Future University in Egypt

مصر

Future University in Egypt, New Cairo Egypt

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه آینده مصر

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آینده مصر در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آینده مصر را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه آینده مصر برای تحصیلات تکمیلی:

EN
IELTS
5+
IB
International Baccalaureat
24+

دانشگاه آینده مصر

تعداد دانشجویان دانشگاه آینده مصر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آینده مصر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آینده مصر

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه آینده مصر

زندگی دانشجویی در دانشگاه آینده مصر: گروه زندگی دانشجویی در دانشگاه آینده در مصر پشتیبانی، مشاوره و راهنمایی دانشجویی را برای دانشجویان ملی و بین المللی در مورد فعالیت ها، کار اجتماعی، مسائل مربوط به معلولیت و مشاوره اجتماعی ارائه می دهد. علاوه بر این، ما اطلاعات و راهنمایی هایی را در مورد اتحادیه دانشجویی و خدمات فرهنگی، مانند نواختن سازهای موسیقی، درام، بازیگری، آواز خواندن در گروه های کر، باشگاه های مختلف ارائه می دهیم. و سازمانهای دیگر ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا هستیم که به توسعه پتانسیل شخصی و خلاق در طول زندگی دانشگاهی دانشجویی در خارج و خارج از دانشگاه کمک می کند. بخش زندگی دانشجویی فرصت های زیادی را برای دانشجویان فراهم می کند تا در فعالیت ها، به اشتراک گذاشتن تجربیات و اشتیاق به خاطر منافع خود و کمک های اجتماعی شرکت کنند. درگیر شدن در فعالیت ها و داوطلبانه یک راه عالی برای دیدار با دانشجویان همفکر و تقویت تجربه دانشگاه شما است! فعالیت های اجتماعی کار TripScharity کارآزمایی دانشجویی ویژه رویدادهای خاص و سرگرمی خدمات فعالیت های تیمی ورزشی ورزشی ورزشی ورزشی مسابقات ورزشی مسابقات فدراسیون های ورزشی مسابقات داخلی و خارج موسیقی در حال حاضر بسیار خوب و همچنین باشگاه های جدید برای شرکت در دانشجویان در دسترس است. پیش بروید، به هر کاری که دوست دارید انجام دهید، به یک باشگاه یا باشگاه بپیوندید. کمتر بخوان

درباره دانشگاه آینده مصر بیشتر بدانیم:

دانشگاه آینده مصر: دانشگاه آینده در مصر یکی از امیدوار کننده ترین دانشگاه های خصوصی در مصر است. پردیس Fue به راحتی در قلب قاهره جدید واقع شده است. از طریق تعالی در تدریس، تحقیق و خدمات، دانشگاه آینده در مصر تلاش می کند تا یک آموزش جامع و با کیفیت را ارائه دهد که فارغ التحصیلان ما را به عنوان رهبر آینده آماده می کند. این پردیس یک محیط خلاقانه و پرورش دهنده را فراهم می کند که دانشجویان می توانند ضمن یادگیری از یک دانشکده با استعداد و دارای مهارت، پتانسیل خود را تحقق بخشند. دانشگاه آینده در مصر یک تجربه آموزشی غنی و با ارزش را ارائه می دهد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آینده مصر اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.