Financial University under the Government of the Russian Federation

روسیه

Financial University under the Government of the Russian Federation, Moscow Russia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه

تعداد دانشجویان دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه بیشتر بدانیم:

دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه: دانشگاه مالی تحت دولت فدراسیون روسیه (FINU) یکی از قدیمی ترین موسسه آموزش عالی آموزش مالی و اقتصادی روسیه است. امروز که در سال 1919 تأسیس شد، تمام مناطق روسیه را با سیستم شعبه خود پذیرفته و برنامه های مختلفی را در تمام سطوح آموزش ارائه می دهد: فارغ التحصیل دوره متوسطه، لیسانس، کارشناسی ارشد، دکترا، مطالعات بعد از دکترا و آموزش تجارت. دانشگاه مالی ارائه می دهد: - بیش از 45 برنامه مدرک لیسانس (از جمله 6 برنامه به طور کامل و 2 تا حدی به زبان انگلیسی) - بیش از 60 برنامه کارشناسی 600 برنامه آموزش حرفه ای، MBA، DBA، EMBA، MPA. در بین آنها بیشتر دوره های به روز و خواستار وجود دارد، مانند مدیریت IT هوشمند برای اقتصاد دیجیتال، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، blockchain و cryptocur ارز. بیشترین دوره های به روز و خواستار در بین آنها وجود دارد، مانند مدیریت IT هوشمند برای اقتصاد دیجیتال، سرمایه گذاری های مبتنی بر ESG، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، blockchain و cryptocur ارز. دانشگاه مالی برای تضمین کیفیت در آموزش عالی با شبکه اروپایی همکاری می کند و برنامه های آموزشی مشترک را با دانشگاه های بین المللی همکار مطابق با استانداردهای اتخاذ شده توسط ENQA تدوین می کند. بیش از 25 برنامه FINU در آموزش عالی و آموزش های حرفه ای توسط آژانس های پیشرو بین المللی (ECBE، ACCA، ICAEW، IMA) معتبر است. دانشگاه ما مشتاقانه در پروژه ها و ابتکارات بین المللی در آموزش و تحقیقات (از جمله اراسموس+، اول+ و غیره) شرکت می کند و همکاری خود را با آژانس های آموزشی ملی مانند DAAD، Campusfrance، NESO NESO حفظ می کند. امروز، FINU یک شرکت کننده در ابتکار عمل آکادمیک سازمان ملل (UNAI)، عضو انجمن دانشگاه اروپا (EUA)، انجمن اروپایی دانشکده های حقوقی، سازمان جهانی گردشگری، انجمن دانشگاه های اقتصادی جنوب و شرقی است. اروپا و منطقه دریای سیاه و سازمان های دیگر. این دانشگاه همچنین یک شرکت کننده فعال برنامه EU erasmus + است. FINU بیش از 170 دانشگاه شریک از 65 کشور جهان در نقشه همکاری بین المللی خود دارد. دانشجویان می توانند گزینه های مختلفی برای تحصیل در خارج از کشور (بیش از 60 کارشناسی ارشد شریک برای برنامه های تحرک دانشگاهی) انتخاب کنند و شانس خود را در بورس های بین المللی امتحان کنند. FINU بیش از 30 برنامه دو درجه را با همکاری دانشگاه های پیشرو در خارج از کشور اجرا می کند. این دانشگاه در حال تدوین و اجرای دوره های کوتاه سفارشی خود در مورد زبان، تاریخ، فرهنگ و روندهای اقتصادی فعلی برای دانشجویان بین المللی از اتحادیه اروپا، آسیا و ایالات متحده است. ساختار FINU 9 دانشکده (از جمله دانشکده آموزش پیش دانشگاهی برای دانشجویان بین المللی) را با بیش از 2700 استاد، محقق و کارمندان پذیرفته است. تقریباً 2000 نفر از آنها دارای مدرک تحصیلی دکترا یا دکترای علوم هستند. FINU سالانه از متخصصان برتر بین المللی برای ارائه سخنرانی و کلاس های کارشناسی ارشد در چارچوب برنامه استاد بازدید کننده دعوت می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه مالی زیر نظر دولت فدراسیون روسیه اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.