Gazi Üniversitesi

ترکیه

Main Campus, Ankara Turkey

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه قازی انتپ

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه قازی انتپ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه قازی انتپ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه قازی انتپ

400 یورو
شهریه دانشجویان خارجی

دانشگاه قازی انتپ

تعداد دانشجویان دانشگاه قازی انتپ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه قازی انتپ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه قازی انتپ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه قازی انتپ بیشتر بدانیم:

دانشگاه قازی انتپ: دانشگاه غازی، که در سال 1926 توسط دستورالعمل Gazi Mustafa Kemal Atatürk تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های ترکیه است. دانشگاه گازی نقش مهمی در بنیادهای دانشگاه هیتوم هیتیت، دانشگاه نوویر هاک بکت ولی، دانشگاه Kırşehir Ahi Evran و دانشگاه Kastamonu ایفا کرد و دانش و تجربه خود را با آنها به اشتراک گذاشت. اخیراً، مطابق قانونی که در 18 مه 2018 به اجرا در آمد، برخی از دانشکده ها، مدارس، مدارس حرفه ای و یک مدرسه فارغ التحصیل، که همه وابسته به دانشگاه غازی هستند، به دانشگاه تازه تأسیس شده آنکارا هاکا بارام والی منتقل شدند. دانشگاه گازی دارای 12 دانشکده، 1 مدرسه، 3 مدرسه حرفه ای، 5 مدرسه تحصیلات تکمیلی و بیش از 30 مرکز تحقیقاتی است و در زمینه آموزش، پزشکی، دندانپزشکی، علوم پزشکی، علوم، مهندسی، معماری، فناوری، علوم ورزشی و کاربردی ارائه می دهد. علوم پردیس اصلی دانشگاه غازی یکی از اولین پردیس های آموزشی در جمهوری ترکیه است. به غیر از پردیس اصلی، دانشگاه گازی، یک دانشگاه متروپولیتن در شهر آنکارا، دارای پردیس هایی در Emek، Maltepe، çankaya، Gölbaşı، Ostim و Kahramankazan است. Technopark که در سال 2007 در پردیس Gölbaşı تأسیس شد، خدمات با قیمت مناسب و با کیفیت را برای شرکت های مبتنی بر فناوری ارائه می دهد. تمام پردیس ها در داخل شهر واقع شده اند، بنابراین می توان در مدت زمان کوتاهی به راحتی به دانشگاه ما رسید. دانشگاه ما که در مرکز پایتخت واقع شده است، به دانشجویان امکاناتی مانند اسکان، خرید، تئاترها و جشنواره ها به همراه بسیاری از رویدادهای اجتماعی دیگر ارائه می دهد. علاوه بر این، پردیس اصلی دارای سالن های ورزشی داخلی و خارجی، بسکتبال، والیبال و زمین تنیس، یک زمین فوتبال و استخر المپیک است که در اختیار کارکنان دانشگاهی، کارکنان اداری و دانشجویان قرار دارد. در یک رویکرد "پردیس در دسترس" برای دانشجویان معلول، ترتیباتی برای کمک به فعال کردن آنها از نظر دانشگاهی، جسمی، روانی و اجتماعی وجود دارد. کتابخانه اصلی ما 7/24 باز است و دانشگاه گازی در دانشگاه های ترکیه به عنوان دانشگاهی که یکی از بزرگترین مجموعه منابع چاپی و آنلاین است، در بین دانشگاه های ترکیه قرار دارد. بیش از 100 باشگاه و جامعه دانشجویی دولت در پیشرفت شخصی و اجتماعی دانشجویان نقش دارند. ما میزبان بیش از 1200 دانشجو بین المللی، که در درجه اول از جمهوری های ترکیه هستیم، از قفقاز، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آمریکا و خاور دور هستیم. فارغ التحصیلان دانشگاه گازی در بخش های دولتی و خصوصی در اولویت اشتغال قرار دارند. دانشگاه گازی، که نقش مهمی در رشد و پیشرفت ترکیه و پیشرفت دانشگاهی و فناوری نسل های جوان داشته است، در سطح ملی و بین المللی کیفیت خود را در آموزش و پرورش با کارکنان دانشگاهی واجد شرایط اثبات کرده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه قازی انتپ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.