Fudan University

چین

220 Handan Road, Yang Pu, Shanghai, CN, Shanghai China (Mainland)

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فودان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فودان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فودان

به دانشگاه فودان خوش آمدید! در این مقاله، با تاریخچه گسترده، فارغ‌التحصیلان برجسته، و مزایای تحصیل در این دانشگاه برجسته آشنا خواهید شد تا به شما در انتخاب مقصد تحصیلی مناسب کمک کنیم. **تاریخچه گسترده:** دانشگاه فودان، با بنیان‌گذاری در سال ۱۹۰۵، به عنوان یکی از دانشگاه‌های معتبر در چین شناخته می‌شود. از آن زمان به ارائه تحصیلات عالی و تحقیقات برتر در زمینه‌های مختلف می‌پردازد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** با فارغ‌التحصیلان برجسته‌ای که در حوزه‌های مختلف از علوم تا هنر به دستاوردهای بزرگی دست یافته‌اند، دانشگاه فودان به عنوان منبعی از افراد موفق و تأثیرگذار در جامعه شناخته می‌شود. **مزایای تحصیل در Fudan:** ۱. **برنامه‌های تحصیلی متنوع:** با تمرکز بر رشته‌های مختلف، دانشگاه فودان به دانشجویان فرصتی مناسب برای تخصص در زمینه‌های مورد علاقه‌شان می‌دهد. ۲. **فضای تحقیقاتی برتر:** با ایجاد محیطی برای تحقیقات پیشرفته و تجربه‌ی نوآورانه، دانشگاه به دانشجویان فرصت‌های شگفت‌انگیزی برای ایجاد تغییرات مثبت در جامعه می‌دهد. ۳. **موقعیت مکانی ممتاز:** با قرار گرفتن در شهر شانگهای چین، دانشگاه به دانشجویان تجربه‌ی یک محیط شهری پویا و متنوع را ارائه می‌کند. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** دانشگاه فودان با تاریخچه‌ای بلند و فارغ‌التحصیلان معتبر، به عنوان یک مقصد برتر در چین شناخته می‌شود. با این حال، در انتخاب خود، به دقت به تطابق اهداف تحصیلی خود با برنامه‌های ارائه شده توجه کرده و تصمیم‌گیری مناسب را انجام دهید.

تعداد دانشجویان دانشگاه فودان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فودان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فودان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فودان بیشتر بدانیم:

دانشگاه فودان: از هر مقطع کارشناسی چینی بخواهید که در آن بیشتر دوست دارند تحصیل کنند، و به احتمال زیاد به Fudan اشاره می شود. Fudan مستقر در مرکز شهر شانگهای در میان شلوغی و زیبایی مرکز شهری Wujiaochang، Fudan یک دانشگاه جامع تحقیقاتی است که هم در خانه و هم در خارج از کشور به دلیل رشته های دارای رتبه بندی، علوم و رشته های پزشکی مشهور است. دانشگاه فودان در سال 1905 به عنوان مدرسه عمومی فودان تأسیس شد. این اولین موسسه آموزش عالی بود که توسط یک شخصیت چینی تأسیس شد. نام Fudan از دو شخصیت چینی تشکیل شده است: fù ("بازگشت") و dàn ("سحر"). آنها از Confucius Classic یک تفسیر در مورد کلاسیک تاریخ وام گرفته شده اند، که بخشی از آن در یو و شیانان Dynasties ذکر شده است: "درخشان آفتاب و مهتاب است، دوباره درخشش صبح در طلوع آفتاب برمی گردد." در سال 2000، یک دانشگاه جدید فودان پس از ادغام با دانشگاه پزشکی شانگهای ظاهر شد. Fudan دارای مساحت تقریباً 2500،000 متر مربع است که به 4 پردیس تقسیم می شوند: Handan (پردیس اصلی در منطقه Wujiaochang)، Fenglin، Jiangwan و Zhangjiang، دارای 35 مدرسه و بخش که 11 موضوع گسترده، 5 آزمایشگاه کلیدی سطح دولتی را ارائه می دهند، 29 آزمایشگاه سطح استانی و وزیران، 17 بیمارستان وابسته و کتابخانه هایی که بیش از 5.5 میلیون کتاب و منابع دیجیتالی بی شماری دارند. فودان تقریباً 4000 دانشجوی بین المللی از گوشه و کنار جهان است. دانش آموزان می توانند از بین اشکال متنوعی از فعالیتهای خارج از برنامه از جمله جلسات فرهنگی و سرگرمی که توسط جوامع دانشجویی برگزار می شود (17 مورد از آنها عمدتاً توسط دانشجویان بین المللی تشکیل شده است)، سخنرانی های عمومی که از رهبران برتر صنعتی و دانشمندان از خانه و خارج از کشور دعوت می شود (شامل برندگان نوبل)، و غیره انتخاب کنند. بشر هر دانشجوی کارشناسی ارشد دو سال اول را صرف آموزش عمومی می کند، در حالی که در دو یا سه سال آینده دانش آموزان به مناطق مورد علاقه خود می پردازند. کارآفرینی دانشجویی از دانشگاه و شبکه های فارغ التحصیلان جهانی پشتیبانی جدی دریافت می کند. شعار دانشگاه فودان Scientia et Studium، Quaestio et Cogitatio است، که به معنای غنی از دانش و سرسخت اهداف، پرس و جو با جدیت و بازتاب با خود عمل است. این دانشگاه به دلیل سنت افتخارآمیز استقلال دانشگاهی و تحقیق رایگان بسیار مورد تحسین قرار گرفته است. فودان عضو لیگ نخبگان C9 است، همچنین به عنوان Ivy League چین شناخته می شود و طبق یک پروژه ملی برای ساخت یک دانشگاه کلاس اول کلاس اول مؤسسات و رشته های کلاس جهانی تا پایان سال 2050.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فودان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.