Gdańsk University of Technology

لهستان

Gdańsk University of Technology, Gdańsk Poland

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه فناوری گدانسک

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فناوری گدانسک در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فناوری گدانسک را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فناوری گدانسک

تعداد دانشجویان دانشگاه فناوری گدانسک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فناوری گدانسک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فناوری گدانسک

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فناوری گدانسک بیشتر بدانیم:

دانشگاه فناوری گدانسک: دانشگاه فناوری Gdańsk (GUT) یک دانشگاه دولتی کاملاً مستقل است. این امر به طور مداوم به ارائه آموزش بالاترین کیفیت به منظور تأمین نیازهای اقتصاد و جامعه در حال توسعه پویا توجه می کند و توجه می کند. دانشگاه تحت ارزیابی اعتبار سنجی چرخه ای قرار می گیرد. 8 دانشکده، 33 برنامه مطالعه چرخه اول و 33 وجود دارد، از جمله 19 رشته تحصیل و تخصص به زبان انگلیسی، دکترا و دانشکده دکتری اجرای تحصیل در 3 زمینه علوم که براساس آن 12 رشته علوم در دسترس هستند، یک MBA دوره معتبر توسط Amba. شماره های دیگر مرتبط با روده عبارتند از: نزدیک به 77 هکتار از دانشگاه دانشگاه، 276 آزمایشگاه، بیش از 2300 مکان در 11 سالن دانشجویی محل اقامت و بیش از 15000 دانشجو. دانشگاه فناوری Gdańsk عضو بسیاری از شبکه های همکاری بین المللی، از جمله CESAER (کنفرانس مدارس اروپایی برای آموزش و تحقیقات پیشرفته مهندسی)، BSRUN (شبکه دانشگاه منطقه دریای بالتیک)، EUA (انجمن دانشگاه اروپا) و CDIO (Conceive - Design - است. پیاده سازی - بهره برداری) و در برنامه های بین المللی مانند Erasmus+، Erasmus Mundus، کمک های مالی EEA، مکانیسم مالی نروژ، Ceepus شرکت می کند. در سال 2019، کمیسیون اروپا حق استفاده از آرم معتبر "تعالی HR در تحقیقات" را برای دانشگاه فناوری Gdańsk طولانی کرد. این نمادی از کیفیت است که به بالاترین استانداردهای تحقیق و اشتغال کارکنان پیشرو در روده اطمینان می دهد. علاوه بر این، در اکتبر 2019 دانشگاه فناوری Gdańsk (GUT) به وضعیت یک دانشگاه تحقیقاتی در برنامه ملی "ابتکار عالی - دانشگاه تحقیقاتی" اعطا شد. روده در طبقه بندی بین 20 دانشگاه لهستان در رده دوم قرار گرفت و به عنوان یک دانشگاه برتر فنی شناخته شد. این جایزه نشان دهنده افتخار و اعتبار زیادی برای روده و همچنین منابع مالی اضافی در طی هفت سال است که به توسعه زمینه های اولویت تحقیق و تدریس در دانشگاه اختصاص می یابد. در نتیجه دریافت وضعیت یک روده دانشگاه تحقیقاتی 4 مرکز تحقیقات اولویت ایجاد شده، که در حال حاضر به صورت پویا در حال توسعه هستند: مرکز Biotechmed مرکز اکوتچ مرکز مواد پیشرفته مرکز فن آوری های دیجیتال

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فناوری گدانسک اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.