Gulf University for Science and Technology

کویت

Kuwait City Campus, Kuwait City Kuwait

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه علوم و فناوری خلیج در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه علوم و فناوری خلیج را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه علوم و فناوری خلیج

21,370 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
21,370 دلار
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه علوم و فناوری خلیج:

دانشجویانی که قصد دارند برای تحصیل در دانشگاه علوم و فناوری خلیج فارس درخواست کنند ، باید الزامات مفصلی را برای پذیرش بررسی کنند و سپس درخواست آنلاین خود را به همراه اسناد پشتیبانی مورد نیاز ارسال کنند. تست های قرار دادن در طول سال ارائه می شود. متقاضیان باید قبل از شروع ترم ، درخواست تکمیل شده ، هزینه درخواست و کلیه اسناد پشتیبان خود را ارسال کنند. این یک راهنمای برای مراحل معمول مورد نیاز برای درخواست یک دوره در GUST است: فرم درخواست GUST تکمیل شده. دیپلم و رونوشت های رسمی فارغ التحصیلی دبیرستان. نمره IBT TOEFL* ، نمره آیلتس یا نتایج یک آزمون قرار دادن انگلیسی Gust Gust (AccuPlacer ™). آزمون قرار دادن ریاضیات Gust (AccuPlacer ™) برای همه متقاضیان اجباری است. بیانیه شخصی هزینه درخواست غیر قابل استرداد KD25. سه عکس اخیر در اندازه گذرنامه. یک نسخه معتبر از گواهی مدارس متوسطه رسماً شناخته شده است. فتوکپی از کارت هویت مدنی و گذرنامه که باید شامل یک مجوز اقامت معتبر برای غیر کووییت باشد. * نتیجه IBT TOEFL باید از یک مرکز در کویت یا از یک مرکز در یک کشور انگلیسی زبان باشد.
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه علوم و فناوری خلیج برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
13+
EN
IELTS
4.5+
EN
TOEFL
51+

دانشگاه علوم و فناوری خلیج

تعداد دانشجویان دانشگاه علوم و فناوری خلیج

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه علوم و فناوری خلیج

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه علوم و فناوری خلیج

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه علوم و فناوری خلیج

زندگی دانشجویی در دانشگاه علوم و فناوری خلیج: و همچنین شهرت روزافزون آن برای تحقیق و اشتغال، Gust به دلیل فراهم کردن زندگی اجتماعی فعال با بیش از 15 باشگاه دانشجویی که در طول سال فعالیت می کنند، شناخته شده است. این همه فرصت هایی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا مهارت های ارتباطی، اجتماعی و رهبری خود را در یک مجموعه فراتر از کلاس توسعه دهند. دفتر زندگی دانشجویی در گوست این چشم انداز را دارد که “یک محیط یادگیری پویا و سالم” ایجاد کند تا فارغ التحصیلان را برای آینده ای مثبت آماده کند و آنها را برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای توانمند کند. کمتر بخوان

درباره دانشگاه علوم و فناوری خلیج بیشتر بدانیم:

دانشگاه علوم و فناوری خلیج: دانشگاه علوم و فناوری خلیج فارس (GUST) یک دانشگاه خصوصی است که در کویت واقع شده است. این در سال 2002 تأسیس شد و با تحقق دیدگاه آموزشی گروهی برجسته از دانشگاهیان کویتی و رهبران تجارت. آنها تصمیم گرفتند یک دانشگاه مدرن ایجاد کنند که بر مهارتهای مورد نظر کارفرمایان در منطقه و فراتر از آن متمرکز شده باشد. اکنون که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از معتبرترین دانشگاه های منطقه خلیج فارس، یک جامعه پر جنب و جوش دانشگاهی همراه با امکانات مدرن و یک تجربه یادگیری غنی است. کویت دارای اقتصاد پر رونق است که کارمندان با استعدادی را از سراسر جهان به خود جلب می کند و محیطی استقبال و ایمن را برای دانش آموزان دلسوز برای یادگیری و شکوفایی فراهم می کند. از طریق کانال های رسانه های اجتماعی خود، از جمله: فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و اسنپ چت، درباره زندگی در دانشگاه خلیج فارس و فناوری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه علوم و فناوری خلیج اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.