IE University

اسپانیا

Segovia Campus, Segovia Spain

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه IE در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه IE را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه IE:

فرآیند مراحل مختلف روند پذیرش ما با هدف شناسایی مناطقی از مشخصات دانشگاهی و شخصی شما انجام می شود که شما را منحصر به فرد می کند و اطمینان حاصل می کنید که با الگوی آموزشی ما مطابقت دارید. در IE ، ما مهلت خاصی برای پذیرش در هر یک از برنامه های خود نداریم. ما یک سیاست پذیرش نورد داریم ، به این معنی که می توانید در هر زمان از سال به دانشگاه اینترنت اکسپلورر مراجعه کنید. با این حال ، با توجه به تعداد محدودی از مکان ها در برنامه ها و بدن متنوع دانشجویی ، توصیه می شود که چندین ماه قبل از شروع برنامه درخواست خود را ارائه دهید. روند پذیرش به پنج مرحله اصلی تقسیم می شود: 1. برنامه آنلاین و اسناد پشتیبانی 2. آزمون پذیرش 3. ارزیابی آنلاین 4. مصاحبه شخصی 5. تصمیم نهایی کمیته توصیه می کنیم برای رویدادهای آینده ما (خانه باز ، جلسات مجازی و غیره) ثبت نام کنید تا بتوانید اطلاعاتی را در مورد تمام مدرک های ما دریافت کنید ، در مورد روش شناسی ما بخوانید و هر سؤالی را که ممکن است داشته باشید ، بخوانید. IE کمک مالی در IE سرمایه گذاری زمان ، تلاش و منابع مالی است. برای کمک به دانشجویان برای مدیریت بودجه برنامه خود ، یعنی کمک های مالی دسترسی به بورس های تحصیلی و برنامه های وام دانشجویی را فراهم می کند. درخواست های کمک مالی به صورت نورد دریافت می شود ، اما بورس های تحصیلی برخی مهلت های خاصی دارند. توصیه می شود در اسرع وقت اعمال شود ، وجوه محدود است و بنابراین هرچه میزان دریافت نزدیکتر باشد ، تعداد وجوه موجود کمتر است. برای درخواست کمک مالی ، لازم است فرم آنلاین ما را در IE.edu/financialaid تکمیل کنید. پس از ارسال فرم پذیرش و همیشه قبل از شروع برنامه. روزهای پذیرش روزهای پذیرش رویدادهای ترکیبی منحصر به فرد در دفاتر بین المللی IE اتفاق می افتد ، جایی که شرکت کنندگان فرصتی شگفت انگیز برای به دست آوردن احساس آنچه در بخشی از جامعه دانشگاه اینترنت اکسپلورر است ، خواهند داشت. متقاضیانی که مایل به سرعت بخشیدن به روند پذیرش خود هستند ، این فرصت را دارند که در یک روز نهایی کنند. چه چیزی روز پذیرش را منحصر به فرد می کند؟ در جلسات آموزنده در مورد جنبه های مهم پذیرش خود شرکت کنید و تمام سؤالات خود را توسط نمایندگان دانشگاه اینترنت اکسپلورر در Personmeet با کارمندان ، فارغ التحصیلان و دانشکده IE پذیرش دانشگاه IE مصاحبه خود را در همان روز تجربه آموزش ما انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روزهای پذیرش اینجا را کلیک کنید.
GMAT
650+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
100+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه IE در مقطع کارشناسی:

SAT
1200+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
90+

دانشگاه IE

به معرفی دانشگاه IE خوش آمدید: جایی که آموزش عالی با طراحی نوآورانه ترکیب می‌شود دانشگاه IE، به عنوان یکی از مؤسسات برتر آموزش عالی جهان، با بیش از چهار دهه تجربه، محیطی پویا و نوآورانه را برای دانشجویان ایجاد می‌کند. این دانشگاه با تکیه بر روی استانداردهای بین‌المللی و همچنین همکاری با صنعت، محیطی را فراهم می‌آورد که دانشجویان به دنبال یادگیری عمیق و تجربیات عملی بی‌نظیر خود راه پیدا می‌کنند. **تاریخچه بزرگ و منحصر به فرد:** دانشگاه IE در سال ۱۹۷۳ در شهر مادرید، اسپانیا تأسیس شد و به سرعت به عنوان یک نخستین مرجع آموزشی در زمینه مدیریت شناخته شد. از آن زمان تاکنون، این دانشگاه افتخار دارد که به عنوان یکی از پیشگامان در ارتقاء رویکردهای آموزشی نوین به شمار می‌آید. **خرده‌نگاه‌های موفق:** فارغ‌التحصیلان موفق دانشگاه IE در سطوح مختلف جامعه و صنعت تأثیرگذاری بی‌بدیل داشته‌اند. از شرکت‌های فناوری معتبر تا سازمان‌های بین‌المللی، فارغ‌التحصیلان این دانشگاه با ارتباطات گسترده و دانش فنی برجسته‌ای که در دوره‌های تحصیلی خود به دست می‌آورند، در محیط کسب و کار و علمیه جهان به چشم‌پوشی نمی‌شوند. **نقاط قوت ویژه:** ۱. *برنامه‌های تحصیلی گسترده:* دانشگاه IE با ارائه رشته‌های متنوع در دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکتری، به دانشجویان امکان انتخاب مسیر تحصیلی بهینه و متناسب با اهدافشان را می‌دهد. ۲. *اساتید برجسته:* اساتیدی با تجربه و شهرت جهانی در اکثر رشته‌ها به تدریس مشغولند، که این امر باعث تضمین کیفیت آموزشی می‌شود. ۳. *محیط آموزشی فراگیر:* با ترکیبی از کلاس‌های درسی، کارگاه‌ها، پروژه‌های عملی، و فعالیت‌های فرهنگی، دانشجویان فرصت مناسبی برای یادگیری شخصی و حرفه‌ای دارند. ۴. *شبکه ارتباطی قوی:* فرصت‌های شغلی و همکاری‌های صنعتی فراوانی به دانشجویان ارائه می‌شود، که باعث ارتقاء چشم‌گیر مهارت‌ها و افزایش فرصت‌های شغلی می‌شود. **آیا دانشگاه IE انتخاب مناسبی برای شماست؟** اگر به دنبال تجربه‌ای آموزشی متفاوت، دستیابی به شبکه‌ای ارتباطی فراگیر، و فرصت‌های شغلی جهانی هستید، دانشگاه IE ممکن است انتخاب درستی برای شما باشد. از طریق برنامه‌های تحصیلی گسترده، تیم اساتید برجسته، و محیط آموزشی فراگیر، می‌توانید به دنبال رشد و توسعه شخصی و حرفه‌ای خود بپردازید. با پیوستن به این جامعه بین‌المللی، در دنیایی از فرصت‌ها قدم گذاشته و به دنبال رویاهای خود بپیوندید.

تعداد دانشجویان دانشگاه IE

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه IE

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه IE

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه IE

زندگی دانشجویی در دانشگاه IE: پردیس Lifenever یک لحظه کسل کننده در دانشگاه IE! با بیش از 6000 دانشجو از 130 کشور مختلف، 100 باشگاه به علاوه و حدود 1500 رویداد سالانه، همیشه در دانشگاه اینترنت اکسپلورر اتفاق می افتد. رویکرد منحصر به فرد محور علوم انسانی ما به آموزش و پرورش چشم اندازهای جهانی لازم برای موفقیت در بخش منتخب خود را در اختیار شما قرار می دهد. در مورد زندگی دانشگاه ما در اینجا بیشتر بخوانید. برخی از نمونه های باشگاه هایی که ما داریم عبارتند از: باشگاه های IEU: مهم نیست که علاقه شما چه چیزی را نشان می دهد، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. باشگاه های اینترنت اکسپلورر برای تجربه اینترنت اکسپلورر نقش مهمی دارند. آنها موتور در یک زمان منحصر به فرد و سرگرم کننده در اینترنت اکسپلورر هستند. (کلوپ های جامعه هنر، باشگاه های جغرافیایی، باشگاه های حرفه ای، باشگاه های ورزشی، باشگاه های اجتماعی و جامعه) | IEU Athletics: دانشگاه IE را در طیف گسترده ای از ورزش های تیمی و فردی، در هر دو جو رقابتی و تفریحی (فوتبال، بسکتبال، راگبی، والیبال، تنیس و موارد دیگر نمایندگی کنید!) IEU Creativity Center: IE Creativity Center یک فضای باز است که باعث خلاقیت به صورت عرضی می شود و تعامل بین Segovia و جهان متنوع IE را تسهیل می کند. سنت های ما: روحیه و غرور مسری دانشگاه اینترنت اکسپلورر طی این سالها به طرز چشمگیری رشد کرده است، که توسط رویدادها و برنامه های هیجان انگیز در سطح دانشگاه تقویت شده است. کمتر بخوان

درباره دانشگاه IE بیشتر بدانیم:

دانشگاه IE: دانشگاه اینترنت اکسپلورر یک دانشگاه برتر بین المللی در اسپانیا با پردیس هایی در مادرید و سگوویا است. به عنوان یکی از مؤسسات برجسته آموزش عالی در جهان شناخته شده است، یعنی رهبرانی را که نوآوری و تغییر در سازمان ها را هدایت می کنند، شکل می دهد و یک محیط یادگیری را فراهم می کند که در آن فناوری ها و تنوع نقش اساسی در تقویت چشم انداز جهانی، یک ذهنیت کارآفرینی و یک رویکرد اومانیستی دارند. یک مؤسسه بین المللی کاملاً بین المللی است که برای آماده سازی دانشجویان از 130 کشور در شهرها که شامل مادرید، سگوویا، سانفرانسیسکو، لس آنجلس، پراویدنس، سائوپائولو، سنگاپور، کیپ تاون و شانگهای است. تنوع آنها به دانشجویان، چشم انداز بین المللی لازم را برای مواجهه با موفقیت آمیز جهانی جهانی می دهد. IE که در سال 1973 تأسیس شده است، برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و اجرایی را در زمینه های مختلف دانش ارائه می دهد، به پنج مدرسه گروه بندی می شود: یعنی دانشکده دانشکده حقوق مدرسه و دانشکده طراحی علوم انسانی و دانشکده امور جهانی و عمومی دانشکده دانشکده طراحی

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه IE اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.