Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

آلمان

Schlossplatz 4, Erlangen, DE, Erlangen Germany

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ

به معرفی دانشگاه فریدریش الکساندر ارلانگن-نورنبرگ خوش آمدید. دانشگاه فریدریش الکساندر ارلانگن-نورنبرگ: گامی به سوی تحقق رویاهای تحصیلی دانشگاه فریدریش الکساندر ارلانگن-نورنبرگ (FAU) با بیش از ۲۷۰ سال سابقه در حوزه آموزش عالی و تحقیقات، به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین دانشگاه‌های آلمان شناخته می‌شود. این دانشگاه با تاریخچه‌ای بلند، به دانشجویان فرصتی برای تحصیل در یک محیط دانشگاهی پویا و بین‌المللی را ارائه می‌دهد. **تاریخچه‌ای بی‌نظیر و تاثیرگذار:** دانشگاه FAU در سال ۱۷۴۳ تأسیس شد و از آن زمان تا به امروز، با دستاوردهای بزرگ در حوزه‌های مختلف از علوم تا فناوری، به عنوان یکی از مراجع علمی و تحصیلی برتر در آلمان و جهان معروف است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** فارغ‌التحصیلان این دانشگاه با تأثیرگذاری‌های خود در حوزه‌های مختلف از علم تا صنعت، به نمایندگانی از تفوق تحصیلی و موفقیت حرفه‌ای تبدیل شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به نویسنده و فیلسوف مشهور “گوته” اشاره کرد. **نقاط قوت و مزایا برای متقاضیان:** 1. **تنوع برنامه‌های تحصیلی:** دانشگاه FAU با ارائه انواع رشته‌های تحصیلی و برنامه‌های پیشرفته، به دانشجویان فرصتی را برای پیگیری تحصیلات در زمینه‌های مورد علاقه می‌دهد. 2. **محیط تحقیقاتی پویا:** با تمرکز بر تحقیقات پیشرفته و همکاری با صنعت، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای تجربه تحقیق و کشف موضوعات جدید ارائه می‌دهد. 3. **موقعیت جغرافیایی استراتژیک:** با موقعیت در نورنبرگ، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای تجربه زندگی در یک محیط فرهنگی و تاریخی غنی ارائه می‌دهد. انتخاب دانشگاه فریدریش الکساندر ارلانگن-نورنبرگ به عنوان مقصد تحصیلی، به دنیایی از فرصت‌های آموزشی و تحقیقاتی در یکی از برجسته‌ترین دانشگاه‌های آلمان خواهید پیوست. تاریخچه تدوین‌شده، فارغ‌التحصیلان موفق و مزایای محیط تحصیلی، به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم‌گیری بهتری در راستای ادامه تحصیلات خود انجام دهید.

تعداد دانشجویان دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ: Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg که در سال 1743 تأسیس شد، یکی از بزرگترین دانشگاه های آلمان با پنج دانشکده و حدود 600 استادی است. بیش از 210 میلیون یورو از بودجه شخص ثالث (2019)، بیش از 70 میلیون یورو که از این صنعت ناشی می شود، نشان دهنده قدرت دانشگاه در تحقیقات است. FAU به تحقیق در مورد مهمترین موضوعات مؤثر بر جامعه امروز و در آینده از طریق اولویت های تحقیقاتی کلیدی بین رشته ای مانند سیستم های انرژی آینده، فناوری های نوری و مهندسی پزشکی که تحقیقات را در دانشکده ها متصل می کنند و نمایانگر کل طیف رشته های دانشگاهی ارائه شده توسط دانشگاه. مباحث استراتژیک مانند هوش مصنوعی که شامل بیش از 70 استادی از رایانه است علوم و مهندسی به جامعه شناسی و قانون در صدر برنامه های FAU هستند. این دانشگاه از طریق فعالیت های مشترک خود، با شرکت های برتر جهانی مانند زیمنس، آئودی یا آدیداس و مشارکت با مؤسسات تحقیقاتی خارجی مانند انجمن مکس پلانک، Fraunhofer-Egesellschaft، انجمن هلمولتز و انجمن Leibniz همکاری های محکمی برقرار کرده است. این همکاری نزدیک تضمین می کند که یافته های تحقیق به سرعت به برنامه های عملی منتقل می شود. تحقیقات کاربردی در FAU همچنین از راه اندازی های نوآورانه بهره می برد، زیرا دانشگاه بنیانگذار و بزرگترین شریک یکی از موفق ترین انکوباتورهای فنی در آلمان، زلوف، در مرکز نورنبرگ است. FAU در تدریس به دانش آموزان خود که از سراسر جهان می آیند، تعالی ارائه می دهد. درست به شعار "دانش در حال حرکت" دانشگاه، ارتباط نزدیک بین تحقیق و تدریس تضمین می کند که یافته های تحقیق فعلی نیز به برنامه درسی منتقل می شود. FAU با حدود 260 برنامه درجه، از جمله 50 برنامه که برای دانشجویان بین المللی تهیه شده است، طیف گسترده ای از برنامه ها را در تمام سطوح صلاحیت ارائه می دهد. دانشجویان FAU همچنین به لطف مشارکت با موسسات آموزش عالی در سراسر جهان از تحرک جهانی برخوردار هستند. دو سایت اصلی FAU، شهرهای ارلانگن و نورنبرگ، در قلب منطقه کلانشهر نورنبرگ واقع شده اند. هر دو Erlangen، یک شهر دوستانه دوچرخه با 100000 نفر از جمعیت، خانه سابق Huguenots و همچنین یک مکان مهم برای زیمنس، و نورنبرگ، شهری با جمعیت نیم میلیون و یک کلانشهر، جذابیت های منحصر به فرد خود را دارند. اپرا، تئاتر، کاباره و موزه ها، فعالیت های مختلف ورزشی و اوقات فراغت به همراه یک صحنه پر جنب و جوش و زندگی شبانه، فرصت های زیادی را برای استراحت پس از یک روز در تئاتر سخنرانی، آزمایشگاه یا کتابخانه ارائه می دهند. ترکیبی از آکادمی ها، شرکت های نوآورانه، هنر و فرهنگ، منطقه را به مکانی مناسب برای ذهن خلاق، ورزشکاران مشتاق و دوستداران طبیعت تبدیل می کند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فریدریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.