Hunan University

چین

Yuelushan, Changsha, CN, Changsha China (Mainland)

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه خونان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه خونان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه خونان

**دانشگاه هونان: پیشروی در تحصیلات و پژوهش در چین** با افتخار به تاریخچه بلند و نقش ممتاز دانشگاه هونان در آموزش و پژوهش، به این مرکز بزرگ تحصیلی در چین خوش آمدید. دانشگاه هونان با بیش از یک قرن تجربه در حوزه تحصیلات و تحقیقات، به عنوان یکی از نقاط مهم آموزشی در جهان شناخته می‌شود. **تاریخچه باشکوه:** دانشگاه هونان در سال ۱۹۲۶ تأسیس شد و از آن زمان تا کنون، با راهبردی توسعه‌ای پویا، به ترویج علم و فرهنگ در جامعه خدمت می‌کند. تاریخچه این دانشگاه پر از دستاوردها و تأثیرات شگفت‌انگیزی است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه هونان با اساتید برجسته و برنامه‌های تحصیلی متنوع، فارغ‌التحصیلانی با دانش و توانمندی‌های فراوان در حوزه‌های مختلف به بازار کار عرضه کرده است. فارغ‌التحصیلان این دانشگاه به عنوان رهبران و متخصصان معتبر در جوامع مختلف شناخته می‌شوند. **نقاط قوت برای داوطلبان:** 1. **تنوع رشته‌های تحصیلی:** با ارائه بیش از ۲۰۰ برنامه تحصیلی در مقاطع مختلف، دانشگاه هونان به دانشجویان فرصتی را برای انتخاب رشته تحصیلی دقیق و تناسب با علاقه‌ها و هدف‌هایشان ارائه می‌دهد. 2. **تسهیلات پیشرفته و تجهیزات عالی:** با آزمایشگاه‌های پیشرفته، کتابخانه‌های بزرگ و همکاری با شرکت‌ها، دانشگاه به دانشجویان فرصتی برای تجربه عملی و تحقیقات پیشرفته می‌دهد. 3. **محیط زیبا و پویا:** با مجموعه‌ای از فرهنگ‌ها و جوامع مختلف، دانشگاه هونان به دانشجویان امکاناتی را برای تبادل فرهنگی و تجربه‌های جدید ارائه می‌دهد. **نتیجه‌گیری:** در نهایت، دانشگاه هونان با تاریخچه باشکوه، فارغ‌التحصیلان برجسته، برنامه‌های تحصیلی گسترده، تسهیلات پیشرفته و محیط زیبا، انتخابی مهم و منحصربه‌فرد برای داوطلبانی است که به دنبال تجربه‌ای برتر و پویا در تحصیلات خود هستند. با ما در دانشگاه هونان، به دنیایی از امکانات، دانش و تجربه جذابی خوش آمدید.

تعداد دانشجویان دانشگاه خونان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه خونان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه خونان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه خونان بیشتر بدانیم:

دانشگاه خونان: دانشگاه هونان در پای کوه زیبا یوئلو و در کرانه باختری رودخانه موج دار رودخانه شیانگجیانگ در شهر مشهور تاریخی و فرهنگی چانگشا، پایتخت استان هونان واقع شده است. این عنوان از "آکادمی باستانی هزاره، دانشگاه مشهور صد ساله" لذت می برد. به عنوان یکی از مهمترین و جامع ترین دانشگاه های وابسته به وزارت آموزش و پرورش، برای سرمایه گذاری و ساخت اولویت در "پروژه 211" و "پروژه 985" در ایالت گنجانده شده است. پروفسور لیو کلی دبیر حزب کمیته دانشگاه CPC هونان و پروفسور ژائو یوویو رئیس این مؤسسه بسیار مشهور است. دانشگاه دارای دانشکده تحصیلات تکمیلی و 23 دانشکده و بخش است. رشته های حرفه ای شامل 11 دسته موضوعی مانند فلسفه، اقتصاد، حقوق، آموزش، ادبیات، تاریخ، علوم، مهندسی، مدیریت، پزشکی و هنر هستند که 25 رشته مرتبه اول مجاز به اعطای دکتری هستند. مدارک، 41 رشته مرتبه اول مجاز به اعطای مدرک کارشناسی ارشد و 20 مجوز مدرک تحصیلی، 2 رشته اصلی مرتبه اول و 14 رشته اصلی مرتبه دوم که در سطح ملی مورد تجلیل قرار می گیرند، و همچنین 21 برنامه پس از دکترا.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه خونان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.