Glasgow Caledonian University

اسکاتلند

Glasgow Caledonian University, Glasgow United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کالدونیان گلاسگو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کالدونیان گلاسگو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کالدونیان گلاسگو:

معدل
12+
GMAT
580+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
78+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کالدونیان گلاسگو در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
12+
SAT
1000+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
78+

دانشگاه کالدونیان گلاسگو

تعداد دانشجویان دانشگاه کالدونیان گلاسگو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کالدونیان گلاسگو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کالدونیان گلاسگو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کالدونیان گلاسگو بیشتر بدانیم:

دانشگاه کالدونیان گلاسگو: دانشگاه گلاسکو کالدونیایی (GCU) مکانی پر جنب و جوش، چند فرهنگی و نوآورانه است. ما دو پردیس انگلستان داریم و به دانشجویان خود مکان های پر جنب و جوش و مرکز شهر در قلب لندن و گلاسکو-پایتخت های فرهنگی انگلیس و اسکاتلند-و یک پردیس در شهر نیویورک، بزرگترین و تأثیرگذارترین کلانشهر آمریکا ارائه می دهیم. در GCU، ما به قدرت آموزش و پرورش برای تغییر جهان اعتقاد داریم و در تلاش هستیم تا زندگی را تغییر دهیم، جوامع را غنی سازیم و در سطح جهانی در دستیابی به اهداف خود همکاری کنیم. جامعه استقبال ما از 20،000 دانش آموز از بیش از 100 کشور جهان از طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی برنده جوایز و امکانات استاندارد و استاندارد در صنعت برخوردار است که انتقال از دانشگاه به محیط کار را بسیار ساده تر می کند. ما طیف گسترده ای از اعتبارنامه ها و پیوندهای صنعت را داریم و 91 ٪ از فارغ التحصیلان ما 15 ماه پس از فارغ التحصیلی در محل کار و/یا مطالعه بیشتر هستند (بررسی نتایج فارغ التحصیلان، 2020). ما تعالی تحصیلی و تدریس قابل توجهی و همچنین میزان بالای رضایت دانش آموزان را ارائه می دهیم. تجربه دانشجویی GCU دانش و خلاقیت را برای پرداختن به چالش های دنیای واقعی، تغییر زندگی دانش آموزان و دیگران، پرورش می دهد. ما دانشگاه برای منافع مشترک هستیم، با بیش از 140 سال موفقیت تحصیلی در پشت ما و یک مأموریت مشخص و مشخص برای ارائه منافع اجتماعی از طریق آموزش، تحقیق و نوآوری اجتماعی. هدف ما این است که به جامعه کمک کنیم به گونه ای که هم در آغوش گرفته و هم فراتر از نقش سنتی یک دانشگاه، که توسط ارزشهای اصلی ما از یکپارچگی، خلاقیت، مسئولیت و اعتماد به نفس هدایت می شود. صدراعظم ما آکادمی سلطنتی، خواننده ترانه سرا، فعال و نیکوکار اجتماعی بسیار محترم، دکتر آنی لنوکس OBE است، و ما یک رویکرد خوب مشترک را در تمام کارهایی که انجام می دهیم انجام می دهیم. در برابر اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد - رتبه 43 در جهان (به طور کلی از 766 دانشگاه). خانه برای ما برنده جایزه پلاتین ما، پردیس سازگار با محیط زیست است (Ecocampus، 2019). GCU برای عملکرد محیط زیست و اخلاقی در لیگ دانشگاه مردم و سیاره در اول در اسکاتلند قرار دارد و از 154 دانشگاه در انگلستان 23 ام. به عنوان اولین پردیس ChangeMaker در اسکاتلند (Ashoka U، 2015)، GCU همچنین یک رهبر در گسترش دسترسی است و در 10 کشور برتر انگلیس برای تأثیر تحقیقات اجتماعی و سیاست های اجتماعی پیشرو در جهان قرار دارد (The، 2014). تحقیقات ما بر راه حل هایی برای کمک به مردم در ایجاد جوامع فراگیر و رهبری زندگی سالم در محیط های پایدار متمرکز شده است. ما همچنین متعهد هستیم که از طریق ابتکاراتی مانند Caledonian Club، یک برنامه برنده چند جایزه با هدف گسترش مشارکت و تعامل در جوامع محلی، فرصت هایی را برای افراد با استعداد از همه پیشینه فراهم کنیم. GCU حضور جهانی قوی دارد و به عنوان محرک تحولات اجتماعی - از طریق آموزش تحول آمیز، تعالی تحقیق و رویکرد ما به پایداری، سهم قابل توجهی دارد. ما برای هر فرد در جامعه گرم، آینده نگر و پشتیبان خود ارزش قائل هستیم.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کالدونیان گلاسگو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.