد. علاوه بر این، همه 17 بخش دانشگاهی مرتبط با مهندسی اعتبارنامه IEET را دریافت کرده اند. در سال 2012، FCU تنها دانشگاه جامع در تایوان شد که میزان عبور 100 ٪ برای کلیه واحدهای اداری، ادارات دانشگاهی و مؤسسات فارغ التحصیل را دریافت کرد. همچنین تنها دانشگاه جامع تایوان با تمایز دریافت وزارت آموزش و پرورش برای تعالی در امور اداری است. مقالات تحقیقاتی FCU در زمینه های مهندسی، علوم مواد و مهندسی و علوم کامپیوتر در بین 1 ٪ برتر مقالات تحقیقاتی منتشر شده در بانک اطلاعاتی شاخص های علوم ضروری (ESI) گنجانده شده است. در سال 2008، مرکز تحقیقات APEC برای فناوری پیشرفته بیو هیدروژن در پردیس FCU تأسیس شد. در سال 2009، کنسرسیوم جغرافیایی باز (OGC) مرکز تحقیقات سیستم های اطلاعات جغرافیایی را به عنوان اولین مرکز آزمایش استانداردهای آسیا و همچنین یکی از 20 عضو رسمی رسمی معرفی کرد. FCU همچنین از نظر همکاری های صنعت و آکادمی موفقیت بزرگی داشته و تحقیق و توسعه را در مورد تعدادی از محصولات تجاری به پایان رسانده است، و همچنین به طور فعال دانشکده ها و دانشجویان را به راه اندازی مشاغل خود تشویق می کند. FCU از طریق برنامه های صدور مجوز ثبت اختراع و انتقال فناوری، فرصت های شغلی زیادی را ایجاد کرده است. همچنین تنها سومین دانشگاه در تایوان است که در پنج پروژه انتقال فناوری شورای ملی علوم ملی، امتیاز عالی را تکمیل و دریافت می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنگ چیا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.