Georgetown University

ایالات متحده

Georgetown University Main Campus, Washington D.C. United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه جرج تاون در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه جرج تاون را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه جرج تاون

با امکان دریافت بورسیه

61,872 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
61,872 دلار
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه جرج تاون:

معدل
14+
GMAT
650+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
100+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه جرج تاون در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
14+
SAT
1260+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
100+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه جرج تاون برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
14+
SAT
1475+
GMAT
650+
EN
GRE
319+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+
IB
International Baccalaureat
43+
EN
ACT
32+

دانشگاه جرج تاون

به دانشگاه جورج‌تاون خوش آمدید! دانشگاه جورج‌تاون به عنوان یکی از مؤسسات برجسته در ایالات متحده با تاریخچه‌ای باارزش، فارغ‌التحصیلان برجسته و برنامه‌های تحصیلی گوناگون، به عنوان یک گزینه مناسب برای تحصیل در آمریکا و جهان شناخته می‌شود. در این نوشتار، به تاریخچه‌ی گردآوری‌شده دانشگاه جورج‌تاون، فارغ‌التحصیلان برجسته، و مزایایی که به داوطلبان آینده ارائه می‌دهد، خواهیم پرداخت. **تاریخچه‌ی دانشگاه جورج‌تاون:** دانشگاه جورج‌تاون با تأسیس در سال 1789، به عنوان یکی از دانشگاه‌های پیشرو و تاریخی در ایالات متحده شناخته می‌شود. با داشتن تاریخچه‌ای باارزش در زمینه‌های فرهنگی، علمی و اجتماعی، دانشگاه به یک مرکز آموزش عالی با اهمیت در جهان تبدیل شده است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** فارغ‌التحصیلان دانشگاه جورج‌تاون با داشتن دستاوردها و موفقیت‌های برجسته در حوزه‌های مختلف، به توسعه اقتصادی و فرهنگی جوامع مختلف کمک کرده‌اند. نام‌هایی چون بیل کلینتون (رئیس‌جمهور پیشین ایالات متحده)، انتونی فاوچی (پزشک و متخصص برجسته) و نانسی پلوسی (رهبر حزب دموکرات در کنگره) از فارغ‌التحصیلان معروف این دانشگاه می‌باشند. **نقاط قوت دانشگاه جورج‌تاون:** 1. **تمرکز بر برنامه‌های تحصیلی متعدد:** با ارائه برنامه‌های تحصیلی در رشته‌های متنوع، دانشگاه به دانشجویان امکان گسترش دانش در زمینه‌های مورد علاقه را می‌دهد. 2. **محیط تحقیقاتی فراگیر:** با دارا بودن امکانات تحقیقاتی برجسته، دانشگاه به دانشجویان فرصت انجام پژوهش‌های نوآورانه در زمینه‌های مختلف را می‌دهد. 3. **موقعیت جغرافیایی استراتژیک:** واقع در واشنگتن دی‌سی، دانشگاه به دانشجویان امکان دسترسی به مراکز حکومتی، فرهنگی و تجاری ایالات متحده را می‌دهد. 4. **زندگی دانشجویی فعال:** با ایجاد فضایی پویا و فرهنگی، دانشگاه به دانشجویان امکان شرکت در باشگاه‌ها، رویدادها و فعالیت‌های متنوع را می‌دهد. **نهایتاً،** اگر به دنبال دانشگاهی با تاریخچه برجسته، برنامه‌های تحصیلی متنوع و فرصت‌های تحقیقاتی و فرهنگی گسترده هستید، دانشگاه جورج‌تاون یک انتخاب مناسب برای تحصیلات عالی‌تان خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر، به صفحهٔ معرفی دانشگاه مراجعه کرده و تصمیمی آگاهانه برای آینده تحصیلی‌تان بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه جرج تاون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه جرج تاون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه جرج تاون

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه جرج تاون بیشتر بدانیم:

دانشگاه جرج تاون: کسب مدرک کارشناسی ارشد آنلاین خود را از دانشگاه جورج تاون به یک مدرسه در خط مقدم آموزش عالی کارشناسی ارشد مطالعات حرفه ای از دانشگاه جورج تاون بپیوندید، می تواند تفاوت بین داشتن حرفه و داشتن حرفه ای پر رونق را ایجاد کند. از سه درجه مجزا که برای صنایع در حال رشد هدف قرار گرفته است را انتخاب کنید. شما از یک تجربه آموزشی منحصر به فرد که شما را برای رهبری و ایجاد تغییر در جهان آماده می کند، لذت می برید. با قرار دادن دانش آموزان در کنار متخصصان در زمینه های خود در یک محیط یادگیری انعطاف پذیر، برنامه های آنلاین جورج تاون شما را به چالش می کشد و از شما الهام می گیرد و در عین حال یک روش مناسب نیز فراهم می کند برای اینکه برنامه های شلوغ خود را مدیریت کنید. دانشگاه جرج تاون یکی از مؤسسات برتر دانشگاهی و تحقیقاتی جهان است. ما یک جامعه پر جنب و جوش از دانشجویان، دانشکده ها، فارغ التحصیلان و متخصصان استثنایی هستیم که به برنامه های دنیای واقعی تحقیق، بورس تحصیلی، ایمان و خدمات خود اختصاص داده شده است. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا شما به ما بپیوندید. دانشکده مطالعات مداوم دانشگاه جورج تاون (SCS) طیف گسترده ای از برنامه های مدرک و تجربیات یادگیری کاربردی را به یک جامعه فراگیر از دانشجویان و متخصصان ارائه می دهد. این برنامه ها نظریه را با تمرین از طریق برنامه های درسی سختگیرانه که بر پایه و اساس ارزشهای اخلاقی ساخته شده است، ترکیب می کنند. دانشگاه جورج تاون در بین بهترین دانشکده های کاتولیک در آمریکا رتبه 2 را کسب می کند. دانشگاه Georgetown در بین بهترین دانشکده های تجارت در آمریکا رتبه شماره 7 را کسب می کند. 68 ٪ از استخدام کنندگان صنعت فناوری موافق هستند که رهبران سازمان خود تمایل به تحصیلات کسب و کار فارغ التحصیل دارند. بیاموزید که در دانشکده مطالعات مداوم Termentgeorgetown خود، متعهد به توانمندسازی دانش آموزان بسیار با انگیزه برای پیگیری احساسات خود و تسریع در مشاغل خود در حالی که تعادل مورد نیاز خود را در زندگی حرفه ای و شخصی خود دارند. گرفتن کلاس های آنلاین شما را قادر می سازد تا تقریباً از هر مکانی مدرک خود را کسب کنید. دوره های ما ناهمزمان هستند، بنابراین در زمان های خاصی ارائه نمی شوند و به شما امکان می دهند تا آنها را در برنامه خود قرار دهید. آماده سازی برای موفقیت با یک برنامه درسی با محوریت شغلی توسط متخصصان در زمینه های خود تدریس می شود، و این فرصت ها را برای دانشجویان فراهم می کند تا از نظر دانشگاهی و حرفه ای برتری داشته باشند. دوره های آنلاین ما همان محتوای دانشگاهی را به عنوان دوره های دانشگاهی ارائه می دهد، به همان تعداد اعتبار اعطا می شود، اهداف یادگیری مشابهی را برآورده می کند و بسیاری از اعضای هیئت علمی را به نمایش می گذارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه جرج تاون اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.